Şimdi Ara

TİRİNA İLE DD15 ÇİTİN % ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • +6 ÇİTİN DD WAR +7 BASCAM TİRİNA İLE ROGUE ÖNDEN 5-6 TANE +7 FP HORN FALAN BASMA OLASILIK % ? ACABA ?

• +7 dd basmak için trinaya gerek var mı bilmiyorum dd13 ve trinayı verip alırsın bence
  • up
  • lwl 59
  • trinaya yazık git sat trinayı satın al daha ii hiç olmassa riske girmemiş olursun
  • trina upg sansını % 30 arttırır ama basıcan item buna degicekmi +7 dd helmet birde anvile hiç bi zmn guvenme üst üste 17 item yakmıs birisi olarak hepside high klass fp filan da deil ard arda ellerim baya ısınmıstı sanki sobaya odun atio gibi itemi bulabiliosan hiç ugrasma derim
  • dd 13 dd 15

fazla fark yapacağını sanmıyorum ama trina falan yakma bosu bosuna bence o trinayı daha güzel item basarken kullan mesela uniqlerde falan kullan kıcıkırık dd 13 ü dd 15 yaapacam diye kullanma derim ben...
  • 59 lwl diom kimse anlamıormu ya
  • trinaya deymez yanar birde
  • %65 geçer gibi ama her item yakmanda şansının arttığını söylemiş oluuym.Ayrıca anvil şans işidir herzaman.Ben trinayla +7glaveyi hiç item basmadan basıp +8 yapmış adamım:D tamamen şansda olabilir ama trina%30 şans arttırır bas gitsin eğer kullancaksan çünkü dd çok önemli
  • sansa kalmis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.