Şimdi Ara

Tırnakların kenarlarındaki derileri yemek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
4.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img389.imageshack.us/img389/6465/adszlh2.png

Saç yiynce böyle oluyormuş tırnakta buna benzer bişey olur tahiminim...
  • Sadece sağ işaret parmağımı yerdim(az biraz da orta parmak), ama solu hiç yemezdim...Şuanda sol elim gayet normal ama sağ elim ucube eli
    gibi...Başladığıma pişmanım...Uzun bir süre önce baya azaltmıştım zaten, iki ay önce de tel taktım yemem imkansızlaştı böylece tamamen bıraktım...Bir daha ellerim hiç eskisi gibi olmayacak hep insanlardan saklamak zorunda kalacağım kendim bakınca bile korkuyorum keşke hiç başlamasaydım bu illete
    Siz siz olun yol yakınken bırakın
  • bende de var bu hastalık ama kanamıyor benimkisi stresli filan olunca hemen atıyorum 1-2 tane geçiyor stresim filan
  • offf ya okumakla bile midem bulandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noctivagant

Ben çocukken kırnak yemeye başlamıştım 15 sene yemişimdir. Bir arkadaş ilaçtan söz etmiş,asla önermem o ilaçı. Tadı açı ve kokusuda öle. Ancak ilaçın hiç bir faydası yok,paranızı sokaya atmayın. Ailem doktor önerisi ile yurt dışından özel şipariş ile almıştı tanıdık vasıtası ile çünkü ilaç öle kolay alınan bir ilaç değildi.Çok palı ve masraflı bir ilaçtı arkadaşlar. Gerçi şimdi o ilaçı almak kolay. Gidip bir eczaneden alınabiliyor. Ama bende kullandığımız yıllarda Türkiyede yoktu o ilaç. Ama ginede para verip almanızı önermem çünkü bu olay asla tedavi ile geçmiyor. Kısaca tedavisi yok. Kendiliğinden zamanla geçiyor. Ben 28 yaşındağım ve 5-6 senedir kırnak yemiyorum. Şimdilerde sadece çok nadiren kırnaklarımda çok ufak olmaması gereken kırnak kısımları çıktığında makas bulamazsam yada makas almadığında dişlerimle koparıyorum ama yemiyorum.

Yetişkin yaşlara gelince kendiliğinden biten bir olay kırnak yeme olağı.

Kırnak dediğin ne ya ?

• Düzelttim şimdi o yanlış yazılan yerleri. Tırnak yazacaktım yanlış yazmışım. Birden fazla yere değişik yorumlar yazarken arada kafa gidiyor yanlış yazıyor insan kelimeleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: KanYeE

Sadece deriler olsa şükredicem.. tırnaklarımı, tırnaklarımın üstünü,derilerini, dudaklarımı heryerini yiyorum 13 senedir ÇAresinide hala bulmuş değilim acı biber, acı oje sürdüm dahada tatlı gelmeye başladı Yara bandı denemiştim onuda koparım yedim.. Hele film izleyip bittikten sonra ayağa kalkıp üstümü silkeliyorum..

aynen hatta ilaç sürünce daha fazla yeme isteği doğuyor zamnlada tatlı gelio

• bende yıllardır yiyorum kurtulamadım şu illetten özellikle tırnakları kestikten sonra tadı bir başka oluyor ama banyodan sonra çok kötü duruyor eldiven takıyorum çok havasız bırakıp terletiyor ne yapacağım bilmiyorum
  • yalnız değilsin kank benim derilerim soyulur bazen o tırnak kenarları soyulunca dişimle sökmeyi çok severim

hocam bi grup açalım :D

görünüşe göre çok kişi yiyor.
  • Ben 7 senedir bırakamadım artık kanayana kadar acımıyor
  • tırnak makasıylan alıyom bazen kocaman parçayı uffffffffffffffffffff fena

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yiyorum hele ki banyodan çıkınca daha güzel oluyor
  • koparıp atıyodum önceden sonra ellerimin kötü durduğunu görünce bırakmıştım....
  • ben arada sırada olan sivilceleri yiyom
  • Oha kanayacak kadar degil :)
    Yumusak kisimlari
    Ama cok sukur azaldi. Tirnaklarimin beyaz kisimlari bile goruluyor. Psikolojim daha duzgun demek ki :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz zeyin yağı sürün lezzetleniyor kurtulmak istiyorsanız parmaklarınıza kolonya dökün ^^
  • 25 yaşındayım, kendimi bildim bileli yerim...
    Gençler, belirli bir tedavisi yok maalesef; hatta nedeni bile tam kestirilemiyor.

http://www.evrimagaci.org/fotograf/46/6561
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Tam 1 saat önce böyle bir konu açsam mı diye düşünüyordum . İyi olmuş konunun açılması. Bu sorun geçmiyor arkadaşlar. Kızın tekine açılmak istiyorum . Sırf tırnak meselesi yüzünden yapamıyorum .
    Nasıl geçecek onu hiç bilmiyorum .

Edit : Anlam çakışması

6 sene olmus hala yiyorum gencler kasmayın. Baya azaldı ama..

• Bende kendimk bildim bileli igrenc bi goruntu oluyo ama birakamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Arenel

25 yaşındayım, kendimi bildim bileli yerim...
    Gençler, belirli bir tedavisi yok maalesef; hatta nedeni bile tam kestirilemiyor.

http://www.evrimagaci.org/fotograf/46/6561

kafayı yicem ya, durduramıyorum kendimi; kanamasına,acımasına ve berbat görünmesine rağmen.Bu hastalık gibi bir şey bence kesinlikle.İster istemez bağımlılık sigara gibi bırakamıyosun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.