Şimdi Ara

Tinder engellenen hesap hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
51.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabım sebepsiz banlandı yeni mail adresi aldım yeni numarayla aktivasyon kodunu telefonu girince eskisi gibi hesabınız yasaklıdır diyo bu nasıl olur modem ipsinden mi banlıyolar kimlik bilgilerinden mi, aynı telefondan giriş yaptığım için mi? Yeni hesap açmanın bi yolu yok mu numarayı değiştirip başka modemden bağlansam giriş yapabilirmiyim?

• Hayalet modda olduğumuzu nasıl anlarız. like atıyorum like gelmiyor. Sınırsız kaydırmadan dolayı olmuş olabilirim. nasıl anlarım. 1 tane like atmış birisi görünüyor bana. yine de banlamışlar mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: dribblingmaster

Hesabım sebepsiz banlandı yeni mail adresi aldım yeni numarayla aktivasyon kodunu telefonu girince eskisi gibi hesabınız yasaklıdır diyo bu nasıl olur modem ipsinden mi banlıyolar kimlik bilgilerinden mi, aynı telefondan giriş yaptığım için mi? Yeni hesap açmanın bi yolu yok mu numarayı değiştirip başka modemden bağlansam giriş yapabilirmiyim?

ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum bulabilen yok mu?

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt

sınırsız süperlike atabiliyorsan hayalet moda geçmişin demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

sınırsız süperlike atabiliyorsan hayalet moda geçmişin demektir

Satın almış olmak gerekmez mi. öyle bir şey yok bende.

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt

fark etmez. satın alırsan 5 almazsan 1 hakkın var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: dribblingmaster

Hesabım sebepsiz banlandı yeni mail adresi aldım yeni numarayla aktivasyon kodunu telefonu girince eskisi gibi hesabınız yasaklıdır diyo bu nasıl olur modem ipsinden mi banlıyolar kimlik bilgilerinden mi, aynı telefondan giriş yaptığım için mi? Yeni hesap açmanın bi yolu yok mu numarayı değiştirip başka modemden bağlansam giriş yapabilirmiyim?

Bende bu sorunu yaşıyorum ya. Tamam bir hesabım yasaklandı ve ona bağlı e-posta ve telefon numarası da ancak başka telefon numarasından ya da eposta adresiyle yeni hesap açamıyorum. bu nasıl olabilir? Acaba ios hesabında mı görüyorlar?

• Ben tindera mail attım "konuşmalarımı inceleyin kuralları çiğnemedim" dedim "inceliycez" diyip 1 hafta sonra döndüler kullanım koşulları vs. diyip banı kaldırmadılar. Reditte rastladığım çözüm yeni telefon, yeni hat, yeni mail ve vpnle bu yeni hattın internetinden bağlanıp(daha önce bağlandığın modemden bağlı olmamalı teknik kısmını bilmiyorum ama başka numara ve telefonla deneyince de banlıydım) gold üyelik almak(gold aldığım dönem agresfi davranmıştım hiç banlamadılar)

Hattın sahibini görüp burdan banlıyo olabilirler mi eğer öyleyse bu illegal değil mi dava açıp ultra gold üyelik isteyelim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 19 Aralık 2020; 21:32:34 >
  • dribblingmaster kullanıcısına yanıt

Sanki bana cia gizli arşiv odası anasını satayım. Bende durduk yere ban yedim yani öyle kötü bir konuşma yoktu. Desteğe mesaj attım topluluk kurallarını çiğnemişim sözde. Gold üyeliğim vardı birde. Yeni hesap açmak için IOS hesabını değiştirdim, vpn ile denedim, yeni eposta açtım olmadı.

Nasıl oluyor da olmuyor valla şaşırıyorum.

• Okcupit fena değil ekmek çıkıyo ama ordan da feminazinin teki boş "beleş tiplere ayıracak vaktim yok" dedim diye beni banlattı aynen yeni hesap onda da açamadım :) happyn var ordan banlamıyolar ama çıkan ekmekler bayat biraz...

• Sorunu çözdüm ama nasıl çözdüm; telefonu sıfırlayıp yeni icloud hesabı açtım ve başka bir telefon numarası ile kayıt oldum. Dikkat etmeniz gereken şey daha önce denemediğiniz bir telefon ve e-posta adresi olması gerek. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra asıl icloud hesabımı telefona girip yedeklemeyi geri yükledim.

Tinder denen uygulama yüzünden uğraş verdiğim şeye bak utanıyorum kendimden :D

• Nasıl engellenmeyi başarıyorsunuz, takdir ettim.

• HEISENBERG kullanıcısına yanıt

kardeşim özelden de yazdım ama bana bu konuda yardımcı olabilir misin? 1 seneden fazladır çözemedim bu konuyu lütfen dönüş yapar mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: enesss06993

kardeşim özelden de yazdım ama bana bu konuda yardımcı olabilir misin? 1 seneden fazladır çözemedim bu konuyu lütfen dönüş yapar mısın

Mesaj attım

Bana da yardımcı olabilir misiniz dm attım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

hocam bana da müsaitsen detaylar için dm atar mısın 2019 dan beri atmadığım mail kalmadı tinder help e çözüm bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.