Şimdi Ara

Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
13.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama şöyle bişi var. aklı başında olan bir kadın aşkı sevgiliyi ilişkiyi boyda posta aramaz. şimdiki neslin kanı bozuk olduğu için her şeyde boy arıyolar haliyle millet komplekse giriyor e haklılar da girmekte kimsenin şikayet etmeye hakkı yok yani.

önemli olan şu. hani şimdi uzun olanlar kısa olanlara kompleksli diyolar ya ben daha çok uzunlarda görüyorum o kompleksi çünkü her girdiği ortamda gördüğü bir kısa erkeği ezmekle meşgul oluyo ve ego tatmini yapıyo. bu nedir? aşağılık kompleksi değil midir? bide kendilerine alfa erkek diyolar. en kötüsü de boyuyla övünüp kısa erkeklere sataşmaları kavga etmek istemeleri. kendilerini herkül sanıyolar. Allah'ın sırığı zannediyo ki kısa olan erkek karşısında kum torbası gibi duracak vurdu mu galip gelecek öyle zannediyo.

boyu uzun olupta kafadan kontak olan çok fazla keko var memlekette. benim uzun olan arkadaşlarım var 1.80 1.90 arası ve hepsi de benim gözümde adamdır çünkü ne zorbalıkları var ne de dışlamaları. he öyle bişeye kalkışırlarsa ztn direk silerim defterden isterse 20 yıllık arkadaşım olsun

• birincisi sen olayı nasıl anladın ki. ilk defa boyla konu açtım.

bu yazımdan bu kadar önemli bir şey olduğunu nasıl çıkardın ben sadece gözlemlediğim bir olayı yazdım.

uzun olunca direkt sevgili mi geliyo haha gerçekten bu forumdaki insanlar çok acayip. kendimi avutmuyorum ve uzun boyun da marifet bir şeymiş gibi olduğundan bahsetmiyorum.

tek özelliğim boyum da değil sanki bir tek bende var. bu işler boyla posla olmuyor şu an tinder'da konuştuğum 4 kadın var ama para yok anlıyor musun.

bence sizin çok ağır algılama sorununuz var şu yazdığımdan şu yazılana bak komik gerçekten.
  • pctamircisivolkan kullanıcısına yanıt
    bana taparcasına aşık olacak bi kız göster ben sana taparım abicim inan bana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraveling

birincisi sen olayı nasıl anladın ki. ilk defa boyla konu açtım.

bu yazımdan bu kadar önemli bir şey olduğunu nasıl çıkardın ben sadece gözlemlediğim bir olayı yazdım.

uzun olunca direkt sevgili mi geliyo haha gerçekten bu forumdaki insanlar çok acayip. kendimi avutmuyorum ve uzun boyun da marifet bir şeymiş gibi olduğundan bahsetmiyorum.

tek özelliğim boyum da değil sanki bir tek bende var. bu işler boyla posla olmuyor şu an tinder'da konuştuğum 4 kadın var ama para yok anlıyor musun.

bence sizin çok ağır algılama sorununuz var şu yazdığımdan şu yazılana bak komik gerçekten.
    Birader az önce diyosun dükkanda adamı gördüm uzun. Güzel eşi vardı diyosun

Şimdi de boyla olmuyor diyorsun. Nasıl bir çelişki?

Ayrıca konuna gelen adamlar hep , boy olunca kızların ağzının suyu akıyor demiş

Sen de onlara arka çıkmışsın

• VeNoM kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben 1.70'ten de kısayım umutsuz bir vaka sonuçta dimi? yani dışardan bakılınca alay edilmicek gibi de değil hani. ben tabi izin vermiyorum alay etmelerine benim kimseye eyvallahım yok 2 metre de olsa cevabını veririm o düşünsün ister cevap verir ister kavga başlatır daha çok 2. seçeneği uygular tabi boy var ya herifte :D kalkışırsa ztn etraftan bulduğum alet edevatla kafasını ezerim görür ebesininkini
  • Taparcasına kizi asla internetten bulamazsın bunu baştan belirteyim. Kendi sosyal çevremden okuldan böle sosyal medyayla pek ilgisi olmayan birjne denk gelirsen onu kaçırma derim. Ortalama guzellikte olan daha standart

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • destek mi çıkmışım nerede destek çıkmışım göster bir tane yazımı. saçma sapan kafanda bir şeyler kurup yazıyorsun.

ben o yazımda o adamın o kadını boyla elde ettiğini mi yazdım. sadece uzun boylu bir adamın yanında böyle bir kadın olduğundan bahsettim. yani bu yazımdan, uzun boylu olduğu için o kadını elde ettiğini düşünüyorsan zaten dediğim gibi senin çok büyük bir algılama sorunun var.

ister uzun olsun ister kısa olsun o vücuttaki bir adama bakan bir kadın, para için bakıyordur demeye getirdim.
  • Beyler bende boyda var para da var tıp desen oda var 187/85 kg ama evliyim hiç bişey yapamiyorum. Birde bu açıdan düşünün. Bende isterdim tinderda. Kovalamak

• Mevzu para pul değil zamanın varsa kral sensin

abicim ztn benim bir kızda dış görünüş olarak dikkat ettiğim sadece kilo var boyuna göre ideal kilosunda olsun kafi öyle büyük meme büyük kalça 90 60 gibi takıntılarım yok öyle olsa kafayı yerdim :D güzelliğe pek takılmam ama öyle çok fazla kusurlu da olmasın ne biliyim ben havuzunda yüzen yada yamuk suratlı olmasın yani ben direk kazazede herhalde derim öylesine tır çarpmış olması gerek ki ztn öyleleri çok azdır herhalde bilmiyorum

sosyal medya ile alakası olmayan kız maalesef ki çok az çünkü masum yüze sahip gördüğüm bir ev kızı bile elinde telefonla instagramda takılıyo
    ztn senin gibi olanlar kovalıyo tam tersi olanlar kovalamaya kalksa herhalde kendilerini tacizden nezarette bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: pctamircisivolkan

Beyler bende boyda var para da var tıp desen oda var 187/85 kg ama evliyim hiç bişey yapamiyorum. Birde bu açıdan düşünün. Bende isterdim tinderda. Kovalamak
    foto at görelim tipi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette denk gelir benim arkadaşım yapılsa sende yaparsın ve tinder dan kovalio ben bı gün tinder a deneme maksadıyla uye oldum arkadaşım aurekli denk getiriyor o tiple diye inan 10 dk içinde 2 kızla eslestim konu instagrama gidio baktım diretk üyeliğimi sildim sonuçta mutlu bir evliliğin var. Ama keşke evli olmasaydım bekar olsaydım kovalasaydim dediğim çok olmuştur. Bence ozgurlugunun bekarliginin kıymetini bil.

• 1.75 boyum var evlenene kadar Allah affetsin kaç tane sevgilim oldu hatırlamıyorum. Evlendiğime sinirlenip hanıma sosyal medyadan biz birnirimizi seviyorduk yazanı bile var.

En önemli şey yüz (göz, burun, çene, yanak ve alın güzel bir pattern oluşturmalı), kas ve yağ oranıdır. Kas demek testosteron demek kadınların feromonlarına pozitif mesaj vermek demektir. Ondan sonra diksiyon geliyor takır takır eğğ ığğğ demeden konuşman lazım. Bağlılığı temellendiren şeylerden biride “güvenilir her şeyi bilen bilgili erkek” modeli olmanızdır.

Boya gelene kadar çok şey var. İnternetten oradan buradan değil birebir hayatınızdan arkadaş edinin, orada bir kızla tanışsanız bile sadece “sıradaki” niteliğindesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 17 Mayıs 2020; 13:14:52 >
  • Gelen kutuna bak attım yiğidi oldur hakkını yeme

.m havuzunda yüzersen tabi özgürlüğün bekarlığın kıymetini bilirsin. abicim bizler senin gibi şanslı doğmadık kendi pencerenden bakma olaya. sen yakışıklı ve uzun boylu olduğun için tüm kızlar peşinde haliyle de evlilikten sıkılmışsın. sen vur kaç peşindesin o hayatı özlemişsin onu anladım ben ama biz onu yapamayız işte sen 2 dk da dış görünüşün sayesinde tavladığın kızı biz ağzımızla kuş tutsak bile tavlayamayız. dünyayı kurtarsakta kız boyu sorun ediyo gerçekten. diğer arkaşında dediği gibi her uzundan da duyuyorum işte arkadaşım şu kadar tipsiz ve s.mediği kız yok diye. ya neden ben böyle şeyleri kendi ağızlarından değil de uzunlardan arkadaşlarından duyuyorum? yani abicim yalan söylemenin lüzumu yok inandırıcı değil

empati kurmayı öğren biraz zannediyorum ki 40 küsür yaşındasın
  • ø kullanıcısına yanıt
    Tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: pctamircisivolkan

Gelen kutuna bak attım yiğidi oldur hakkını yeme
    pikselli bi foto atmışsın ve üstünde bol kaban var

yüz gözükmüyor ki fotoda. ve kolların küçük duruyor hocam üzgünüm

kışın belki kız ayarladsın montla , ama yazın tişört giyince sanmıyorum.

yeni nesil herks spor yapıyor, 40 cm altı kol bakmıyor kızlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ø kullanıcısına yanıt
    1.70'in altındaki olanlar için önerin nedir? boşver uğraşma umutsuz vakasın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Boy 1.74 gel ben sana erkeği göstereyim !
    Oha kadınlar teklif ediyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.