Şimdi Ara

Tiger Girl kesmek çok kolay nasılmı içeri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu noob F4T4L ile oyundan tartıştık in ile on olayını ^^ isyu çıktı in dedi ve tanıdığım bi ark kesti dedim nerde çıktı içerde sol üst köşede dedi. noob F4T4L doğru diyor galiba:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: FastWarrior

bu noob F4T4L ile oyundan tartıştık in ile on olayını ^^ isyu çıktı in dedi ve tanıdığım bi ark kesti dedim nerde çıktı içerde sol üst köşede dedi. noob F4T4L doğru diyor galiba:D

Diyicek Söz Bulamıyorum.
  • ben hep in olanını görüyorum demekki on da varmış vay bee doğrumuş demek
  • simdi

in icerde
    on dısardami

bole bişi varmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: __Life__

in veya on diye birşey yok, onlarla alakası yok içerde veya dışarda çıkmasının

Tiger Girl kesmek çok kolay nasılmı içeri

Bandit kalesinin içi...

Ona bakılırsa eskiden Unique isimleri değişikti..
  • en fazla 1.5 hafta once aynı konu acıldı :/
  • biraz once uru cıktı ve in yazıodu
    ama onglarin orda cıktı
  • hayatımda bundan daha saçma bişi duymadım

fatal sen nasıl buna inanıosun hala anlamadım....
  • o update ler gelmeden önce vardı yani avrupa ilk geldiğin de sonra oyunu düzeltiler,ona bakılırsa pacheondaki strong bow seri serisini hepsi atlıyordu ama şimdi sadece bir tane atabiliyorsun
  • hurafe çünkü sabahten beri tg bekledim 1. de on dedi kalede çikti 2. in dedi strongholda çikti 3. dede on dedi ferry de çıktı kesinlikle doğru değildir
  • on dedi ve kalede cıktı ne iş :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: _FaTaL1TY_

Sana Günaydın.

Bu Sadece Tg İçin Deil Uri,İsy ve Lord Yarkan İçinde Geçerli.

Dostum sen süpermensin tamam mı sen çok bilgili bilim adamı bi insansın oldumu milletin kalbini kırmaya utanmıyomusun??
  • quote:

Orjinalden alıntı: _FaTaL1TY_

quote:

Orjinalden alıntı: _deadmaster

öyle birşey var mı gerçekten

Çoktannnnnnnnnnnnnnn Beri Var.Ama Bilmemeniz Normal.Bende 3 Ay Önce Ögrenmiştim.

Bizde 3 ay sonra öğrendik.
  • İyide Tg herzman on yazar. hiç in görmedim.
  • Haha çok saçma bi konu...Tg her zaman ON yazar...Ingilizcesi olan anlar zaten...Mountain dağ demek IN se içerde. Tg de dağın içinde çıkmadığına göre ON yazıyo.... Bukadar basit Tiger Girl has appeared ON Tiger Mountain = tiger girl ,tiger dağının ÜZERİNDE ortaya çıktı !
  • kolpa maabed, inanmayın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur2266

25 lwl wizard ile tg kesebilirmiyim acaba hiç denemedimde

tek başınaysan imkansız ama eğer bi sürü kişi var 28 29 lvl bi sürü blader var ve sana hiç saldırmıyosa kesersin
    bide tek kesebilmen için kıyafetlerinin ve elindekinin sosun +12 olması lazım 25 lvlda yani bir wizard için
  • Arkadaşlar,son zamanlarda gördüğüm en saçma konu burda kapansın:
    TG için: Tiger Girl has appeared on tiger mountain.
    Uruchi için: Uruchi has appeared in tarim basin.
    İsy için: İsyutaru has appeared in Karakoram.
    Lord için:Lord Yarkan has appeared in Taklamakan.

Yukarda yazdıklarımdan başka bir yazı çıkarsa,resmini koyun.
    İn içinde demek,tarim basin karakoram ve taklamakan bölge olduğu için bu bölgede doğdu deriz,ama tiger girl e dağın içinde doğdu diyemeyiz.Onun için bir tek tg'de on yazar tersi yorum yapmayın lütfen,yapacaksanız ss koyup da yapın
  • offf ne alakası var ya... o-hooo... bi de hem bole bişe yok hem de eger bu gerçek olsaydı sen bunu foruma söylediğin zaman herkes bunu bilicekti ve herkes bildigi için tg kesmek gene de o kadar kolay olmıcaktı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.