Şimdi Ara

Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
13.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam doğru diyorsun da kaç yaşına kadar böylr götüreyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riven Mı kullanıcısına yanıt
    Ben 35 inde evlendim gözüm arkada kaldı sen hesap et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olsun sende volkan sin volkan lar çok bağlama çeker hatunlara her türlü götürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: pctamircisivolkan

Olsun sende volkan sin volkan lar çok bağlama çeker hatunlara her türlü götürsün
    Hocam evlenmekten neden pişmansın biraz aöıklar mısın

tecrübelerini duymak isterim. 29 yaşındayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pctamircisivolkan kullanıcısına yanıt
    Kaç yaşınızda tanıştınız eşinizle?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evlendiğime özgürlüğüm kısıtlandığı için pişmanım yoksa ailemle çocuğumla memnunum

Boy cücük kadar neyine götürüyorum ya? Gerçekçi olalım biraz. Kısa erkekleri görmüyo musun hiç ne sevgili yapabiliyolar ne de evlenebiliyolar

• trojana T kullanıcısına yanıt
    O düşüncenin olduğunu zannetmiyorum gerizekalılar ayakkabı numarası ile alakalı olduğunu falan sanıyorlar puahahah, et ile kemiğin ne ilgisi varsa artık.

• Benim arkadaşım var 168 boyu ve tipsiz hemde çok yani.
    Hala daha dede sueterleri kazakları giyiyor adam 90 karda kalmış kafada saç yok ama götürüp duruo neden mi..? Çene var adamda bağlamanın telleri yani

• abi neyi tartisiyosunuz gunlerdir boy her seyden onemlidir bu tartismaya acik bile degil. 150 boyundaki kiz bile 190 erkek ariyor. turkiye ortalamasina gore kendinizi avutmayin cikin sokaga bakin 18-25 yas arasi genclerin bircogu uzun boylu yeni neslin.

ha su da var 190 erkek icin en ideal boydur bu yuzden bu kadar muhabbeti yapilir zaten. 190 dan sonrasi 195 2 metre falan bunlar gereksizdir.

edit: bir de herkesin bi arkadasi vardir mutlaka 170 boyunda ama cenesi olan kiz goturen bunlara itibar etmeyin. velev ki goturdu o kiz o cocukla gezerken 190 erkeklere agzinin suyu akarak bakacaktir gene. 190 bulamadigi icin ona tamah ediyor baska bir sey degil. bunu iyice kafaniza sokun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lev Tolstoy -- 17 Mayıs 2020; 10:56:12 >
  • Riven Mı kullanıcısına yanıt
    Yoo bir dezavantajı yok topuklu 5 cm e kadar kurtarıyor yani, 32 falandim tanıştığımda. Ama şimdiki aklım olsa bırak evlenmeyi ciddi ilişki yaşamam yani.

• 1.80 dedigi 18cm

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

abi neyi tartisiyosunuz gunlerdir boy her seyden onemlidir bu tartismaya acik bile degil. 150 boyundaki kiz bile 190 erkek ariyor. turkiye ortalamasina gore kendinizi avutmayin cikin sokaga bakin 18-25 yas arasi genclerin bircogu uzun boylu yeni neslin.

ha su da var 190 erkek icin en ideal boydur bu yuzden bu kadar muhabbeti yapilir zaten. 190 dan sonrasi 195 2 metre falan bunlar gereksizdir.

edit: bir de herkesin bi arkadasi vardir mutlaka 170 boyunda ama cenesi olan kiz goturen bunlara itibar etmeyin. velev ki goturdu o kiz o cocukla gezerken 190 erkeklere agzinin suyu akarak bakacaktir gene. 190 bulamadigi icin ona tamah ediyor baska bir sey degil. bunu iyice kafaniza sokun.
    Boyuyla kendini avutmaya çalışan birisinin hikayesini dinlediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Boyuyla kendini avutmaya çalışan birisinin hikayesini dinlediniz

Alıntıları Göster
    sana cevap yazardim ama gunaha girmek istemiyorum. cunku cidden yuksek derecede boy kompleksin var

Çene bi yere kadar götürür seni bende de var çene sıkıcı bir muhabbetim yok ha sıkıcı diyen varsa ztn beklentisi başkadır onun. Götürüyor dediğin eve mi atıyo? Eminim kabul bile etmiyolardır. Çenesi olupta sırd sadece boyu kısa olduğu için sevgili yapamayan çok erkek var en az 100 tane gösteririm sana

• quote:

sana cevap yazardim ama gunaha girmek istemiyorum. cunku cidden yuksek derecede boy kompleksin var

Alıntıları Göster
    Yazacak bir şey bulamayınca

"cevap yazardım ama.."

Tamam kardeşim anlıyorum
  • Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    Boy 1.74 gel ben sana erkeği göstereyim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Yazacak bir şey bulamayınca

"cevap yazardım ama.."

Tamam kardeşim anlıyorum

Alıntıları Göster
    sen benim ne demek istedigimi anladin. aciyorum sana diyorum daha ne diyeyim :)

• quote:

sen benim ne demek istedigimi anladin. aciyorum sana diyorum daha ne diyeyim :)

Alıntıları Göster
    Hocam sen kilondan dolayı şikayet etmiyor muydun?

Daha geçen gün , çok yalnızım ssli tarzında bi konu açmamış mıydın içki masasında?

Altında kaç yüz bin tllik araba var diyordun bi ara hatırlıyorum. Arabanla hava atıyordun

Altında o araba olmasına rağmen yalnızsın diye konu açmıştın. Hâla bana nasıl acıyabiliyorsun : )

Daha fazla yazardım ama kalp kırmak istemiyorum. Sadece haddini bil , başkasına laf atmadan önce kendine bak : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 17 Mayıs 2020; 11:6:45 >

• İnan bana yılbaşından beri 6 7 kız getirdi eve çocuk yanlız yasitor evde yatacak yatağı bile yok kanepede yatıyor 1+0 evde yaşıyor he bir görüştüğü birbdaha gorusemiyor çünkü sexte çok kötüymüş bana anlatıyor yani tabiki bir yerde kadin bir özellik arıyor katılıyorum sana çenede birbyere kadar. Şimdiye kadar hiç ciddi ilişkisi olmadı mesela

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.