Şimdi Ara

Tır şöförü ne kadar kazanır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tircilar yoklukta olunca oglan severmis. bu yukun altina girebilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpecTraceF33 kullanıcısına yanıt
    Sende olmadığı kesin zorlamıyorsun hâlâ.

• BlackMamba001 kullanıcısına yanıt
    Bak kardesim belliki euro truck oynayip etkilenmissin bu ilk mesajindan belli oluyor... Maalesef tir isi o kadar kolay degil.

• Sadece şöförsen karşı komşudan bildiğim kadarıyla 3.000 en aşağı fakat gecen gündüzün ailen karışır

• Tır şirketi olan biriyle konuşmuştum 4 bin kendi kazancıymış o kadar mal taşıyıp para kazanıyor ama 50-60 litre yakıyor
  • Bi sürekli tırcılarla çalışıyoruz işin yoğun zamanı günde iki tır falan Gönderiyoruz tırın maliyeti 200bin Euro tanımadığın birine hayatta vermezsin o malın sigortası zartı zurtu varda kimse yinede o riski almaz bizim burası küçük yer bizim çalıştığımız firma bizim sayemizde ihya oldu adamlar 4 senede acayip büyüdüler 20 25 tane Volvo 2009-2015 kafaları var bi o kadar da soğutmalı dorse leri var buda demek oluyor ki bi okadar şoförleri var ve adamlar tır servisi açtılar zaten orda sadece kendilerine servis hizmeti verse yine dışardan hesaplıya gelir senin Anlayacağın bu adamlar gibi kafayı kullanır kendini bizim gibi 2 firmaya bağlasan başka iş almazsın çünkü firmalar büyüdükçe sen de büyüyeceksin. Sen bence çok sermayen yok anladığım kadarıyla bana soracak olursan vazgeç bu sevdadan derim yine de denemek istiyorum dersen piyasada çok kurt var dikkat et yemesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH-Strain -- 13 Mart 2015; 8:43:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

1 2 sene calistiktan sonra hangi parayla tir alican?. Tir fiyatini biliyor musun 1 trilyona kadar cikiyor

sen ie taşımacılığı yap. 2 ie op.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçgürsoy

Tır şirketi olan biriyle konuşmuştum 4 bin kendi kazancıymış o kadar mal taşıyıp para kazanıyor ama 50-60 litre yakıyor

4000TL tır başı kazanıyodur bence hocam. Bi sorayım dedim

Büyük şitketler şoförlerine çok para verir ama sağlam şoför bulurlar hilesi hurdası olmayan. Benim bildiğim bizim burda bi süt-et işletmesinin malını taşıyanlat var. Gerçekten iyi kazanıyolar. Şoföre 2 falan veriyolarmış galiba.

• gorko15 kullanıcısına yanıt
    evet tır başına 4 bin
  • Bizim arkadaşın babasının tırı var.Rusya'ya gidip geliyomuş galiba.En az aylık 10 bin tl geliyo diyodu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum
  • 1300-1800 arasi aliyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.