Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TIRLAR HAKKINDA BÜTÜN SORULARINIZI YANITLAYABİLİRİM -2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
381
Cevap
10
Favori
65.062
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Diğer Motorlu Araçlar Genel >> TIRLAR HAKKINDA BÜTÜN SORULARINIZI YANITLAYABİLİRİM -2
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    41 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ZuLeYMaNo

An itibariyle 2015 Model Reterdarlı klimalı T460 aldık. Kazasız belasız kullanabilmek umuduyla. Bir servise girelim dedik ayak üstü 2790 TL cart diye elimize faturayı sıkıştırıverdiler. Şuan yedek parçalar ile alakalı arayış içerisine girdim. CI-4 özelliği olan yağın litresini 15w 30 u 33 TL den kaptırdılar ya... Renault bundan sonra senden yağ almayacam bilesin. Bir sonraki yağ değişimde Rexoilin " REXOIL PLATINUM LSP 10W-40 " yağını kullanacam CJ-4 onaylı. Fiyatta çok makul. Testini yapıp değerlendirmeleri burdan paylaşırım. Ayrıca yağ bakım vs parçalarını servisinin haricinde temin edebileceğim bir yer önerisi olan var mı ?

hocam hayırlı olsun. Allah tekerinizi düz bastırsın, hayırlı kazançlar versin. maalesef servisler böyle. bizde ford 1846T vardı arıza yaptı, servise soktuk, yanlış hatırlamıyorsam işçilik hariç 10 bin TL'nin üzerinde bir fatura çıkarmışlardı. serviste çalışan bir eleman sağolsun, bize dedi, abi parçaları filan yerden alın, getirin ben takarım demişti. bizde parçaları dışarıdan temin edip işçilik dahil 4 bin tl civarına yaptırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 12 Temmuz 2019; 8:35:56 >
    |
    |
    M_GuNeS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
Paykasa
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,134
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.