Çavuş
23 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Rx 480 8gb ekran kartım var sabah pcyi açınca resimdeki gibi çizgiler vardı daha önce dh de gördügüm tamirci konusuna girip adresine baktım 20 nisanda götürdüm kartı rebelling yapılmasi gerektigini söyledi verip kartı gittim. 11 mayısta vatsapdan 1.30sn yelik oyun videosu atarak kart oldu dedi 600tl verdim aldım kartı taktım sisteme oyuna girdim 3dk sonra siyah ekran oldu reset atınca ekran geliyordu furmak yapıyım dedim testı tamamlamadan siyah ekrana düsüyor dönüs yaptım tamirciye biz mining programıyla baktık sorun yok dedi. dedim ben miningci deilimki oyuncuyum getir bidaha bakalim dedi götürdüm bayram falan derken 17 mayısta götürdüm kartı 2hafta geçti ses seda yok haziran 1 de gittim dükkana benden önce bir miningci 3tane kart getirmisti onları alıyordu  onla konusuyordu ben bekliyordum pcci bende minig yapıyorum sıcaklık değerleri falan filan konusuyorlardı sıra bana geldi benim kart noldu dedim 2.resimdeki kücük çip deişmesi gerekiyormus çinden sipariş verdik gelince takıp döneriz dedi  bence benim kartıda minig sistemine bagladı ne kadar oyalarsam kâr diyor
(tarihler 2 üç gün oynayabilir) pazar yada pazartesi gidicem sizce ne yapmalıyım sinirden saglıklı düsünemiyorum

19v 7.89a suanki bozuk olan
19v 6.3 a yetermi
asus x79 pro anakart var elimde bios çipi yok
x79zun çipide 64mb resimdeki modeldeki anakartların çipleride 64mb
arızalı anakart satın alip tekrardan bios yazip takmak düşüncesimdeyim olurmu acaba

İşlemci sogutucusu boruları ucu böyle olmus
Oyunlarda 85 derece oluyor
Çift fanli
Arkadas dedi boruların içinde gaz var o boşalmiş ondan sogutmuyor
Gaz pedalini belli bi mesafede basarak yarim kullaninxa sorun olmuyor yarimi az bise gecince motor ikaz isigi ile birlikte stop isigi yaniyor ayagini gazdan cekip isigi sondurmessen 2 dk sonra giderken stop ediyor
Yani araba seri kullanilmiyor yavas yavas hizlaniyoruz
Sorun ne olabilir
bütün donanımlar aynı sadece anakart deişik olsa performan deişirmi yada bu anakartlar kolay bozulurmu
775 soket anakartin bios çipini
çipi olmayan x58 anakarta takılırsa bios yüklenirmi
suan e5 1603 işlemci var yükseltmek için
2011 pin e5 2660 v2 bakıyorum türkiyede 1500 tl çinde 600 tl
ss
Hakkında
Meslek: kaynakçi
Forum İmzası:
BARNAK BASSAK OLMAZMİ ?
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 627
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 23.094 (Bu ay: 351)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 549 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.