Şimdi Ara

Tipsizim karımı kısıtlarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlerde karım olursa çok kısıtlarım çünkü tipsizim.Kıyafetine karışırım, dışarıya bnsiz gidemez, çalıştırmam, arkadaşları hep kız olur, tvde yakışıklı biri varsa izletmem, sosyel medya kullanamaz, kapıya kargo gelirse açtırmam ben açarım, balkona bensiz çıkamaz, pencere kenarlarında gezerken kıyafeti kapalı olucak, akrabayla bile tokalaştırmam, arkadaşlarımı tipsiz seçerim yada yalnız olurum arkadaşlarımı bilemez, filmde öpüşme varsa gözünü kapatırım, herşeyini kontrol ederim telefonu hep göz önümde olcak ver dediğimde vercek... Ohoo daha çok şey var ama neden yapıyorum biliyormusunuz çünkü tipsizim ve tipsizler hep diken üstünde olmalı.Güven felan palavra.İkinci plandasınız otomatikman.Eğer serbest bırakırsam zemin hazırlarım.O yüzden köküne kadar kısıtlarım.Hadi eyv.Çağ dışıysa çağ dışı.Kızlara güven olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• o senin karin değil kölen ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu neden buraya yazdın ki?
  • Evlenemezsin zaten bir sorun olmaz bundan dolayı
  • Bu yazdıklarının tipsizlikle alakası yok dünyanın en yakışıklı adamı olsan bile yaparsın şunları
  • Yürüyen alfa, adamın kare kökü. Has erkek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

o senin karin değil kölen ozaman
    Ya napcaktım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Bunu neden buraya yazdın ki?
    Tipsizim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar07

Evlenemezsin zaten bir sorun olmaz bundan dolayı
    Aynen tipsizim işte olursada böyle yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E8182D922

Bu yazdıklarının tipsizlikle alakası yok dünyanın en yakışıklı adamı olsan bile yaparsın şunları
    Tipsizliğim getirdiği güven ve yıkıklığın dışa vurumu.Yakışıklı olsaydım zaten kız için benden iyi seçenek olmazdı.Bu yüzden kısıtlıyorum ki gözü açılmasın dahada.

• quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Yürüyen alfa, adamın kare kökü. Has erkek
    Eyvallah hocam alfalığın kitabını yazdım.

• Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    biraz paylaşımcı ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

biraz paylaşımcı ol
    O nedemek be ben karımı kimseyle paylaşmam.Nasıl iğrenç bir laf bu.

• Dozunda müdahalede bulunmak iyidir. Sen dozu hayli arttırmışsın, troll konu yine de yazdım.

Fazla karışmak ya da hiç karışmamak aldatılma ihtimalinizi yükseltir. DENGE her zaman İYİSİDİR.

Fazla karışırsan karı şöyle düşünür: "Demek çok değerliyim, çok güzelim ki bu kadar baskı yapıyor kendini de YETERSİZ görüyor olmalı"

Hiç karışmazsan da: "Beni hiç kıskanmıyor, erkek mi bu? (En moderni de böyle düşünür) Demek beni güzel bulmuyor ve beni sevmiyor"

Bunlar OBJEKTİF GERÇEKLER, Cihangir entellerinin ve Bağcılar tutucularının karşı çıkması GERÇEKLERİ değiştirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 27 Mart 2020; 18:10:15 >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Ben gayette dozundayım ve konu troll değil.Dediklerimin aynısını banada yapabilir.Ben tek taraflı bencil biri değilim.Ama bu söylediklerimi bana yapmaz çünkü tipsizim.Salar beni nasıl olsa aldatmaz kimsede bakmaz diye umursamaz.

• Adam gibi adam be
  • Kölen mi olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Kölen mi olacak
    Bu söylediklerim onu köle yapmaz.

• Ben bizi şekilde kız düşüreceğime inanıyorum fakat elimde tutamaycağıma inanıyorum çünkü felaket tellalıyım, karamsarım,kendi zihnim gibi onlarınkini de bulandıracağımı farkedecekler

• konuda yazılanlar arşivlendi ilerde evleniyorum dügünüme gelin diye konu açtıgında yazıcıdan çıktı alıp gizlice evlenecegin kişiye hediye diye kapalı kutuda ileticem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 27 Mart 2020; 20:46:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.