Şimdi Ara

tişört bulabilirmiyim,terden eskidi,çare varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yazlık 4 tişörtümde çabucak eskidi terden dolayı oluyor,bu mevsımde nerden bulurum swit gıysem kolları ceksem sorun olur
    spor magazasında bır tısort 350 tl
    ne yapsam atletle gıtsem çok kız var

• Beyaz atlet forever

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • askılı atlet seklınde tısort gıyen vardı ama sonra goremedım.aklıma geldı sıyah askılı atlette olur ama bazen cok kız oluyor ve bısıklet surerken ızlıyorlar.tahrık oluyorlar.bır tanesı taytla onumde egıldı mesela.gereksız haraket yaptı
  • Trendyol.com a gir suan hersey indirimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazdan fazla tısortum kalmadı,olanda tuzdan dolayı renk attı 3 hafta anca dayandı,lagost yakada gıyılmez
    bugun magazaları gezdım lcw spor bolumunde kucuk beden kalmıstı,kısın satılmıyor,sadece 1 adet l beden buldum lıkralı model onu aldım 25 tl,defactoda hıc yoktu,
    bıtanede sarı cızgılı model vardı ama onu almadım cok dıkkat cekıyor,ıyı durmuyor,ozdılege baktım spor bolumunde bır tısort 150 tl,vermeye deymez markaya para verılmez..cogu tısort satmıyor swıt satmaya baslamıs,lıkralı swıt salonda olurmu bılmem.hıc gormedım,kolları gerı sıyırsam yınede sıkıntı verır
    sonuc olarak ya atley gıyıcem yada ınternetten bakıcam.trendyola bakayım,olmazsa çinden sıparıs verıcem
    cunku 1 ay bıle zor gıdıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 21 Kasım 2018; 21:40:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.