Şimdi Ara

Tissot Le Locle ve esaatci.com hakkında tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
4.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tissot marka bir saat beğendim. Modeli Le Locle. En ucuzwww.esaatci.com adresinde buldum. Mağazalarda da gördüm fakat arada yaklaşık 200 TL fark var. Sitenin her yerinde saatlerin garantili ve orjinal oldukları yazıyor. Güzel bir site gibi de görünüyor. Eğer gerçekten orjinal ve garantili bir ürünse 200 TL benim için az bir rakam değil. Fakat orjinal olmaması hoş olmaz.

Bu siteyi kullanan var mı? Memnun kaldı mı? Ayrıca bu saat modeli nasıl? Siz olsanız mağazadan mı buradan mı alırdınız? Saatin orjinal olup olmadığını anlama imkanımız var mı?

• Sanırım bu siteden alışveriş yapan yok. İnternette de hiçbir yerde yorum görmedim. Çok kararsızım.
  • Merhaba arkadasım ben nişan saatimi aldım siteden site güvenli benim modelim de Tissot T41.1.483.53.Hiç bir sorun yaşamadım garantisi LPI ve garanti belgesinde Evren Saat yazıyordu.Şimdide T044.430.21.051.00 modelini istiyorum.Modelin benimkinden çok kullanışlı aldığıma pişman olmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saatimherseyim

Merhaba arkadasım ben nişan saatimi aldım siteden site güvenli benim modelim de Tissot T41.1.483.53.Hiç bir sorun yaşamadım garantisi LPI ve garanti belgesinde Evren Saat yazıyordu.Şimdide T044.430.21.051.00 modelini istiyorum.Modelin benimkinden çok kullanışlı aldığıma pişman olmadım.

Teşekkür ederim dostum. Bir iki forumda daha yazdım ve ilk kez buradan saat aldım diyen biri çıktı. Tam vazgeçecektim oradan almaktan. Şimdi tekrar değerlendirecem.

Bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
  • naptın hocam , sonuç ne???
  • quote:

Orijinalden alıntı: isntname

naptın hocam , sonuç ne???

Saati aldım. esaatci.com gayet güvenilir ve ilgili bir site. Siparişi verdiğimin ertesi günü geldi. Saat de çok güzel. İkisi de süper. Rahatlıkla alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cypriot151

quote:

Orijinalden alıntı: isntname

naptın hocam , sonuç ne???

Saati aldım. esaatci.com gayet güvenilir ve ilgili bir site. Siparişi verdiğimin ertesi günü geldi. Saat de çok güzel. İkisi de süper. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Alıntı:

cypriot151 senin adına çok sevindim.Biraz birikim yaptıktan sonra bende 2.saati alıcam inşallah.Bütçeye birden 2 saat ağır gelir.Güle güle kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saatimherseyim -- 25 Ağustos 2012; 14:32:21 >

• saatimherseyim S kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thsx -- 16 Nisan 2022; 16:18:21 >
  • SAAT & SAAT markası güvencesiyle satıyorlar, bende diesel bir saat aldım ertesi gün elimdeydi. ,
    mağazada 700 TL lik saati taksitle 440 TL ye aldım.
    Kesinlikle tavsiye ederim
  • Gayet güvenilir bir site. Sevgililer günü nedeniyle harıl harıl güvenilir saat sitesi ararken rastladım ben bu siteye. n11'deki ne idüğü belirsiz satıcıların direğinden döndüm. beğendiğim saatlerden birini ereyon'da buldum. defalarca stokta olduğu teyit edilmesine rağmen ödemeyi yaptıktan sonra saat stoktan kayboldu birden bire. neyseki kısa sürede ücret iademi alabildim 6 taksit olacak şekilde.

esaatci'yi de araştırdım şikayet sitelerinden diğerlerini de. diğerlerinde onca şikayet var bunlarda ne şikayet var ne de internette hatırı sayılır miktarda olumlu yorum. illa güvenilir siteden almaksa niyet gidip saat&saat'den de almak var ama ürünleri akakce ve cimri'den araştırınca bir sürü uygun fiyatlı site çıkıyor. haliyle insan uygunu varken neden fazlasını vereyim diyor.

saat işi garip bir iş. öyle imitasyonlar yapıyor ki herifler benim diyen adam anlayamıyor. ben genel olarak saatin ağırlığından çözmeye çalışıyorum olayı. orjinal kutusunda ve garanti belgeli gelse bile.

uzun lafın kısası ben üç tane saatin siparişini verdim esaatci'den. e-mail ile stok sormuştum ve olduğunu söylemişlerdi. farklı bir gün sitelerindeki canlı destek ile görüşmüştüm. daha siteye üye olmamama rağmen adam ismimi hatırladı ve 'evet, biz o saatleri geçen gün sizin için ayırmıştık' dedi. şaşırdım. aynı gün kargoya verdiler.

saatler kısa sürede geldi. iki tane guess marka saat orjinal kutusunda ve saat&saat garanti belgeli. dkny markalı saat orjinal kutusunda geldi ancak çalışır durumda değildi ve garanti belgesi yoktu. huylandım, gittim dkny web sitesinden saati buldum, ağırlığını kontrol ettim hassas terazide, sorun yok. uzun süredir stoktadır ve belki pili bitmiştir dedim. pilini değiştirttim ve saat çalıştı.

bu siparişten birkaç gün sonra bir saat daha beğendik diesel marka. canlı destek ile stok sorgularken önceki siparişte yaşadığım sorunu anlattım. sevgililer günü yoğunluğu dolayısıyla ürün kontrolünün atlanmış olabileceğini elli defa özür dileyerek belirttiler. yeni siparişim için de 15 TL'lik hediye çeki tanımladılar hesabıma. ilk siparişteki saatin pilini değiştirmek zorunda kaldığım için. ikiletmediler bile. 15 değil 25 TL masraf ettim desem onu da vereceklerdi büyük ihtimal.

ikinci siparişimi verdim. sipariş notu olarak ta ilk siparişteki unutulan garanti belgesinin de gönderilmesini istedim. aynı gün kargoladılar. dün ulaştı saat. orjinal kutusunda ve gene saat&saat garantili. aldığım saatlere saat&saat sitesinden bakıyorum. oradan alsam 4 saatte en az 400 TL fazla ödermişim. demin gene canlı destek ile görüştüm. dedim ilk siparişteki dkny'nin garanti belgesi gene unutulmuş.

unutulmadı dedi. saatler ve garanti belgeleri ayrı ayrı tedarik ediliyor ithalatçı firma tarafından diye ekledi. ellerinde dkny garanti belgesi kalmamış ama bu haftaiçi gelecek ve gelir gelmez kargolayacağız dedi.

velhasıl, ben bu adamların işlerini layıkıyla yaptığını düşünüyorum. son derece ilgililer, fiyatlar uygun ve saatler orjinal. gönlüm tam anlamıyla rahat diyebilirim. şu ana kadar ki tecrübemi 10 üzerinden 9 olarak puanlarım. eksik garanti belgem de elime ulaştığında 10/10 olacak.

EKLEME: ilk mesada sözü geçen dkny saatin garanti belgesi ikinci kere hatırlatmama gerek kalmadan iki hafta kadar bir süre sonra adresime gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRakLeIoN -- 16 Mart 2015; 23:12:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRakLeIoN

Gayet güvenilir bir site. Sevgililer günü nedeniyle harıl harıl güvenilir saat sitesi ararken rastladım ben bu siteye. n11'deki ne idüğü belirsiz satıcıların direğinden döndüm. beğendiğim saatlerden birini ereyon'da buldum. defalarca stokta olduğu teyit edilmesine rağmen ödemeyi yaptıktan sonra saat stoktan kayboldu birden bire. neyseki kısa sürede ücret iademi alabildim 6 taksit olacak şekilde.

esaatci'yi de araştırdım şikayet sitelerinden diğerlerini de. diğerlerinde onca şikayet var bunlarda ne şikayet var ne de internette hatırı sayılır miktarda olumlu yorum. illa güvenilir siteden almaksa niyet gidip saat&saat'den de almak var ama ürünleri akakce ve cimri'den araştırınca bir sürü uygun fiyatlı site çıkıyor. haliyle insan uygunu varken neden fazlasını vereyim diyor.

saat işi garip bir iş. öyle imitasyonlar yapıyor ki herifler benim diyen adam anlayamıyor. ben genel olarak saatin ağırlığından çözmeye çalışıyorum olayı. orjinal kutusunda ve garanti belgeli gelse bile.

uzun lafın kısası ben üç tane saatin siparişini verdim esaatci'den. e-mail ile stok sormuştum ve olduğunu söylemişlerdi. farklı bir gün sitelerindeki canlı destek ile görüşmüştüm. daha siteye üye olmamama rağmen adam ismimi hatırladı ve 'evet, biz o saatleri geçen gün sizin için ayırmıştık' dedi. şaşırdım. aynı gün kargoya verdiler.

saatler kısa sürede geldi. iki tane guess marka saat orjinal kutusunda ve saat&saat garanti belgeli. dkny markalı saat orjinal kutusunda geldi ancak çalışır durumda değildi ve garanti belgesi yoktu. huylandım, gittim dkny web sitesinden saati buldum, ağırlığını kontrol ettim hassas terazide, sorun yok. uzun süredir stoktadır ve belki pili bitmiştir dedim. pilini değiştirttim ve saat çalıştı.

bu siparişten birkaç gün sonra bir saat daha beğendik diesel marka. canlı destek ile stok sorgularken önceki siparişte yaşadığım sorunu anlattım. sevgililer günü yoğunluğu dolayısıyla ürün kontrolünün atlanmış olabileceğini elli defa özür dileyerek belirttiler. yeni siparişim için de 15 TL'lik hediye çeki tanımladılar hesabıma. ilk siparişteki saatin pilini değiştirmek zorunda kaldığım için. ikiletmediler bile. 15 değil 25 TL masraf ettim desem onu da vereceklerdi büyük ihtimal.

ikinci siparişimi verdim. sipariş notu olarak ta ilk siparişteki unutulan garanti belgesinin de gönderilmesini istedim. aynı gün kargoladılar. dün ulaştı saat. orjinal kutusunda ve gene saat&saat garantili. aldığım saatlere saat&saat sitesinden bakıyorum. oradan alsam 4 saatte en az 400 TL fazla ödermişim. demin gene canlı destek ile görüştüm. dedim ilk siparişteki dkny'nin garanti belgesi gene unutulmuş.

unutulmadı dedi. saatler ve garanti belgeleri ayrı ayrı tedarik ediliyor ithalatçı firma tarafından diye ekledi. ellerinde dkny garanti belgesi kalmamış ama bu haftaiçi gelecek ve gelir gelmez kargolayacağız dedi.

velhasıl, ben bu adamların işlerini layıkıyla yaptığını düşünüyorum. son derece ilgililer, fiyatlar uygun ve saatler orjinal. gönlüm tam anlamıyla rahat diyebilirim. şu ana kadar ki tecrübemi 10 üzerinden 9 olarak puanlarım. eksik garanti belgem de elime ulaştığında 10/10 olacak.

EKLEME: ilk mesada sözü geçen dkny saatin garanti belgesi ikinci kere hatırlatmama gerek kalmadan iki hafta kadar bir süre sonra adresime gönderildi.

Hocam daha alisverisiniz oldu mu ? Bende le locle alacagi da diğer sitelere göre çok çok ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.