Şimdi Ara

tipo genleşme kabından su atıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • motoru durdugumda genlesme kabının kapagından su gelıyor bunun sebebı ne olabılır acaba? bu konularda bıraz acemıyım yardımcı olursanız sevınırım..

• slm arkadaşlar bütün tipo kullanan arkadaşların yardımını bekliyorum bende 1999 model 2.0 motor 16v tipovar ben bunun termostatını bulamıyorum nere baktıysam bulamadım düzceliyim buralarda yok bulan gören duyan varsa bana ulaşa bilirmi acaba ??? yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar...
  • Arkadaşlar merhaba. Benim 89 model brodwayım var. Aracımdaki sorun şu şekilde
    Araç uzun süre çalıştığında veya uzun yol yaptığında su bidonu ağzına kadar doluyor ve motor bölümünde fokurdamalara benzer sesler geliyor. Araçta fan gayet düzgün çalışıyor. Çekişte, yakıtta, ilk çalışmada falan problem yok. Ustanın birine götürdüm radyatör den olabilir dedi radyatörün değişmesi veya temizlenmesi gerekli dedi. Ustanın biride tam emin olmamakla birlikte conta hasar görmüş olabilir dedi. Başına daha önce böyle bişey gelen varmı. Beni aydınlatırmısınız şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.