Şimdi Ara

Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
13.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forum kadar boyu takıntı haline getiren bi topluluk görmedim ben.Abi siz neyin mesaisini veriyorsunuz cidden ya ?

Kız bakar bakmaz diye hayatınızı şekillendirirseniz çoook üzerler sizi daha, unutmayın tavsiyeye uyanlar tavsiyeyle yaşar

Sizi seven birisi boyunuza,tipinize bakmaz.Bakın önemli değil kesinlikle demiyorum ama bu kadar takıntı yapmayın.

173-174 üzeri iseniz ne gerek var kendinizi komplekse sokmaya ?
    İnsan oğlu her zaman fazlasını ister benim boyum 183 ben de 190 olmak isterdim ? Değiştiremeyeceğiniz şeyler için boşuna kendinizi üzmeyin yoksa bu hayat bitmez babssslar

İçinizi soğutmaz belki çünkü bu konu aşırı kompleksli dolmuş ama bizzat çevremden boyu 175 civarı olan bi sarışın arkadaş var çocuk semtteki tüm evlerde bir gece geçirdi

2 gündür okudum şu konuyu cidden aklı başında insan çok az forumda :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 179 un altı anca şirinler çizgifilminde oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.80 altı boylarla nolacaksınız la?
    rak star mı olacaksınız?
    bazılarınızın "olabilir" dediğini duyar gibiyim

Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 17 Mayıs 2020; 17:40:39 >
  • 2 cm ile kaçırdık mı şimdi

• Boy ile penis boyu arasında ilişki kuruyor kızlar bence. Ama yanılıyorlar

• Yani boya göre arayanlardan ne hayır gelir kalitesiz insanlar,gerçi tinderdan buldugun kizdan ne hayir gelir ki

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Birde burun'a bağlayanlar var, burun buyuk olursa penis te buyuk olurmus. erkeğin dış görünüşü ile penisi arasinda oranti olup olmamasiyla ilgili hiç bir şey bulamadim ama bu tip yaygin orantilamalar var.

• trojana T kullanıcısına yanıt
    Burnum küçük ayağım küçük boyum öyle uzun değil ama..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Felurian kullanıcısına yanıt
    Zaten tutamazsın
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bir suru şey tartişilmiş, geriye gidip bir baktim ama insanlar en önemli konuyu es geçmişler sanirim, eğer mikro penisli değilsen ve ereksiyon veya erken boşalma ilgili bir sorunun yok ise, erkek olarak fazla buyutulecek bir şey yok. Bu sorunlardan birine sahipsen, işte o zaman ne boyun onemi olur nede tipin.

• Hem tipsiz hem boyu kisa olan gg.

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    1.70'ten kısaysa ne yapsın intihar mı etsin? her şeyden ümidi kessin mi?
  • 1.80 boy ile ztn sevgili yapamayan varsa gitsin pencereden atlasın. bu işler sadece boylar olur diyorum başka bişi demiyorum kısa olan erkeklerde de var çene ama hiç bi kızla ilişki yaşayamıyolar. iyisin hoşsun ama boyun kısa olmaz diyolar

• Tinder'daki karıların boy takıntısı (allah nalet getireydi de açmayaydım şu başlığı)
  • Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    Sen nasıl bir IQ ya sahipsin ,motoru çalınan arkadaşla dalga geçmeler burada gelip ,düzeysiz düzeysiz konuşmalar sen erkeksende ADAMLIK vasfı yok sanırım sende neyse senin seviyene inmeyeceğim.
    Selametle.

• Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    Kadınlar teklif edemez zaten evliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

1.70'ten kısaysa ne yapsın intihar mı etsin? her şeyden ümidi kessin mi?
    Ben böyle bir şey mi dedim ? Sadece ortalamayı söyledim bu demek olmuyor ki bu boydan kısa olanlar hayattan soğusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    "173-174 üzeri iseniz ne gerek var kendinizi komplekse sokmaya ?"

şu yazdığını 20 kişiye göstersem benimle aynı fikirde olurlar. ülkede bu iğrenç boy muhabbetleri o kadar arttı ki hem insanlardan soğudum hemde hayattan. yani bunlar duyan da Allah kısa erkeklerin doğuştan belasını vermiş der
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

1.80 boy ile ztn sevgili yapamayan varsa gitsin pencereden atlasın. bu işler sadece boylar olur diyorum başka bişi demiyorum kısa olan erkeklerde de var çene ama hiç bi kızla ilişki yaşayamıyolar. iyisin hoşsun ama boyun kısa olmaz diyolar
    Senin boyun kesin 1.80'den kısa ve 1.80+ olanların üzerine kızlar atlıyor sanıyorsun ama yok öyle bir şey. İnternette, hatta gerçek hayatta çevrenden duyduklarına bile inanma. Sosyal medyanın etkisiyle herkes patolojik yalancı oldu. Herkes sallıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.