Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (475. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuan bu oyunu orjinal alsam steam üzerinden multiplayer oynama şansım var mı ? düşürdüğüm item 'ları başkasına satma veya başkasından alma gibi özellikler mevcutmu acaba ? oyunun belli Quest 'lerini tamamladıktan sonra oyun bitiyor ve yapacak birşey kalıyormu ?
  • oyun malesef steam üzerinden oynanmıyor kendi sunucularından oynuyorsun steam'den alsan bile.
  • arayıpta bulamadığım relicler ve charmlar var. onları hangi haritadan bölümden bulacağımı söyleyen bir site varmı. set's betrayal denen bi relic var.. setin mezarına girdim orda bile bulamadım.. yukarıdaki resimmdede bi relic var onuda bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpilkay

oyun malesef steam üzerinden oynanmıyor kendi sunucularından oynuyorsun steam'den alsan bile.

Hocam peki söylediğim gibi oyun sonuna geldikten sonra yapabilecek bir aktivite kalıyormu oyunda ? yani habire arkadaşların uğraşıp toplamaya çalıştığı item 'ları elde ettikten sonra neye yarıyor oyundaki görevler bittikten sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Hocam peki söylediğim gibi oyun sonuna geldikten sonra yapabilecek bir aktivite kalıyormu oyunda ? yani habire arkadaşların uğraşıp toplamaya çalıştığı item 'ları elde ettikten sonra neye yarıyor oyundaki görevler bittikten sonra ?

Oyunun Normal, Epic ve Legendary zorluklarını bitirdiğinde yapacak birşey kalmıyor. Call Of Duty, GTA, Assassins Creed, NFS gibi oyunları bitirince ne oluyorsa burada da aynısı oluyor. Yapabileceğin tek şey başka türde bir karakter açıp tekrar oynayabilirsin. Bunu yapmayı canın ne kadar ister orasını bilemem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfThursday

quote:

Oyunun Normal, Epic ve Legendary zorluklarını bitirdiğinde yapacak birşey kalmıyor. Call Of Duty, GTA, Assassins Creed, NFS gibi oyunları bitirince ne oluyorsa burada da aynısı oluyor. Yapabileceğin tek şey başka türde bir karakter açıp tekrar oynayabilirsin. Bunu yapmayı canın ne kadar ister orasını bilemem :)

Anladım teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum işte,bu oyunu devamlı online oynuyormuşcasına karakterlerini daha çok geliştirmeye çalışan insanları görünce merak ettim aralarında bir item alış-satış,Arena gibi bir durum söz konusumu diye
  • @Hero Türk
    Arena gibi bir durum söz konusu.İsterseniz pvp server açıp başka oyuncularla kapışabiliyosunuz,hatta mod gibi küçük haritalarda da yapabiliyosunuz.Örn;arena map gibi bu haritalarda da başka insanlara karşı karakterinizle oynayabilirsiniz.
  • Peki arkadaşlar teşekkür ederim bilgiler için.
  • quote:

quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum işte,bu oyunu devamlı online oynuyormuşcasına karakterlerini daha çok geliştirmeye çalışan insanları görünce merak ettim aralarında bir item alış-satış,Arena gibi bir durum söz konusumu diye

Rica ederim, magnicifent 'in de dediği gibi multiplayer olarak oynanıp diğer kişilerle savaşılabiliyor. Hatta böyle birşey varmı bilmiyorum ama özel bir map te, bir grup karşı gruba karşı savaşsa gayet zevkli olur diye düşünüyorum. :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim, magnicifent 'in de dediği gibi multiplayer olarak oynanıp diğer kişilerle savaşılabiliyor. Hatta böyle birşey varmı bilmiyorum ama özel bir map te, bir grup karşı gruba karşı savaşsa gayet zevkli olur diye düşünüyorum. :D

Alıntıları Göster
    @angel
    Bir ara öyle bir şey yapalım,dediğiniz gibi baya zevkli olur.2ye 2 veya 3e 3 kapışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnicifent -- 16 Mart 2012; 23:46:57 >
  • Peki yaparız. Daha yeniyim ama ben. Normal - Act 3'ü oynuyorum. Hades'e geçerim bugün :)
  • quote:

Peki yaparız. Daha yeniyim ama ben. Normal - Act 3'ü oynuyorum. Hades'e geçerim bugün :)

Ben de act 2'nin sonundayım,sınava hazırlandığım için fazla oynayamıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

nerden bulurum

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı!

Mağaralardaki yarasalardan düşer.
  • mağaralardaki yarasalardan bat fang düşüyo o düşmüyo defalarca denedim
  • nerden bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

nerden bulurum

Sanırım bu Harpy'lerden düşüyor. Bi dene istersen.
  • golden fleece nerden bulunur.. kolay seviyede oynarken relic ve charm kullanmayı bilmiyordum o yuzden biriktirmedim. şimdi onları bulabilmek için yeniden kolay seviyede relic aramaya başladım. işim baya zor. o yuzden milletten relic ve charm dileniyorum.
  • arkadaşlar oynamış olduğunuz ilk heroyla legendaryi bitirdiğinizde secret passage dakileri öldürmeye gücünüz yetiyormuydu çok merak ediyorum... benim yetmiyorda
  • jazzson nerelerdesin jazzson. sesin solğun çıkmaz oldu. bizleri unuttun bakıyorumda
  • lvl 64üm wardenim. secret passagelerdekileri öldürmeye gücüm yetmiyo. hadasi 20den fazla öldürdüm ama sadece işime yarar 2 kıyafet bulabildim. o yuzden secret passagelerdekileri öldürmeye ihtiyacım var. acaba içinizde legendaryde oraya benimle gidebilecek bi arkadaş varmı.. internetten oyun kurupta birlikte girsek olurmu acaba sizlere uyarmı. sizin sayenizde doğru düzgün bi kıyafet bulabilirim. vuruş gücüm çok iyi ama armor çok kötü. yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.