Şimdi Ara

Tipo 2.0 16v - Nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
144
Cevap
1
Favori
41.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler düz Tipo S vardı sattım. Dijital SLX aldım 97 çok memnunum. Şimdi ateş kırmızısı 2.0 16v'a geçmek istiyorum. Bu aracı kullanan bilenler modifiye, kalkış vs. ne biliyorlarsa anlatsınlar sevinirim vallaha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DroID -- 16 Ekim 2004, 12:07:41 >

• emin değilim ama 148 bg olması lazım...106 gti kadar hızlı bir araç eğer 148 likse...
  • kalkış ii de gerisi yok 200 ü zor geçersin
  • Artan vergilerden ve petrol fiyatlarından sonra 2000 motor arabalara yanaşılmaz bence. ama yine de sen bilirsin ...
    bizim komşu 1,100 milyon vergi ödedi bu sene (650 x2). Kimbilir seneye kaç olur.. Yılbaşından önce arabayı satmam lazım deyip duruyo.
    Tabii bence performans gerisi boş diyosan o ayrı :)
  • iyi biliriz gömün gitsin.....

artık eskidi ve bu italyano çok benzin yakanzii

bence bravo HGT 155 düşün en azından illa fiat olacak ise
  • iyidir hostur da o kadar buyuk motorun vergisi benzini??? bunları dusundun mu
  • düşündüm ve vazgeçtim 92 civic crx aldım beyler en kısa zamanda resmini ekliycem. 1.6 16v 136bg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DroID -- 16 Ekim 2004, 23:34:25 >
  • crx deli makinadır DroID...106 gti ayarında...
  • peugeot ayarında degil ve onları çok zor geçersin torku yok birde arabanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kuds

peugeot ayarında degil ve onları çok zor geçersin torku yok birde arabanın

tofaşın kuş sersi hariç her araba ii araban hayırlı olsun
  • uçan teneke tabir ettiğimiz........
  • Tipo 2.0 16v ve Tempra 2.0 16v motorları aynıdır ve bu motor bloğu
    uzun yıllar ralli parkurlarının vazgeçilmezi haline gelen efsanevi
    LANCIA DELTA HF Integrale'nin motor bloğuyla aynıdır...
  • bence alma alırsan da en yakın nikah dairesine git nikah kıydır
  • sakın ha! tipo tempra dokanma bile! motor 2.0 ama kaporta sadece kocaman 0! 1 arabaya çarparsın senin araba parçalanır ağlarsın oturup
  • Tipo 2.0 falan bilmem ama bende 91 Tipo italyan vardı, manyaktı abi... Yerli Tipolar 5 para etmez bence...
  • DroID,
    bende 97-98 tipo slx e bakıyorum. sen onun için ne dersin. digital göstergelerde zamanla sorun olurmu?
  • Arkadaslar adam almıs arabayı siz daha yorum yapıyorsunuz tipo icin,neyse bir de ben yapayım bari yorum,dayanamadım,yaktıgı benzinin hakkını veremeyen,eski bir motor o,honda'nın deviri yeter,hayırlı olsun arkadasım!
  • Evet arkadaşlar bilginiz olsun; zamanla dijital göstergeler bozulabiliyor.
  • bende 1.6 tipo var ve ben de 2.0 ie 16v'i düşünüyorum bence doğru seçim çünkü arabaya doğru bakımı yaparsan yaktığı benzinin hakkını veriyo ben onla 240 yaptım
  • 240 mı yaptın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.