Şimdi Ara

Tilgin USB HOST

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben ve bazı arkadaşların kullanamadıkları, tilgin modemin usb host özelliği ile ilgili superonline mail atmıştım. cevabı aşağıda paylaşıyorum.

quote:

Benim Mailim:
    kime hizmet@superonline.com
    tarih 12 Ağustos 2010 01:17
    konu Tilgin HG 1311 C
    gönderen gmail.com
    İyi günler. 30 Temmuz itibariyle fiber internet aboneliğimle birlikte Tilgin HG1311 model modem kurulumu yapıldı. Ancak gerek tilgin websitesinde gerekse kullanım klavuzunda yazılmış olan USB HOST özelliğini kullanamıyorum ve bununla ilgili ne sizin sitenizde ne de tilgin websitesinde bir döküman mevcut değil. Belirtmiş olduğum model modem için USB HOST özelliğini hem ev içinde hem de uzaktan nasıl kullanabileceğimi açıklayan bir döküman gönderebilirseniz ya da nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim.
    Saygılar.

quote:

Gelen Cevap:
    Değerli Müşterimiz,

Modeminizini USB host özelliğini kullanım amacınızı ya da hangi cihaz ile birlikte kullanmak istediğinizi bu maile cevap olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

SUPERONLINE

quote:

Benim Mailim:
    kime hizmet@superonline.net
    tarih 13 Ağustos 2010 16:30
    konu Re: Tilgin HG 1311 C
    gönderen gmail.com

ayrıntıları gizle 13 Ağu (4 gün önce)

İyi günler..
    Kullanmak istediğim cihaz Vertabim 500 gb harici harddisk. Ancak elimdeki 4 gb Kingston Datatraveler usb belleği de kullanabilsem yeterli olacaktır. Kullanma amacımsa ev içi ortak paylaşım ve uzaktan evdeki dosyalarıma ulaşım. Sizden cevap bekliyorum tekrar.

quote:

Superonline nın cevabı
    Değerli Müşterimiz,

Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, kurulum dökümanı bulunmamaktadır, konu hakkında bilgisayarcınızdan destek almanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

SUPERONLINE

Ben ilk maili 12 ağustosta attım. Superonline nin muhteşem cevabı bugün geldi. 5 gün boyunca böyle bi döküman yok demek için beklediler. Ve tavsiye olarak bilgisayarcıma danışmamı söylediler. Nasıl bir iş ahlakıdır bu anlam veremedim. Bunu ben yapamıyorum, sen yapamıyorsun Tilginden ses yok. Bilgisayarcına danış diyorsun. Bilgisayarcı da ne demek? Olur da SOL'a bu meseleyi soran arkadaşlar olursa 5 gün bunun için beklemesinler diye yazıyorum buraya. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhsm -- 17 Ağustos 2010; 14:50:11 >

• SOLCU değil mi hepsi aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer06

SOLCU değil mi hepsi aynı.

???
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhsm

quote:

Orijinalden alıntı: gamer06

SOLCU değil mi hepsi aynı.

???

Superonline musteri hizmetlerini yaklasik olarak 15. kere ariyorum. sakin sakin konusan fakat bombos insanlar. Bugun en sonunda bagira bagira konusma zorunda dahi biraktilar beni. Hic sasirtici bir cevap degil.
  • SOLcuların geneli böyle, tabi iyileri de var onlar istisna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer06 -- 7 Eylül 2010; 13:17:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.