Şimdi Ara

Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
13.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zayn Malik 1.75 boyunda. Ve şu elemana günümüzde ölmeyecek düşmeyecek kız pek fazla yok. Önemli olan tip, tarz ve para (ya da şöhret). Boy devede de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Young Sinatra kullanıcısına yanıt
    1.70'ten kısa. ben milletin sözlerine değil gördüklerime bakıyorum yaşadıklarım neyse onları söylüyorum ve evet 1.80+ olanların üzerine kızlar baya baya atlıyor. ben görüyorum kardeşim. ortama uzun biri girsin tak kızlar ilgi manyağı yapıyo herifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet.cskn

Sen nasıl bir IQ ya sahipsin ,motoru çalınan arkadaşla dalga geçmeler burada gelip ,düzeysiz düzeysiz konuşmalar sen erkeksende ADAMLIK vasfı yok sanırım sende neyse senin seviyene inmeyeceğim.
    Selametle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Kadınlar teklif edemez zaten evliyim
    O zaman niye edion?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    Neyi ne ediyorum hasta mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

bekle riski yok. riski çok fazla ben bi ara doktora gittim bu olay yüzünden adam ameliyat yapanların süreçlerini anlattı riskin büyük olduğunu da söylemişti. parayı basınca diyosun da bi araba parası en az 50 bin o da 3-4 cm. senin neyine yetecek o?
    ameliyat eski yöntem kardeşim ,yeni yöntemde cihaz takıyorlar.Bacak boyunu 10 cm e kadar uzatıyor
  • Biz de şirineyle idare ederiz ne yapalım.

• Boy uzatmak asiliktir.

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    cihaz olayında bile ameliyat var kırıyolar kemiği öyle oluyo. bana 10 cm de yetmez 15 cm olması lazım ama doktor kötü durur diyo
  • Boyla ilgisi var mı bilmiyorum ama yurt dışında 1.82 ile 14 tane kız arkadaşım oldu
    Türkiye de 0
    Bilmiyorum, belki de kısmet. Şuan hepsi de özledi. Hepsine ayrı dönüş tarihi verdim 1 hafta arayla. Ulan Almanya ya gidince işim çok.
    Sıkıntı yaw
    Bu arada yatağa attıklarım da oldu.

• Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Allah'ın verdiğini Allah'ın yasaklarını delmekte kullandın bir de pişkin pişkin anlatıyorsun pes.

• gençler boy uzun olunca gerçekten kadınlar yürüyor bu sefer . ama tipte önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Kas daha önemli

Boyum 173 , kaslı olduğumdan hiç sorun yaşamadım

Ki bana kalırsa 173 kısa bir boy değil.
    aynen 173 baya uzundur
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar sitenin tuttugu eskortlardan olmasin
    Cunku tinderde eşleşme bile matematik dersi gibiymis bazi oranlara saga sola kaydirmaya göre youtubeda video vardı elom diye kavrama gore eleştiriyormus guya

Ama ben bu siberalem tinder vs sitelere pek inanmıyorum çoğu bot hesap her gun online olan kisiler ayni gold olmadan msj yazarsin cvp alamazsin yada alırsın seni gold yapmak icin 2 gun yazarlar sonra umut yoksa susarlar

Ben gold uye olmadan tanismadim mi dersen cok tanıştım tel no bile aldim iletisimim iyidir fakat uzak olursan ilerlemiyor o da gercek 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    ben perşembeden beri 4 beğeni ve 6 eşleşme aldım. önceki sildiğim hesap vardı orda da işte 3 eşleşme var.

yeni hesaptakilerden ikisi rus dördü türk. türklerden biri konuşmadı diğerlerinin hepsi konuştu hatta bugün iki eşleşme aldım bir tanesi şaka gibi güzel türk ve dört fotoğrafı var.

diğerleri de fake değil. çalıştıkları yerlerde ve birden çok fotoğrafları var konuşuyorlar da.

ama noluyo sonuç yok pısırığım bayağı.
  • Boy tapıcıları yallah ayistana
  • Neyin boyu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

abazalık yapan tek kısa erkekler mi var? uzunlardan yok mu abaza?
    çok yanlış anlamışsın dostum.

kısa uzun erkek fark etmez. bütün erkeklerden bahsetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

Bu mesaj silindi.
    Kime sorsan vücut var boy var tip var zaten

Adam vücut var diyordu foto attı, 36cm kol

Bazıları kendini dev aynasında görüyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.