Şimdi Ara

Tıp için 3. Sene? [ KALINIRMIŞ ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
33
Favori
23.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu senede tıpı tutturamadım ama 2 senedir adım adım yaklaşma eğilimindeyim . Sene başında gözüm kapalı girsem tıp bende diyordum ama sonradan anladım ki bende mezun hezeyanına kapılanlardanmışım.

Aşağıda 2011 ve 2012 sıralamalarım var. Sizce bir diyetisyenliğe girip bu işi bitirmeli miyim yoksa tıp için bir sene daha savaşmalı mıyım? Bu arada and. Teknik lisesi mezunuyum.Lütfen özellikle mezun psikolojisinden anlayan , benzer durumda olan veya bu konuda önerisi olanlar yorumlamalarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

Güncelleme 22.07.2013

Soranlar için yazayım arkadaşlar. Bu sene Düzce üni. tıp fak. kazandım.

YANİ SONUÇ OLARAK KALINIRMIŞ DOSTLAR

Merak edenler içinde sonuçlarımda aşağıda;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z0rr0nur -- 25 Ağustos 2013; 15:05:13 >

• bir sene daha denemeye değer olmassa 4. seneye kalmassın
  • UPpala başka yorum yokmu arkadaşlar?
  • kesinlikle kal kardeşim.ben 1 sene beklemiştim tıp için 11 bin derecem vardı geçen sene girdim dağıttım ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunesbagdunes

kesinlikle kal kardeşim.ben 1 sene beklemiştim tıp için 11 bin derecem vardı geçen sene girdim dağıttım ortalığı

11 binden kaça yükselmiştin ertesi sene? Çünkü üst sıralarda düşme ihtimalide var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z0rr0nur

quote:

Orijinalden alıntı: yunesbagdunes

kesinlikle kal kardeşim.ben 1 sene beklemiştim tıp için 11 bin derecem vardı geçen sene girdim dağıttım ortalığı

11 binden kaça yükselmiştin ertesi sene? Çünkü üst sıralarda düşme ihtimalide var.

2bin ypmştm okul puanın bin kişi filan geriye attı
  • Hayalinden asla vazgeçme çok az kalmış tutturmana seneye kesinlikle kazanırsın bence seneye tekrar dene. Birde pm gönderdim cevaplarsan sevinirim
  • 4. senesinde kazanan biliyorum.Ama iyi düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enivicivotmi

Hayalinden asla vazgeçme çok az kalmış tutturmana seneye kesinlikle kazanırsın bence seneye tekrar dene. Birde pm gönderdim cevaplarsan sevinirim

Evet seneye kalıcam gibi.Doğru diyorsun hayallerimizide kaybedersek ne için yaşıcaz ki. Teşekkürler.
    - Pm ini cevapladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caga_

4. senesinde kazanan biliyorum.Ama iyi düşün.

Evet yaklaşık % 10 luk bir kısım 3. ve 4. senesinde kazanıyormuş. Buda beni umutlandırıyor açıkçası. Burada marifet mezun psikolojisini iyi yönetmeye kalıyor sanırım.Teşekkürler.
  • Kesinlikle kalmalısın.
  • bence kal kardeş.benim de üçüncü senem bu sene.sonunda iyi bir sıralama yaptım netlerinde fena değil sen seneye çok iyi bir derece yaparsın.
  • quote:

Evet arkadaşlar bu senede tıpı tutturamadım ama 2 senedir adım adım yaklaşma eğilimindeyim . Sene başında gözüm kapalı girsem tıp bende diyordum ama sonradan anladım ki bende mezun hezeyanına kapılanlardanmışım.

Aşağıda 2011 ve 2012 sıralamalarım var. Sizce bir diyetisyenliğe girip bu işi bitirmeli miyim yoksa tıp için bir sene daha savaşmalı mıyım? Bu arada and. Teknik lisesi mezunuyum.Lütfen özellikle mezun psikolojisinden anlayan , benzer durumda olan veya bu konuda önerisi olanlar yorumlamalarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

Tıp için 3. Sene? [ KALINIRMIŞ ] Tıp için 3. Sene? [ KALINIRMIŞ ]

Bende tıp için 3. seneye kalacağım wuww o ygsyi nasıl yükselttin o kadar

Çalışmaya da başlayamadım motivasyonum eksik nasıl olacaksa bakalım inş olacak

Tavsiyelerini beklerim umarım bu sene herşey yolunda gider ve bu işi bitiririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swg__gs:) -- 23 Temmuz 2012; 1:33:49 >

• mezun hezeyanına kapıldım diyebilecek kadar akıllandıysan bence kal.ders çıkarmışsındır mutlaka.başarırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sengi_mezar

bence kal kardeş.benim de üçüncü senem bu sene.sonunda iyi bir sıralama yaptım netlerinde fena değil sen seneye çok iyi bir derece yaparsın.

İnş dediğin gibi olur hocam. Yalnızca ygs için kaygılanıyorum bir standartı olmuyor malum tıp için her sınavda iyi bir başarı göstermek gerekiyor.Bu arada 3 sene sonunda sendeki yükseliş nasıldı?
  • quote:

quote:

bence kal kardeş.benim de üçüncü senem bu sene.sonunda iyi bir sıralama yaptım netlerinde fena değil sen seneye çok iyi bir derece yaparsın.

İnş dediğin gibi olur hocam. Yalnızca ygs için kaygılanıyorum bir standartı olmuyor malum tıp için her sınavda iyi bir başarı göstermek gerekiyor.Bu arada 3 sene sonunda sendeki yükseliş nasıldı?

ilk sene 40 bin
    ikinci sene 20 bin
    bu sene 4800 kardeş.ama netlerinee baktım,bazı konularda çok başarılıyken bazılarında kötüsün.yani sende kapasite var beş binin üzerine rahatlıkla çıkarsın.ygs yi fazla önemseme sadece.iyi çalış.bi kaç kitap tavsiyesi verdim onlara bak.merak ettiklerini de sorabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: skubrick

mezun hezeyanına kapıldım diyebilecek kadar akıllandıysan bence kal.ders çıkarmışsındır mutlaka.başarırsın

Evet açıkçası okula giderken sınava hazırlanmakla mezunken sınava hazırlanmak çok farklı bir durum bunu anlarım. Umarım bu seneki deneyimlerimi seneye olumlu bir şekilde yansıtırım. Teşekkürler.
  • quote:

quote:

şimdi baktım da aynı sıralamalara sahibiz senle :d
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekten de 1 sene önceden aynılarını yaşamışsın. Aynı durumda olan birinin bunu başarması gerçekten insana güç veriyor. Umarım bende seninki gibi 3. sene sonunda mutlu bir son yaşarım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gerçekten de 1 sene önceden aynılarını yaşamışsın. Aynı durumda olan birinin bunu başarması gerçekten insana güç veriyor. Umarım bende seninki gibi 3. sene sonunda mutlu bir son yaşarım.

ben bu sene başında böyle bir şeyin olabileceğini hayal dahi etmezken şimdi daha iyisini başaramadığım için kendime kızıyorum.çünkü anladım ki imkansız değil,kendine inanırsan benden daha iyisini yaparsın.emin ol.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.