Şimdi Ara

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
2.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir?

(En Son Oy Tarihi: 1.9.2022)
Giriş

Hahah, atarım ancak mesleği seninle ego yaristiracagim diye ayaklar altına alamam, hacettepe'deyim canım zaten. Komşuyuz eğer soyledigin doğruysa.Çayını içerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufon43 U kullanıcısına yanıt

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

hacettepeyi orada da dedim ora fazla döner vermez asistana ama artık oradaki ayrım kalkıyor

ve asistanlara daha iyi maaş verecekler öyle söylentiler var siz de duymuşsunuzdur mutlakaTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Isvicre için yazsana non eu denklik alıyor mu, alıyorsa hangi şartlarda.

Olum elin avusturya'sı bile denklik için eksik dersleri onların tıp fakültelerinde staj almanı istiyor, yakında almanyanın kolaylığı da bitecek.

Burada tıp yazacak insanların önünde koskoca 10 sene var minimum

Bakin gençler size sesleniyorum, başkalarının özellikle anne babanızın gazına gelmeyin

Hayat sizin hayatınız, sonradan pişman olacağınız şeyleri yapmadan 10 kere düşünün.

• .,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 29 Ağustos 2022; 12:58:22 >

Ya kardeşim ilk dediğinin doğru olmadığını biraz ingilizcesi olup biraz araştıran biri bile bilir.

Neyse son mesajım buydu, çok vakit harcadım. Gençlere bir büyüğü olarak kendimce tecrübelerimi aktardık tıpyazmayın nickli arkadaşımla beraber, bundan sonrası sizlerde

Herkese iyi,mutlu ,stressiz bir tercih dönemi dilerim :))

Abi birçok mecradan hekimlerin nabzını tutmaya çalışıyorum ama şu anki hal ve şartlarda senin kadar pozitif kimseye rastlamadım, birkaç özel üniveriste hocası hariç herkes şikayetçi. Yeni tasarıyı da olumlu karşılayan göremedim, sen nasıl bu kadar pozitif kalabiliyorsun

• ufon43 U kullanıcısına yanıt

arkadaşım yine yalan yine yalan, almanlar isviçreye gitmeye çalışıyor ya da sizin söyleyişinizle oraya kaçmak istiyor

ama siz halan inanmıyorsunuz, okuyun biraz almancanız varsaTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir?  ya da ingilzceye çevirip de okuyabilirsiniz

Tıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir?praktischarzt
    Darum ziehen deutsche Ärzte in die Schweiz
    https://www.praktischarzt.ch/magazin/darum-ziehen-deutsche-aerzte-in-die-schweiz/

-----------------------------------------

size tavsiyem algı yapmayın lütfen ve doğaya pozitif enerjiler yayın, meditasyon falan da önerebilirim gerçekten faydası var yoksa negatif enerji insanı çökertir ve erken yaşlandırırTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

• üniversite hocası niye şikayetçi olsun hocam (zaten greve bakın 1 üniversite hocası göremezsinizTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? )

bir anket çalışması vardı sağlık bakanlığın

tek memnun olan gruplar onlardı %90a yakın memnunlardı

en memnun olmayanlar da asistanlardı %35lik kesimi memnundu sonra pratisyenler sonra uzman hekimler en memnun olanlar da proflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 20 Haziran 2022; 18:17:58 >
  • ama haklılar hekim greve giderse iş aksar, ben sabah geldiğimde bir hasta sabah 4-5te doğudan gelmiş hocaları bekliyordu, ve grev olacak hekimler ona bakmayacak çok saçma olmaz mı ben de bu açıdan desteklemiyorum grevleri

tepkilerini başka yollarla dile getirebilirler, bu şekilde insanların öfkelerini artırmaktan başka bir işe yaramaz

@ufon43 siz ne düşünüyorsunuz kütahyalı hocmaTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

"Döner sermaye katkı payı"

O parayı hastane sgk dan alıyor, doktor almıyor diye biliyorum

• an agony A kullanıcısına yanıt

.,,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 28 Ağustos 2022; 23:14:43 >
  • Bu ekşi deki maaşlar yalan mı pratisyen 7-9k alıyor uzman 13-15 alıyormuşşş.

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

.,,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 28 Ağustos 2022; 23:15:4 >
  • blacklistmember kullanıcısına yanıt
    Başka nereden bulacaksınız böyle adamı diyorsun...

Forumda şu ana kadar yazdığım tüm tıpçı ve dişçilerle çok rahat iletişim kurdum, her türlü sorumu da sağolsun cevapladılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sen neden böylesin hocam ya sürekli maaş maaş maaş sürekli yalan söyleyen taraf senin karşındaki taraf ve seninle aynı mesleği yapacak kişiler hepsi ? Attığın veriler maaşlar güvenirliğini kanıtlarıyla sunsan sana inanıcam ama altında başka işler arıyorum çünkü algı yaratmaya çalışıyormuşsun gibi geliyor.Nedense senden hiç iyi bir vibe almıyorum.Zaten önceden tıp yazmayın ceng yazcam diye postunu gördüm geçen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D49F2C43 -- 21 Haziran 2022; 2:49:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LeviEfendi kullanıcısına yanıt

sınav sonuçları açıklamadan rakip elemeye çalışıyorlar bugün özelden 3-4 kişi yazdı, bu konuları açma insanlar internetten de bulabilir gibisinden ben de oylama yaptım maaş ve çalışma koşulu isteyen çok oldu

ve yalan beyanda bulnananları yanıldıklarını da gösterdim doğrusu bu değil, eksi söylenilenleri tamamlamaya çalıştımTıp seçecek arkadaşlar hangi konularda paylaşım yapayım ve önerileriniz nelerdir? 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.