Şimdi Ara

Tablet Steroid Önerisi Olan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
9.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 aydır fitness yapıyorum ve hafif kol şişmesinden başka henüz bir gelişme sağlayamadım .. tablet steroid kullanmak istiyorum .. danabol tek başına yeterli olurmu ? hangi tabletlerden almalıyım abartılı olmayacak bir şekilde hacim sağlamam için ?

• Ulan... neyse
  • tablet olarak alınanlar en tehlikelisi.
  • enjeksiyon istemiyorum .. steroidte fazla kullanmayacağım ara vererek kullanacağım
  • enjeksiyon istemiyorum .. zaten bu tabletide fazla kullanmayağım ara vererek kullanacağım .. ama sadece danabol almam yeterlimi tek başına bunu bilmiyorum
  • Bir kere steroid işine girersen ömrünün sonuna kadar onu kullanman gerekir. Çünkü vücudun normal seviyesini aşacak ve o seviyeyi korumak için hep o dozu isteyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu saçma. Vücudunun fotoğrafı yok , ölçüler yok. Yaşın , beslenme düzenin ve kan değerlerin yok. Sağlık sorununun olup olmadığını da yazmamışsın. Bunlara rağmen steroid kürü önerisi istiyorsun........
  • Bu işte sadece şunu kullanayim yok sadece bu diye bir sey yok.

Bu konuda cok bilgisizsin, kullanmaya kararliysan bu işlerde tecrübeli ve bilgili olan birisinin yardimlariyla kullan.

Bence kullanmaman daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Konu saçma. Vücudunun fotoğrafı yok , ölçüler yok. Yaşın , beslenme düzenin ve kan değerlerin yok. Sağlık sorununun olup olmadığını da yazmamışsın. Bunlara rağmen steroid kürü önerisi istiyorsun........
    vücudumun fotoğrafını daha sonra ekleyeceğim hafif göbek birazda kollar şiş o kadar şuanlık .. yaşım 21 beslenme düzenim güzel yeterli protein alıyorum gün içinde ayriyeten spor sonrası whey kullanıyorum .. sağlık sorunumda yok .. brad pittin fight clup taki vücut gibi olsun istiyorum steroidle o kadar .. yani hedefimde bir arnold yok o kadar fazla doz steroid kullanmamada gerek olduğunu düşünmüyorum .. benim 4 ay içinde tyler durden gibi bir vücuda ulaştırsa yeterli
  • Brad pitt de zamaninda nasıl bir şekil yaptıysa 20 senedir hala o vücut isteniliyor hocam steroid isini düzgün yapman gerek bilen kişilerden. Düzgün yapılmadığı zaman baya yaglandirip su da tutuyor vücut. Zaten vücut yaglansa tyler durden vücudu hayal olur. Bir de yaz gekdi kısın kullanman daha mantikli diye düşünüyorum ben kullanmadim ama bulk zamanında almak gerek düz mantıkta

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0B8937EC2

Brad pitt de zamaninda nasıl bir şekil yaptıysa 20 senedir hala o vücut isteniliyor hocam steroid isini düzgün yapman gerek bilen kişilerden. Düzgün yapılmadığı zaman baya yaglandirip su da tutuyor vücut. Zaten vücut yaglansa tyler durden vücudu hayal olur. Bir de yaz gekdi kısın kullanman daha mantikli diye düşünüyorum ben kullanmadim ama bulk zamanında almak gerek düz mantıkta
    zaten ağustos veya eylül de kullanmak istiyorum şuan da whey ile idare ediyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

vücudumun fotoğrafını daha sonra ekleyeceğim hafif göbek birazda kollar şiş o kadar şuanlık .. yaşım 21 beslenme düzenim güzel yeterli protein alıyorum gün içinde ayriyeten spor sonrası whey kullanıyorum .. sağlık sorunumda yok .. brad pittin fight clup taki vücut gibi olsun istiyorum steroidle o kadar .. yani hedefimde bir arnold yok o kadar fazla doz steroid kullanmamada gerek olduğunu düşünmüyorum .. benim 4 ay içinde tyler durden gibi bir vücuda ulaştırsa yeterli

Alıntıları Göster
    Amacın fight club vücuduysa steroide hiç ve hiç gerek yok. 6 aylık geçmişin var zaten. İstediğin vücut 4 ayda yapılmayacak kadar zor değil. Sadece düzgün bir beslenme düzeni lazım amacına göre. Makrolarına kadar hesaplaman ve ona göre hareket etmen lazım. Rastgele iyi bir beslenme düzeniyle sakın hareket etme. Kısa sürede iyi şeyler istiyorsan takıntılı halde ayrıntılarına kadar inerek bu sporu yapmalısın. Ek olarak antrenmanını da değiştirmeni tavsiye ederim. Çift bölge split antrenmanına geç.

• İşin içine iğne girince en kötüsü o zannediyorsunuz fakat asıl bela olan, toksik olan tabletlerdir. Ayrıca tablet kullanımı ile kür olmaz. Danabol vs ne kullanırsan kullan, testosteron ile desteklenmeyen bir kür olmaz. Yapsan da bir şey elde edemezsin. Karar vermeden önce şu cehaletinden biraz sıyrıl.

• Ben size sadece şunu net olarak söyleyeyim natural olarak gelişmeyen adamın ilaçla gelişmesinin mümkünatı yok. Çünkü reseptör kas lifleri uyumluluğu denen bi olay var natural olarak belli bi noktaya gelmeyen bi adama tıbbın gerektirdiği bütün imkanları kullandırsınlar yine birşey olmaz. Ben bunun örneğini ilaç kullandırdığımız bir çok insanda gördüm. Adamın tahlil sonuçları 10 numara. BLack pharma , thaiger pharma orjinal en kral ürünler beslenmesi diyeti calışma stili herşey 10 numara. Belki 1 cm ölçü koydu oda suydu. Aynı ürünlerin bi tık altı ile wabbaya hazırlanan sporcular var.

Anatomin uygun değilse malesef olmuyor gidip masa tenisi oynayacaksın veya neye uygun isen. Yoksa natural kimseyi göz ardı etmeden kulaklığını takıp sporunu yapıp eskisinden daha iyi olmaya calışıcaksın bu işler böyle. Nette ki before after fotoğraflarına aldanmayın alt yapıları sağlam oluyor o insanların. Alt yapı kesinlikle şart natural iyi bi seviyeye gelen adam ilaçla üzerine koyabilir.

Kİ benim bahsettiğim anabolikler haftada 750 mg testo tren gibi ürünler. Tablet formla supplement etkisinden ötesini alamasınız. Kas yaptığınızı sanar onu sabah tuvalete işersiniz.

İşin kısacası ilaçmı kullanmak istiyorsun 5 yıl sınırlarını zorlayacaksın gelebildiğin noktaya geliceksin birşey olmadımı patatesmisin yok abicim sana göre değil anabolikler. Patates girer patates çıkarsın aksinin mümkünatı yok su tutarsın sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 27 Mayıs 2018; 17:5:57 >

• Nirvana. kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.