Şimdi Ara

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
2.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir?

(En Son Oy Tarihi: 1.9.2022)
Giriş
    Yemin ederim ki geçen gördüm ama sildirtmişsin hemen.Kendi sınava hazırlandığın dönem konu açmışsın tıp yazmayın ceng yazın ben ceng yazcam diye neyse inkar etmen doğal zaten

Bu attığın internet sitesinden veya uygulamadan alınma belli ki,bunları kim yazıyor ne kadar güvenilir bilgiler bunlar bunu soruyorum sana.Sürekli aynı fotoları atıp meslektaşların senin yalan söylediğini söylüyor.

Üslubuna dikkat et konuşurken saygısızlık yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D49F2C43 -- 21 Haziran 2022; 2:59:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Ya o yazanlar trde doktor açığının senin burda paylaştığın verilerle kapanacağını mı sanıyor cidden ? Günlük doktor başına düşen hasta sayısına baksalar bu açığın yıllar boyunca kapanmıyacağını görürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D49F2C43 -- 21 Haziran 2022; 2:58:2 >
    Aferin

• Guest-9D49F2C43 G kullanıcısına yanıt

.,,.,.,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 29 Ağustos 2022; 12:58:45 >
  • Guest-9D49F2C43 G kullanıcısına yanıt

.,,.,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 29 Ağustos 2022; 12:59:1 >

Alıntı

metni:
    Arkadaşlar tıp 20'lı yaşlarda arkadaşlarınız gezerken sizin ders çalışmanız , tus gibi zorlu sınavda derece için uğraşmanız,maalesef çalışmadan bir şey olmuyor sadece sizler çalışmıyorsunuz, tek çalışan sizler değilsiniz

Tıpçı arkadaşlarım partiden partiye koşuyo valla, bunu bana tekrar tekrar söylettikçe kalbim kırılıyor benim genelde işim oluyo:(

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Üzülme hocam sen evde viskini yudumlarken biz üç kuruşa nöbet tutuyor olacağız Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

• Viskiyi simdiden iciyorlar lanTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaşa geçince viskiye para kalmıyor ondandır Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

Seni twittera davet ediyorum, bunları doktorlar 7k kazanıyor tesisatçıdan az kazanıyoruz diyen tiplere cevap olarak yaz.

Bu arada kaynak değil ekşiye banka hesaplarının fotolarını atmışlar görmüşsündür onu sordum işte. Bu bir soruydu.

Hem Twitterda kız da düşürürsün Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

Aga delirdin mi ekşide o konuyu açanlarda tıpçı mühendis falan değil.

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

.,.,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 28 Ağustos 2022; 23:11:33 >

Sen gerçekten çok garip bir insansın , olayı biliyorsun herhalde.

Olayı çarpıtarak haklı hekim mücadelesine köstek oluyorsun. Sana son mesajım bu, sen kendini almanya'ya atarak kurtarabilirsin ama Bu insanlar almanyanın da ihtiyacı kapanınca mecbur burada kalacaklar ve bunca insanın olmayan şartları var gibi göstererek insanların vebaline giriyorsun.

Yazık.

Şunu da ekleyeyim, yukarıda yine yalan yazmışsın ama yine benim dedigimi farklı aktarmışsın

Ben :"Isvicre için yazsana non eu denklik alıyor mu, alıyorsa hangi şartlarda." Yazmışım

Almanların isviçre'ye, dubai'ye, abd'ye gittiğini sağır sultan biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufon43 -- 21 Haziran 2022; 22:27:14 >

Hocam merhabalar Ankarada psikolog olarak görev yapıyorum. daha yeniyim şubatta görev başı yaptım. Normal devlet memuru maaşı alıyorum ek başka para almıyorum mayıs ayında vergi dilimine girdim ilk defa. evet az bir miktar kesildi ama 4.aydan vergi dilimine girdim sonuçta. Henüz temmuz zam farkı gelmeden vergi dilimine girdim yani anlatmak istediğim bu. Psikoloğum hadsizlik yaptığımı düşünmeyin kesinlikle doktorların maaş işlerini doktorlar kadar iyi bilmem mümkün değil ama yanlışı düzeltmek istedim sadece.

• trsup2 T kullanıcısına yanıt

Kitap yüzü açma. Yabancı dil olabilir sadece.

Hemsirelik okuyorum ortalama 7-8k aliyorlar 11k alanını da gordum sabit 5k ek sabit 3k asagi yukari burda insta adi verebiliyor muyuz bilmiyorum ama zamaninda ben bu bilgilere erisememistim arkadaslar orda maaslar gozukuyor bilginiz olsun ozelden yazabilirim insta adini su an en guncel 2022 subat var ama biz de soyle bir durum var vergi dilimine girince maaslar kesintiye ugruyor ne kadar uğradığını ben bilmiyorum

• ufon43 U kullanıcısına yanıt

ya hocam hekimlerin haklı mücadelesine köstek olmak ne demek, niye yalan söyleyeyim ne çarpıtması ben olan şeyi söylüyorum size

ben kanıtlayarak yazıyorum, alın bakın almanyanın resmi sitesini size attım okuyun ve almancanızı geliştirin biraz

almanlar da isviçreye gitmeye çalışıyor alın okuyun

isviçre alıyor diyom ya bizim üniversiteden öğretim üyesi göz uzmanı gitti dedim yaTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir?
    Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir?praktischarzt
    Darum ziehen deutsche Ärzte in die Schweiz
    https://www.praktischarzt.ch/magazin/darum-ziehen-deutsche-aerzte-in-die-schweiz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 22 Haziran 2022; 21:16:30 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.