Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
431.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğraf yedeklerine bakarken denk geldim mayıs 2018. Biraz üzüldüm. Geçenlerde bu ürünün yedek bıçaksız versiyonu indirimli diye 51 TLden duyuruldu
    DH yine formunda resim gözükmüyor sanırım. Proglide Proshield (sarı olan) makina+4 yedek 21 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 25 Ocak 2019; 19:43:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Kepazeliğimizin kanıtı. Balık beyinlilere gelsin.

• 2 3 4 5 subat yuzde 40 var migrosda

• Gillette Fusion ProGlide FlexBall Yedek Tıraş Bıçağı 14'lü 132,20TL, satıcı amazon
    https://www.amazon.com.tr/Gillette-Fusion-ProGlide-FlexBall-B%C4%B1%C3%A7a%C4%9F%C4%B1/dp/B07D1F23DP
  • Sıcak mı bilmiyorum (çünkü 3 ay öncesine kadar jilet kullanmazdım) A101'de 3lü Gillette Blue3 10 lira.
  • Migrosta 8li yedek mach3 turbo 45.90 çok sıcak eğer bulabilirseniz.

• özdilekteyim sitesi güvenilir mi ?? gillettede devasa indirim var yanlışlık mı yaptı ne bunlar. aklım almıyor kontrol eder misiniz ? 8 tane mach 3 25 tlye geliyor bu nası fiyat abi

yok mu kontrol eden arkadaslar ya ?
    http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/eskisehirhipermarket/gillette-mach3-8li-bicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 3 Şubat 2019; 2:3:27 >
  • Gittigidiyor mach3+parodontax diş macunu kampanyası yapmış.
    normalde mach3 37 lira desek, parodontax da 18 desek 55 eder. GG de kargo bedava 54,90

bence yedek bıçak ve diş macunu ihtiyacı olan için iyi kampanya
  • Fiyatlar oyle noktalara geldi ki indirimli halleri bile coook pahali. Tiras makinesi alip yillarca kullanmak daha ekonomik olacak sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Fiyatlar oyle noktalara geldi ki indirimli halleri bile coook pahali. Tiras makinesi alip yillarca kullanmak daha ekonomik olacak sanki
    Alternatif olarak klasik tıraş makineleri ve yaprak jiletler yada iki bıçaklı,tek bıçaklı ürünler.

Artık blue3 bile pahalı olmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 4 Şubat 2019; 20:37:44 >
  • One blade var ben ondan alicam nasıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migrosta wilkinson Quattro denk geldi 4kartus ve bir sap 13 kusura aldım.Ellerinde kalan üründü sanırım her migrosta olmayabilir ama yakındaki mağazalar kontrol edilebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymanzz

Migrosta wilkinson Quattro denk geldi 4kartus ve bir sap 13 kusura aldım.Ellerinde kalan üründü sanırım her migrosta olmayabilir ama yakındaki mağazalar kontrol edilebilir
    Neredeyse bedava.Blue3 daha pahalı
  • Dün Migros'tan 8'li Blue 3 20 liraya aldım, tanesi 2.5 liraya geldi. Daha ucuzunu da göremedim.
  • Arko t3 6lisi 16.90mis deneyen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Arko t3 6lisi 16.90mis deneyen var mi
    Benimde merak ettigim bir ürün kimse denememiş sanırım.Klasik traşa başlayınca gerek kalmadı bunlara
  • alembizim kullanıcısına yanıt
    Bende mach3 turbo stogu var suan gecmem ama ilerde denerim. Blue 3 den iyi olacagini düşünüyorum.

• metroda %50 indirim var.
  • Migros sanalda 16li fusion yedek bicak 100 liraydi. Degerlendirilebilir

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.