Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    dik ve sık çıkıyor sakal yönleri kısa mesafede yön değiştirmiyorsa elektrikli makine tavsiye ederim. bende elektrikli var ama sakal yönleri değiştiği için çoğu yerde iyi alıyor ama bazı yönlerde sıkıntı çıkarıyor. ama kampanyalı bir tıraş makinesi alın bence.
  • Obsessive* kullanıcısına yanıt
    Power makine pilli ve titreşimli oluyor.

power olmayan yedek traş bıçaklarıda muhtemelen uyum sağlıyor fakat alt kısımda bir tasarım farklılığı var sanırım. Titreşimin vaat ettiği kılları uyararak daha az tahriş için kanallı bir yapısı var gibi geldi bana.

Power makine kullanıyorum çokta memnunum benim gibi iki günde bir traş olanlar için ideal olduğunu düşünüyorum.
    Gerçi tahrişi azaltmak için en iyi olanın tek bıçakla aynı yerden sadece bir kere geçerek almak olduğunu okumuştum.
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    bende tahrişi azaltsın diye philips'in şu kremli makinelerinden almıştım pek umduğum gibi olmadı açıkcası
    bende makine ile traş olmak cildime iyi gelmedi.

Şimdike kadar kullandığım en iyisi Gillette Fusion ProGlide Power oldu.

Wilkinson markasını merak ediyorum fiyatları uygun kullanan var mı aranızda?
  • Gillette Fusion ProGlide aldım. Markadan memnun kalırsam ilerde Power modelini de alıp denemeyi düşünüyorum.
  • Gillette Fusion Power Pilli Tıraş Makinesi (5 Bıçaklı)
    14,90 TL
    http://www.indirdik.com/Gillette-Fusion-Power-Pilli-Tiras-Makinesi iyi fiyat sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 20 Eylül 2014; 14:25:00 >
  • Blue 3 ile Mach 3 Turbo arasında ne gibi bir fark var ?

Blue 3 + 13 yedek : 33,90
    Mach 3 8yedek bıçak : 35,90

Blue 3 alınırmı ?

(ücretsiz kargo)
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

dik ve sık çıkıyor sakal yönleri kısa mesafede yön değiştirmiyorsa elektrikli makine tavsiye ederim. bende elektrikli var ama sakal yönleri değiştiği için çoğu yerde iyi alıyor ama bazı yönlerde sıkıntı çıkarıyor. ama kampanyalı bir tıraş makinesi alın bence.

Hocam makineler dipten kesmiyor diye biliyorum.Benim tek sıkıntım yüzde sakal kökleri gözükmesi.Makine benim isteğimin tam tersi oluyor bu durumda.
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    Proglide aldım dün. 25 liraya sap + 2 bıçak. N11 20/11 çek kullanınca. 15 liraya geldi Kargo da ücretsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

Proglide aldım dün. 25 liraya sap + 2 bıçak. N11 20/11 çek kullanınca. 15 liraya geldi Kargo da ücretsiz.

pilli model sanırım biraz daha pahalı birde n11 çeki olmayanlar için uygun olabilir diye düşünmüştüm ama siz gerçekten ucuza maletmişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 20 Eylül 2014; 16:14:28 >
  • Proglide sap+1 yedek 9.75 tl
    Proglide 8'li yedek 41 tl

N11 den 20/11 çek kullanarak aldım iki farklı hesabımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukumi -- 20 Eylül 2014; 18:26:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

pilli model sanırım biraz daha pahalı birde n11 çeki olmayanlar için uygun olabilir diye düşünmüştüm ama siz gerçekten ucuza maletmişsiniz

Aslında kredi kartındaki bonusları kullanıp tamamen bedavaya alabilirdim ama N11 İşbankası kullandırtmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    bende makine var tam sinek kaydı yapıyor. ama dediğim gibi bazı sakallarım farklı yönde olduğu için sorun oluyor. fazla bastırmadan kuru olarak tıraş ederseniz sorunsuz kesiyor ve sakal kökleri görünmüyor. 3 başlıklı halka şeklinde olanlardan tavsiye etmiyorum. panasonic alın bendeki de panasonic
  • Bu proglide yi denemek istiyorum.Bu n11 dekiler çakma olmasın.Fiyatlar çok değişken.Çek mek de yok , nerden alsam acaba.1 sap 2 bıçak yeter , 4 bıçak olsa daha iyi olur.
  • http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/gillette-fusion-proglide-power-tiras-paketi-128558991?ggap_s=mailing&ggap_m=mailing&ggap_n=gunun_firsati-gf_takip-210914&ggap_c=GF&mpch=ads&scxid=14489-145820-2357-0
    GÜNÜN FIRSATI
    79TL
    Gillette Fusion ProGlide Power Tıraş Makinesi

Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 8'li

Gillette Fusion ProGlide Tıraş Jeli Nemlendirici 200 ml

Gillette Çanta Hediyeli!

+5-6tl kargo ücreti varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3XT -- 21 Eylül 2014; 18:15:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Bu proglide yi denemek istiyorum.Bu n11 dekiler çakma olmasın.Fiyatlar çok değişken.Çek mek de yok , nerden alsam acaba.1 sap 2 bıçak yeter , 4 bıçak olsa daha iyi olur.

http://www.happy.com.tr/gillette/Gillette_Fusion_ProGlide_Silvertouch_Tiras_Makinesi?page=2

18,90TL a böyle birsey var onun haricinde

www.happy.com.tr/gilllette
    2-3 tane proglide lı set var tavsiye ederim

• Proglide kullananlar memnunlar mı? yıllardar mach3 turbo kullanıyorum. yorum bekliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darker

Proglide kullananlar memnunlar mı? yıllardar mach3 turbo kullanıyorum. yorum bekliyorum?

sakalın 1-2 günlük ise proglide bütün mach serilerinden daha iyidir, 5 günde , haftada bir tıraş olanlara göre değil anlayacağınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus

quote:

Proglide kullananlar memnunlar mı? yıllardar mach3 turbo kullanıyorum. yorum bekliyorum?

sakalın 1-2 günlük ise proglide bütün mach serilerinden daha iyidir, 5 günde , haftada bir tıraş olanlara göre değil anlayacağınız..

haftada 1 veya 3-4 günde bir olanlara en iyi hangisidir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

quote:

Siz mach 3 turbo tarzı 3 bıçaklı sistemlere yönelin. 1-2 günde bir traş olmayınca proglide'ın dar bıçak aralığı sıkıntı yaratır.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

quote:

Siz mach 3 turbo tarzı 3 bıçaklı sistemlere yönelin. 1-2 günde bir traş olmayınca proglide'ın dar bıçak aralığı sıkıntı yaratır.

oldum olası çok bıçaklara karşıyım. mach3 turbo var mach3 blue var ama aklım hala tek bıçaklı permatikte .

çok bıçaklı ile olunca cildimi kazıyorum hissi oluyor. sinekkaydı traşa ihtiyacım yok. ne kullanabilirim acaba başka ?

düşünsenize 5 bıçaklı ile oluyorsunuz aynı yerden 3 kere geçince 15 kere aynı yeri kazıyor. psikolojik olarak felaket.

bide bu keskin bir jilet?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eahmet -- 23 Eylül 2014; 16:39:16 >

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.