Şimdi Ara

Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
13.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KnghtER

Bu konu da bizim kadinlarimizda biraz takinti, yurtdisimda meslek gibi boy da ilk sarti degil kadinlarin.

Ben de kisayim, ideal erkek boyu bence 1.78-.185 arasi gibi ama sorsan 1.90 ister bizimkiler
    Tüm dünyada tüm homo sapiens türünün dişisi erkek cinsiyetinde uzun boylu erkek ister. Doğacak çocukları için uzun boy sağlıklı ve güçlü genler anlamına gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Kızların alıcısı çok, bi boyun uzundu diye kucağına mı atlayacaklar sandın?
    Tek boy ile olmaz ama boy şart. Kısa erkeklerin işi zor kızlar çok önemsiyor boy meselesini
    Hem boyum uzun kalbimde temiz ama Bi dişim yok gülemiyom oyüzden kızlar beni çok ciddi biri sanıyo gülünce şöyle bişe oluyom
    Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Tüm dünyada tüm homo sapiens türünün dişisi erkek cinsiyetinde uzun boylu erkek ister. Doğacak çocukları için uzun boy sağlıklı ve güçlü genler anlamına gelir.

Alıntıları Göster
    Katiliyorum, icgudusel olarak boyle bir yonlenme olabilir ama insan bilince medeniyet gelisimiyle bu ic gudusunde evrimlesmis olabilir, yani sadece ic guduye gore hareket etmiyordur.

Ayrica dogada da her zaman en iriyle hayvanla beraber olmuyor disiler, kavga yapiliyor kazanan disiyle oluyor.
    Gunumuzde kavga bazilarina gore meslek ve para, bazilarina gore de muhabbet ve kafa uyumu. Kazanan disiyi kazaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 ya;indayim bundan sonra boy uzar mi acaba?1,77yim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Alıntıları Göster
    Öyle değil ama neyse
  • Boy deyince diğer boy sandım. Aslında diğeri için açman lazım konu onu daha çok önemsiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nuksws_99 N kullanıcısına yanıt
    hee iyidir, alır senle dişini karıştırır artık
  • Tinder'in zaten hayvan pazarından farkı olmaması?

İstediği özellikleri filtreleyebiliyor gacılar, erkeklerin de sağa kaydırma oranı %100. Niye bu kadar takılıyorsunuz anlamıyorum.

Edit; Zahavian sinyalini bilmeyenler "boy, surat herşeydir" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 16 Mayıs 2020; 12:51:13 >
  • valla zaman ilerledikçe çoğalan şu boy muhabbetleri artık bir zorbalık haline geliyor. hayır sanki kısa olanlar doğmadan önce boylarını kendi seçmişte herkes milletin boyunu eleştirip bir de dalga geçiyolar.

bide sürekli kısa olan erkeklerin kompleksinden şikayet ediyolar ama bakıyorumda en büyük kompleksliler uzun olanlar. düşmanmış gibi davranmaları ego tatmini için zorbalık yapmaları aşağıya çekmeleri hayır bu kadar rahatsız oluyosanız kısa olan erkeklerden gidin hükümete dilekçe verin soykırım yapılsın. vallahi ırkçılığa dönüştü artık bu muhabbet.

birisi gelir boyum şu kadar alayınızı ezerim diye ego kasar. birisi gelir boyum sayesinde başarmadığım iş yok der birisi gelir kendi boyu uzun diye elalemin boyuyla uğraşır çocuk muamelesi yapar. şimdi Allah aşkına kısa erkekleri o kadar eleştiriyosunuz onları dışlıyosunuz alay ediyosunuz zorbalık yapıyosunuz sonra da kompleksliler diyosunuz. kısa erkeklerle ne alıp veremediğiniz var? boyunuz uzun diye kendinizi herkül mü sanıyosunuz Allah mı sanıyosunuz ne sanıyosunuz yani? ırkçılık yapmak yerine insan olmayı adam olmayı öğrenin önce

bizim ülkenin kızlarında da gram akıl olsa ztn duygusallığı aşkın sevginin tek boyda olmadığını anlarlar. bu zihniyetleri yüzünden ztn her gün Türk erkeklerine laf çarpıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97901DBF5 -- 16 Mayıs 2020; 19:24:57 >

• KnghtER kullanıcısına yanıt
    bizim avarellerin tek kavgası boy kavgası kendilerinin boyu uzun ya karşısındakini kısa görünce direk hafife alıyor "ben bunun yanında anasını bile bilmem ne yaparım" şeklinde konuşup kavga çıkartıyolar. hatta bu forumda birisi dadandı dedi ki boyum şu kadar kilom bu kadar vursam yamulur dedi. keko zannediyo ki karşısındaki kum torbası gibi yerine durup vurmasını beklicek
  • John WICK kullanıcısına yanıt
    pardon da kısa boy olunca doğacak çocuk sağlıksız mı oluyormuş? genlerin gücünü bir tek boya bağlayan bi tek bizim millet var sanırım çok fazla 300 spartalı tarzı film izliyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

pardon da kısa boy olunca doğacak çocuk sağlıksız mı oluyormuş? genlerin gücünü bir tek boya bağlayan bi tek bizim millet var sanırım çok fazla 300 spartalı tarzı film izliyosunuz
    hocam boy kilo kaç? yanlış anlama gerçekten meraktan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

187 boy 23 yaşındayım hiç sevgilim olmadı
    184 boy mavi göz beyaz ten ama tipsizim. tip yüzünden özgüven de yok 26 yaşına kadar hiç olmadı. hiç kız özgüven olmayınca takıntı dan başarılı biri de olamadım asgari ücrete muhasebe yapıyorum.
  • boşver. meraktan soruyorum ayağına söyleyince hemen tıfıl cücük şeyim kadar boyun var'a gidiyor sonra kavga çıkıyor karşımdaki boyuyla övünerek gözüm kapalı alırım seni diyor. o yüzden gerginliğe gerek yok kardeşim
  • afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    kardeşim senin boyunda olupta vasat olanlar kız kaldırıyor sen nasıl yapamadın hayret ya. tipsizim diyosunda kızlar uzun olsun gerisi önemsiz diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

boşver. meraktan soruyorum ayağına söyleyince hemen tıfıl cücük şeyim kadar boyun var'a gidiyor sonra kavga çıkıyor karşımdaki boyuyla övünerek gözüm kapalı alırım seni diyor. o yüzden gerginliğe gerek yok kardeşim
    Ben 173üm
  • senden de kısayım bunu bilmen yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Ben 173üm

Alıntıları Göster
    Millete "zargana" diye spam yaparken iyiydi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.