Şimdi Ara

Tır şöförü ne kadar kazanır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aklımda bir fikir var. Kendi tırımla para kazanmak istiyorum. İlk önce 2 3 yıl şoförlük yapıp sonra kendi tırımı alıp kendim para kazanmak istiyorum. Ev almak istemiyorum şimdilik. Çünkü uluslararası çalışmak istiyorum. Size soracağım soru şu. Kendi tırımla ne kadar kazanırım? İçinden tüm masraflar çıkmış hali ve uluslararası çalışacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 trilyon.

• Euro truck oynayıp gelme öyle kolay değil o işler..

• Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    Biliyorum kolay olmadığını babamda tır soforlugu yapıyordu evli olduğu için bıraktı.

Edit: Sende bir şey bilmeden konuşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMamba001 -- 12 Mart 2015; 23:24:41 >
  • Baban varken niye bize soruyorsun ozaman?

• En az 10 -15.000 ..

• SkogensHjärta kullanıcısına yanıt
    Ben babamdan ayrı yaşıyorum.

Edit: Allah akıl vermiş. Zorlayın biraz saçma sapan mesaj atmayın. Adam akıllı soru sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMamba001 -- 12 Mart 2015; 23:38:21 >
  • TABİ O TIRIN MASRAFI OSU BUSU DERKEN SANA AZ KALIR
  • Tam bilmiyorum hocam ama benim dedem 2004 te bıraktı tırcılığı, o zaman Polonyaya bir gidip geldiğinde 600 tl gibi bişey alıyorum dedi. Ama euro da olabilir tam hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eticicibebeseven2001li

10 trilyon.

cidden o kadar kazanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

10 trilyon.

var eczacılık boş iş sat tır al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi aracında çalışmak zor oncelikle bir kooperatif e veya lojistik şirketine bağlı olman lazim. çok bir bilgim yok ama özel firmalarda yıla göre aracını yenilemeni istiyorlarmış.

• KENDİ ARACINSA

EN AZ 10 - 15 BİN TL KAZANCIN OLUYOR

MAZOT VE MASRAFLAR HARİÇ
  • Ne yazık ki 1 tane tır ile kimse sana iş vermez sen kimsin şirketin var mı malları alıp kaçmayacağını adam nerden bilsin?(Kendi tırınla uluslararası çalışmak istiyorsan).
    Tırını güzel bir yere bağlarsan ve tırını kendin kullanırsan 5-6 bin tl geçer eline ancak 1 tane tır ile tırını biryere bağlaman çok zor bu işin ekmeğini büyük şirketler yer en az 20 tırı olan adam yer
    Sadece şoför olarak çalışacaksan 2 bin tl civarı para geçer eline yurtiçi çalışırsan yurtdışı çalışacaksan da örnek vereyim Almanya'ya ayda 2 sefer attın 700 700 1400 euro hesapla işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Knock0uT_ -- 13 Mart 2015; 0:02:57 >
  • Kendi tirin la 4 gunde 2000 kalir her zaman is bulmak zor bu isin kis mevsimi var daha zor hele birde ariza yaparsa yada tonaj cezasi yersen o ay bosa gider...

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

10 trilyon.

Heyecanlandin bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMamba001

Ben babamdan ayrı yaşıyorum.

Edit: Allah akıl vermiş. Zorlayın biraz saçma sapan mesaj atmayın. Adam akıllı soru sordum.

Allah sana akıl vermemiş herhalde. Babandan uzak yaşıyorsan da günümüz teknolojisinde babana 1 telefon uzaktasın.

• 1 2 sene calistiktan sonra hangi parayla tir alican?. Tir fiyatini biliyor musun 1 trilyona kadar cikiyor

• Kardesim uluslar arasini tasimacilik nasil oluyor ucretler ne alemde bilmiyorum ama sehir ici harfiyat ve micir kum vs nakliyat isini biliyorum. Ortalama tir soforleri 1800-2500 lira maas aliyor. Eger kendi tirin olursa mevsimine gore cok iyi paralar kazanabiliyorsun. Tir isi sandigin kadar kolay degil. Masraflari vergisi derken kimi zaman isin icinden cikilmaz hal aliyor. Eger gece gunduz 2.5 3 sene boyunca tir beton santralleri ve harfiyata calisirsa 0 tir ve 0 dorsenin parasini kazaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Is Well -- 13 Mart 2015; 1:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

1 2 sene calistiktan sonra hangi parayla tir alican?. Tir fiyatini biliyor musun 1 trilyona kadar cikiyor

baktım şimdi ford çekicilerin en pahalısı 85 bin euro.bu adamda scania almayı düşünmüyordur herhalde. dorse fiyatlarını bilmiyorum yalnız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.