Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    traş bıçakları baya uygun fiyata. aldım bile.

https://www.markafoni.com/gillette-ile-bakimli-erkekler/all/kampanya/36329/
  • şaka bir yana da, gilette yi zengin ediyoruz bu bir gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: crwly

markafonide gillette indirimi var
    traş bıçakları baya uygun fiyata. aldım bile.

https://www.markafoni.com/gillette-ile-bakimli-erkekler/all/kampanya/36329/

Kliksa'da felan daha ucuza satılıyor hocam. Çek vs. var ise markafoni daha ucuza gelebilir evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gilette fusion pilli titresimli modelini almistim 5 bicakli. Tam bi rezalet 1 haftalik kullanimda korerdi bicaklari,

Gillete n bazi modelleri iyi bazilari kotu ilginc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana Groseri markette Wilkinson Quattro Titanium Precision+2 yedek başlık 27,90. ben dün aldım bir tane. Adana ve mersin civarında olanlar için fena sayılmaz
  • Eğer gün aşırı traş olmuyorsanız fazla bıçak sayısı sizin için iyi olmaz. 5 bıçaklılar sık traş olanlar için idealdir. 2 günden fazla süreyle traş olanlar bıçak sayısına değil bıçak aralıklarına bakmalıdır. Ne kadar geniş o kadar iyi.

Ben de fusion proglide power var ve şuana kadar yaşadığım en iyi traş deneyimini yaşadım. Daha 3 kere traş oldum. Geleceği nasıl olur bilemem ama bu da olmazsa bana ya makine yolları yada memuriyetten istifa görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Eğer gün aşırı traş olmuyorsanız fazla bıçak sayısı sizin için iyi olmaz. 5 bıçaklılar sık traş olanlar için idealdir. 2 günden fazla süreyle traş olanlar bıçak sayısına değil bıçak aralıklarına bakmalıdır. Ne kadar geniş o kadar iyi.

Ben de fusion proglide power var ve şuana kadar yaşadığım en iyi traş deneyimini yaşadım. Daha 3 kere traş oldum. Geleceği nasıl olur bilemem ama bu da olmazsa bana ya makine yolları yada memuriyetten istifa görünüyor

Askerde kullanirim diye almistim 1 ay olmadan korerdi bicagi sonra askerde arkadasin dolabindan calmisti baska model m onu 2.5 ay dir kullaniyorum bereketli cikti kes kes korermiyor

• muratoztas06 M kullanıcısına yanıt
    Mach 3 Turbo için 5 Bıçak + Sap ve Bedava Kargo ile en mantıklı hepsiburada gibi.
    Hocam, kullanıyorsanız bıçakların kalitesi nasıl? Çabuk körelme yaptı mı?

Gillette Fusion Proglide ise hizlial 50/15 paypal indirimi ile cazip oluyor.
    Gillette Fusion Proglide Makine + 9 Bıçak + 200 ml Tıraş Jeli - 69,90 TL --> 60,39 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtreme -- 19 Mart 2015; 23:38:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxtreme

Mach 3 Turbo için 5 Bıçak + Sap ve Bedava Kargo ile en mantıklı hepsiburada gibi.

Gillette Fusion Proglide Makine + 9 Bıçak + 200 ml Tıraş Jeli - 69,90 TL --> 60,39 TL

3 kere tras oldum korelme yokta uzerindeki bant 2. Trasta eridi anlamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gillette Blue 3 Kullan-At Tıraş Bıçağı 6 11,95 TL
    Ankara Altunbilekler Market
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoztas06

quote:

Bu modeli kullanmadim ama cok tavsiye eden var sizde niye öle bir sorun çıktı acaba bunu almayi düsünüyordum da cayar gibi oldum simdi :)

• Şokta mach3 turbo 5 bıçak bi sap 22.90a aldım. Ucuz mu bilmem. Hiç kullanmadım nasıldır bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoztas06

quote:

traş olmadan önce yüzünü sıcak su ile yumuşat fakat traş olurken başlığı temizlerken musluktan sıcak değil soğuk su aksın başlığa sıcak su tutma

• http://www.n11.com/gillette-mach-3-turbo-12li-yedek-P52862628

ihtiyacı olan için güzel fırsat.

• muratoztas06 M kullanıcısına yanıt
    Mach3 le turbonun bıcaklarını bir birine uyuyormu acaba cevabını bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Mach3 le turbonun bıcaklarını bir birine uyuyormu acaba cevabını bulamadım

Uyuyor.
  • peki gilette mach3 ile proglade serisi arasında sadece bıçak sayısı farkımı var sizce arkadaşlar?

yıllarda mach3 ve traş makinesi kullanan birisi olarak proglide bıçak kullandıktan sonra ben bu güne kadar hiç tıraş olmamışım dedim :) 2-3 günlük sakalı bile tek seferde alıyoyr çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

peki gilette mach3 ile proglade serisi arasında sadece bıçak sayısı farkımı var sizce arkadaşlar?

yıllarda mach3 ve traş makinesi kullanan birisi olarak proglide bıçak kullandıktan sonra ben bu güne kadar hiç tıraş olmamışım dedim :) 2-3 günlük sakalı bile tek seferde alıyoyr çünkü.

Elbette fark var. Proglide uzun sakalda handikaplı olsa da kısa sakalda açık ara üstün. Konfor olarak çok iyi durumda. Ama dediğim gibi memur-çalışan tipi bakımlı insanlara daha uygun.
  • http://www.kimgrup.com.tr/

Mach 3 4 başlık 15,90

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar mıgros markette gılette fusıon proglıde 4 baslık + fusıon jel ın fıyatı 47.90 tl den 32.90 a dusmus sarı etıket . Jelın kac ml olduguna bakmamıstım ama orta boyda.
    Fıyat olarak nasıl sızce bana sıcak geldı, tlfndan resım ekleyemedım

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.