Çavuş
06 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dün gece cave de kasıyordum..Tavsan bi yerde takılmıştı galba yanımda yoktu çünkü.Çıktım oyundan kastıktan sonra..Bugün okuldan geldiğimde tekrardan girdim oyuna..Tavşan açık görünüyodu ama ekranda görünmüyordu.. yanına çağırma içeri sokma falan onlar da yoktu..Ben atçıya gittim satıp geri alayım tavşanı dedım..Sattım ama tavşan görünmedi alamadım ... Uğraştım ama yoktu..En çokta 64+5 full blue speare yandım..Nerden bulurum bi daha ben silah :(
Birde yeni tavşan aldım ama itemler yoktu ...
Neyapmalıyım arkadaşlar?
İtemleri unutmalımıyım? Yarıdm ederseniz sevinirim..
Teşekkürler..=(
Arkadaşlar bi günde 4 unique kestim ve sizinle paylaşmak istedim.. Hedefim 3 tü ama 4 oldu ^^ . Önüme uruchi de düştü ama ne yazık ki yüksek lvller ks yaptı... Anca 4 unique kesebildim :)

charımla ilgili en sevdiğim ss leri koyuyorum umarım beğenirsiniz...:)

en çok sevdiğim ss ler bunlar... Dediğim gibi umarım sizde beğenirsiniz.. yalnız sizden tek bi isteğim var.. aşşağlayıcı kelimeler kullanmayalım... :)

iyi forumlar...

kac haftadır belki aylardır bekliom sonunda kesebildim...!!
arkadaslar ne tarz kızlardan daha cok hoslanıyorsunuz weya ne tarz kızlarla cıkıyorsunuz...hangi kızlar daha cekıcı hangilerı daha soguk?
Arkadaslar 32 lvl+6 crit 6 magic attack power 297-331 ( +29 ) int 3 bu silahı 1m700k dan aldım ucuzmu szce yada pahalımı ??

arkadaslar dun tg yı kestım sızlerle paylasayım dedım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 752
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.086 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.