Şimdi Ara

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
4.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stormeagle2

olm bizim yasimizdakiler tipim nsl konusu mu acar ? Yakistiramadim.

Olan oldu be hocam aniden gelişti birden elim gitti açtım durduramadım kendimi
  • Hertürlü giderin var. Bentderesi kapanmasa seni ucuz yollu orda tezgaha koyardık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminunsal

Hertürlü giderin var. Bentderesi kapanmasa seni ucuz yollu orda tezgaha koyardık :)

Saol farklı bi yorum gerçekten :) neyse hiç değilse para ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: Technological

;Süpersin hocam

O ne öyle ya
    Ölecektim gülmekten. Assoliste bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Arkadaşlar makas için saolunda yaşım 29 makas zamanını geçtim sanırım :))

göçmendin dimi? köken olarak bizim tarflılar genelde küçük gözlü oluyor :D sempatik sevimli tatlı adam derler ya kızlar oyle birşey giderin var..

Gözlerim geniş ve büyük sayılır.Şekil ama.Bende o taraflardanım

O çıkardığı kalın ve kafa iten ses onlarda önemli birşey gibi.Cengizhan filminde, Cengizhan'ın en iyi ark.ı buna benzer mırıldanıyordu.Ama güldürdü
    @Technological
  • Bir insan olarak güzel bir insana benziyorsunuz. 10/6

Bir erkek olarak gereğinden fazla temiz yüzlüsünüz.ve bıraz tıknaz ve biraz kısa boylusunuz.yani ön yargı gibi olmasın ama böyle görücü usulü evlenecek adam gibisin.Böyle karın da ev hanımı olur falan,bu senaryonun baş aktorü olabilirsin :D sakın yanlış anlama.bir erkek çekiciliğine göre puanlama yaparsak , 10/4.5-5 falan.ortalama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Arkadaşlar makas için saolunda yaşım 29 makas zamanını geçtim sanırım :))

göçmendin dimi? köken olarak bizim tarflılar genelde küçük gözlü oluyor :D sempatik sevimli tatlı adam derler ya kızlar oyle birşey giderin var..

Gözlerim geniş ve büyük sayılır.Şekil ama.Bende o taraflardanım

O çıkardığı kalın ve kafa iten ses onlarda önemli birşey gibi.Cengizhan filminde, Cengizhan'ın en iyi ark.ı buna benzer mırıldanıyordu.Ama güldürdü
    @Technological

O ses harbi naısl çıkıyor yaf keremcem hemşerim nerelerdesin yaf sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnn11

Bir insan olarak güzel bir insana benziyorsunuz. 10/6

Bir erkek olarak gereğinden fazla temiz yüzlüsünüz.ve bıraz tıknaz ve biraz kısa boylusunuz.yani ön yargı gibi olmasın ama böyle görücü usulü evlenecek adam gibisin.Böyle karın da ev hanımı olur falan,bu senaryonun baş aktorü olabilirsin :D sakın yanlış anlama.bir erkek çekiciliğine göre puanlama yaparsak , 10/4.5-5 falan.ortalama

1.66 boyum evet ama öyle cüce gibi değilim hocam vücudum iyidir bu arada biraz daha ileri gitsne kaç çocugum olacak,eşim nereli olacak 10 yıl sonra ne durumda olacam bunları bile bilebilirdin Genelde kızlar bana çok güvenir şu andada beraber oldugum bi kız var benden uzun biraz 1.70 fln ama iyi anlaşıyoruz Kız konusu açardım ben zamanında burda belki denk gelmişsindir.Görücü usulune gelirsek valla karşı değilim görücü usulune şu anki sevgilimden memnunum ama hayatıma öyle kızlar girdiki anlatamam en iyisi annenin buldugu kızdır.

Nacizane görüşlerin için saol dostum ama bu konuda haklısın biraz sert hatlara sahip yüzüm olsaydı belki daha çok beğeniliridm ondan hak veriyırum.
  • Buralardayız hocam Bi bakalım dedik.Hep hayattan yakınan abimiz tipim nasıl açmış Tip iyi Hayatında iyi devam eder inş.
  • Devam brçet,yapıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 11 Ocak 2014; 17:29:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Buralardayız hocam Bi bakalım dedik.Hep hayattan yakınan abimiz tipim nasıl açmış Tip iyi Hayatında iyi devam eder inş.

Hocam cok saol iyi dileklerin için normldr ben cok komiğimdir neşeliymdr ama bu sistem adaletszlk torpil ve yalaka insanlar bni çıldırtıyor sadce olay bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fotoğraf ile bana Jun Seba'yı (Nujabes) hatırlattın :( Hüzünlendim tekrar.

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Insomniatic -- 11 Ocak 2014; 22:49:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insomniatic

Bu fotoğraf ile bana Jun Seba'yı (Nujabes) hatırlattın :( Hüzünlendim tekrar.

Bende duygulandım cidden
  • quote:

quote:

Bende duygulandım cidden

http://www.youtube.com/watch?v=g9hwjQBQFIo

Kendisini analım öyleyse...
  • 10/7 hocam.Tipiniz gayet iyi ve çok sevecen görünüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batle450

10/7 hocam.Tipiniz gayet iyi ve çok sevecen görünüyorsunuz.

Saol dostum teşekkür ederim görüşlerin için mutlu oldum
  • quote:

quote:

quote:

Bende duygulandım cidden

http://www.youtube.com/watch?v=g9hwjQBQFIo

Kendisini analım öyleyse...

Dinliyorum özlediğin zaman resmime bakabilirsin hocam
  • Tipiniz iyi çokta sempatiksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

Tipiniz iyi çokta sempatiksiniz

Saolun teşekkürler gerçi kpss gibi bi sınav var önümde bu sınavlar ülkenin şartları sempatikliği aldı götürdü be hocam fotolarda öyle güleryüzlüyüm
  • Tip te acayip bir sempatiklik var bir de 2.ci resimde sakal şekli daha iyi olmuş kirli sakal yakışmamış hocam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.