Şimdi Ara

TicWatch Pro 3 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
4.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özellikleri

• Ekran: 1.4in AMOLED + LCD display
    • Kasa Boyutu: 48mm
    • Kasa Kalınlığı: 12.2mm
    • Kordon Boyutu: standard 22mm
    • Ağırlık: 41.9g
    • İşlemci: Qualcomm Snapdragon Wear 4100
    • RAM: 1GB
    • Depolama: 8GB
    • İşletim Sistemi: Wear OS
    • Suya Dayanıklılık: IP68
    • Sensörler: barometer, ambient light, gyroscope, heart rate, SpO2, microphone, speaker NFC, GPS
    • Bağlantı: Bluetooth 4.2, wifi

Çift Ekran

Amoled Ekran ile 72 saate, LCD Ekran Essential Mode ile 45 güne kadar pil ömrü

Tic Uygulamaları

Kutu Açılımı ve İnceleme

Kordonlar, Kılıflar ve Ekran Koruyucular

Kordon; Kordon olarak 22mm olan herhangi bir kordon kullanabilirsiniz.

Kılıf; Henüz ülkemizde kılıf satışı yoktur.Aliexpress veya benzer sitelerden alabilirsiniz.
    Ekran Koruyucu; TR de şuanlık sadece IPG marka ekran koruyucu bulunmaktadır.

Gelistirici seçenekleri ile ek ayarlara ulaşmak

Ana menüde ayarlara girip oradan da sistem>hakkında kısmına giriyoruz burada aşağıda bulunan "Derleme numarası" ard arda 4-5 kez dokunuyoruz ve islemi tamamlayinca "artik bir gelistiricisiniz" ibaresini görüyoruz.

Tekrar Ayarlar'a girip en alta indigimizde en altta "Geliştirici seçenekleri" kisminin geldigini goreceksiniz.Boylelikle bir cok ek ayara ulaşabilirsiniz.

Dahili depolama alanına müzik yükleme

Bluetooth üzerinden dosya aktarımı yavaş olduğu için wi-fi ile dosya aktarımı yapabilen Nav Explorer uygulamasını anlatacağım.

1. Öncelikle GooglePlay üzerinden "Nav Explorer - Wear OS Wireless File Transfer" uygulamasını hem telefonunuza hemde Ticwatch saatinize kurunuz.

2. Uygulamayı açmadan önce saatin ve telefonun aynı wi-fi ağına bağlayınız.

3. Uygulamayı telefon üzerinden açtıktan sonra sol menüden "Connect With WiFi" e basınız.

4. Adımları doğru yaptıysanız alt bölme(saat)de saatin içeriğindeki dosyaları görünteleyeceksiniz.

5. Alt bölümden Internal Storage-Music klasörüne tıklayıp yukarı bölmeden transfer etmek istediğiniz mp3 dosyasının üzerinde basılı tuttuktan sonra yine aynı bölmede çıkan "aşağı ok" düğmesine basın ve işlem tamam :)

Ek olarak yine aynı geliştiricinin uygulaması olan "Nav Music" ile saatinize aktardığınız müzikleri saatiniz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Harici uygulama(apk) yükleme

• Öncelikle PlayStore den BugJaeger isimli uygulamayı telefonumuza yüklüyoruz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.sisik.hackendebug&hl=tr&gl=US
    • Saatimizde "Gelistirici seçenekleri ile ek ayarlara ulaşmak" isimli kısımda anlattığım üzere Geliştirici Seçeneklerini açıyoruz.

• Geliştirici seçeneklerine girip ilk "ADB hata ayıklaması" ve ardından "Kablosuz ağ üzerinden hata ayıkla" seçeneğini aktif hale getiriyoruz.

• "Kablosuz ağ üzerinden hata ayıkla" seçeneğini aktif ettiğinizde bu seçeneğin hemen altında bir ip adresi göreceksiniz. 192.168.x.x şeklinde, bunu bir kenara not edin.

• Telefonumuzdan BugJaeger"i açıyoruz.Uygulamayı açtıgınızda sag taraftaki mavi renkli fiş ikonuna tıklayın.Bu kısımda ise kenara not aldıgımız ip adresini girip connect diyoruz(Port kısmı boş kalıcak).Saat üzerinden gelecek olan bağlantı iznine onay verin.

• Telefon ile saat arasında wifi ile bağlantıyı sağlamış olduk.Bu sefer beyaz renkli menülerden yukarı yön işareti olan "Packages" kısmına tıklayın ardından en yukarıdaki daire içinde artı ikonuna tıklayın.Buradan "select apk file" yi seçip ok tusuna basıp yüklemek istediğiniz apk dosyasını seçin.Seçtikten sonra yüklememenin tamamlandığına dair mesajı göreceksiniz ve apk dosyanız wear os saatinize yüklenmiş olacak :)

WearText ile Sesli Arama Yapma, WhatsApp Mesajı gönderme ve SMS Gönderme

• İlk olarak WearText indirme bağlantısından .zip dosyasını indirip arşivden boş bir klasöre ayıklıyoruz

• Dosyayı ayıkladıgınızda 3 adet dosya göreceksiniz.İlk olarak "WearText.apk" dosyasını telefonumuza yüklüyoruz.

• Sonraki adımda ise "WearText_wear.apk" dosyasını bir üst anlatımda oldugu gibi TicWatchPro 3 saatimize yüklüyoruz.

• Telefonumuz üzerinden WearText'i açıyoruz.Sağ üstteki 3 noktaya tıklıyoruz.Oradan Whatsapp'ı seçiyoruz ve açılan pencerede en altta ve ortadaki "ACCESIBILITY" butonuna basıyoruz ve telefonumuzun Erişilebilirlik menüsüne girmiş oluyoruz.Bu menüde WearText üzerine tıklayıp açılan menüden WearTexti aktif ediyoruz.

• Artık ayarlamalarımızı yapmaya hazırız;

Whatsapp Mesajı gönderme ; WearText anaekranındaki metin yazma kısmındaki örnek metni temizleyiniz, ardından Whatsapp mesajı gönderebileceğiniz kişileri şu şekilde bu kısıma yazınız ve alttaki Save butonuna basınız.

Örnek ; Sibel,+905xxxxxxxxx:W ( Burayı açıklamak gerekirse Sibel isimli kişi rehberinizdeki bir kişi olsun kişinin rehberde sizde kayıtlı olan ismini yazdıktan sonra virgül koyup boşluk bırakmadan başında +90 olacak şekilde kişinin numarasını yazıp ardına iki nokta üst üste işaretini koyup onunda ardına "W" yani whatsapp yazıyoruz.)

Sıra mesajı gönderme işleminde; TicWatchPro 3 üzerinde WearText uygulamasını açıp ( Kolaylık için WearText uygulamasını Ticwatch Pro 3 'ün sağ alt tusuna atamanızı öneririm ) ve sırayla ilk başta kişinin ismini ve ardından göndereceğiniz mesajınızı söyleyiniz.

Örnek; Sibel bugün dışarı çıkacakmıyız?

Mesajınızı söylemeyi bitirdikten sonra WhatsApp üzerinden o kişiye mesajınızın gitmiş olacağınızı goreceksiniz :)

Sesli Arama Yapma ; WearText anaekranındaki metin yazma kısmındaki örnek metni temizleyiniz, ardından arama yapabileceğiniz kişileri şu şekilde bu kısıma yazınız ve alttaki Save butonuna basınız.

Örnek ; Mehmet,+905xxxxxxx

Sıra arama işleminde; TicWatchPro 3 üzerinde WearText uygulamasını açıp ( Kolaylık için WearText uygulamasını Ticwatch Pro 3 'ün sağ alt tusuna atamanızı öneririm ) ve sırayla ilk başta "Start Auto Text" ardından "call" ve "aramak istediğiniz kişinin ismini söyleyiniz.

Örnek; Start auto text, call , Mehmet

DİPNOT: Çağrı yaparken "call" kullanmak yerine ana menüden sağ üstteki 3 noktaya oradan da "set call word" kısmına girip buradaki metin yazma kısmına call yerine kullanabileceğiniz kelimeyi yazabilirsiniz.

Örnek; Örnek; Start auto text, ara , Mehmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 13 Eylül 2022; 6:47:36 >

• Geliştirme seçeneklerini açma
    • Harici uygulama(apk) yükleme
    • Dahili depolama alanına müzik yükleme
    • WearText ile Whatsapp mesajı gönderme ve çağrı yapma

anlatımı konuya eklenmiştir.

Planlanan anlatımlar ;

• Facer uygulaması ile premium kadranlara ücretsiz erişim (telefonda root gerektirir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 17 Temmuz 2021; 12:32:35 >
  • WearOs 3 güncellemesi alacağı doğrulandı :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye de bilen yok ama çok iyi bir cihaz always on için ayrı ekran olması falan harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Cidden öyle hocam ben çok memnunum.

• ipx68 değil de diğer t-rex pro ya da honor gs pro gibi ipx8 olsaymış alabilirdim. Yüzerken de kullanmak artık bir standart olmalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Cidden öyle hocam ben çok memnunum.

Hocam merhaba, saati ne zamandır kullanıyorsunuz ? takıldığınız veya beğenmediğiniz bir özelliği var mı ? hep smart modda 3 günü çıkartıyor mu ? gt2 pro ile arasında kaldım ve bu hafta tercih yapmayı planlıyorum. sonrasında aliexpresten saatin siparişini vermeyi düşünüyorum.

• recep054gs kullanıcısına yanıt
    Merhaba,1 ay oldu ben kullanmaya baslayali.Oppo watch tan gectim bu modele iyiki de gecmisim diyorum.Asiri memnunum saatten gerek hız, gerek sensör olcumleri doğruluğu, gerekse cift ekran.Benim kullanimim; gunumun cogu iste gectigi icin bluetooth ile telefona bagli 100 kusur bildirim ile, sensorler kapali sekilde 2,5-3 gun kullanabiliyorum.

Eger aradiginiz wear os lu(samsung bile wear os a gecti) ve guclu(snapdragon 4100) bir saat ise su an tercih edilebilecek bence en iyi saat.Hatta mah olarak samsung watch 4 classicten bile daha iyi bir pil kapasitesi var.Ama os benim icin onemli degil sarji 1 hafta, 10 gun vs dusunmeyim diyorsan huawei ye yonelmelisin.

Son telefonunuz apple marka bir telefon ise iki saati de almanizi önermiyorum, cunku apple ile duzgun sekilde calisan tek saat yine kendi saatidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 12 Ağustos 2021; 15:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Merhaba,1 ay oldu ben kullanmaya baslayali.Oppo watch tan gectim bu modele iyiki de gecmisim diyorum.Asiri memnunum saatten gerek hız, gerek sensör olcumleri doğruluğu, gerekse cift ekran.Benim kullanimim; gunumun cogu iste gectigi icin bluetooth ile telefona bagli 100 kusur bildirim ile, sensorler kapali sekilde 2,5-3 gun kullanabiliyorum.

Eger aradiginiz wear os lu(samsung bile wear os a gecti) ve guclu(snapdragon 4100) bir saat ise su an tercih edilebilecek bence en iyi saat.Hatta mah olarak samsung watch 4 classicten bile daha iyi bir pil kapasitesi var.Ama os benim icin onemli degil sarji 1 hafta, 10 gun vs dusunmeyim diyorsan huawei ye yonelmelisin.

Son telefonunuz apple marka bir telefon ise iki saati de almanizi önermiyorum, cunku apple ile duzgun sekilde calisan tek saat yine kendi saatidir.

Hocam detaylı yazdığın için teşekkürler. Telefonum Note10 plus. iso sistemine geçeceğimi hiç düşünmüyorum. watch4 beğendim ancak 40 saatte benim için çok az bir süre. en azından 3 gün makul bir süre diyorum. galaxy watch 2 den alıştıüım yeri geldiği zaman telefondan mesajlara cevap verebilme özelliği hoşuma gidiyordu ama gerekirse dikkate almayacağım bir durum olabilir. gt2 proyu ciddi ciddi düşünürken bazen bildirimleri saatte çok gösterme veya bildirimleri bildirmeme gibi durumlar olabiliyormuş. Bende doğal olarak böyle bir sorun yaşamak istemiyorum. Bu sebeplede 2020 yılının en iyi saati seçilen bu modele ulaştım. wear os ile alakalıda bir takındım yok. sizde hangi sensörler kapalıyken 2 3 gün alıyorsunuz ? Mesela geceleri yatarken 2. moda aldığınız zaman uyku ölçümü falan yine yapıyor mu saat ? bu sayede şarj süresini arttırabiliriz gibi düşündüpüm için sormaktayım

• Merhaba, yaklaşık nisan 2021 den beri kullanıyorum. Çok araştırdım ve aldım. Çok hızlı, wear os ile telefonda yapacağın neredeyse her şeyi yapabiliyorsun.

• Havuzda 1 saate yakın deniz suyunda ise 10 dakika civarı kolumda kaldı hiç bir sorun olmadı.
    • Saati en parlak güneş altında bile rahatça görebiliyorsun.
    • Bazı saatlerde olduğu gibi 5 dakika güneşte kalınca kendini kapatmıyor.
    • Konuşma sesi normal.
    • Freebuds 3 kulaklık ile bağlanıp sorunsuz müzik dinledim ( yakında spotify download özelliği geliyormuş, bu özellik müzik dinlemek için çok işlevsel olacak)
    • Yürürken, koşarşen otomatik sayma moduna geçiyor.
    • Saat üzerinden ödemeyi maalesef TR bankaları ve google desteklemiyor ve saati kandırıp bir türlü aktive edemedim.
    • Google sesli desteği var ve oldukça hızlı. Sor cevap versin, Emret ışıkları kapatsın falan
    • Koca cüssesine rağmen pek hafif.

(bunlar aklıma gelenler soracaklarınıza cevap vermeye çalışırım)

Gelelim sorduklarınıza;

• Saat üzerinden sesli yada yazarak cevaplayabiliyorsun destekleyen uygulamaları, gelen emojileri görmek ve emoji ile cevap vermek olağan şeyler bu saat için. (sesli ingilizce destekliyor sanırım, türkçe yazmayı başaramadım)
    • Wear os 3 gelince tic watch pro desteklenecek
    • Saatte herşey açık (wifi hariç) bu şekilde uygun saat arayüzü ile (yani koyu temalar) 3 gün gidiyor. Facer'ın cafcaflı temaları ile yaklaşık 2 gün. ( her gün duşa girerken saati şarja takıyorum ve 15-20 dakika sonra aldığımda gayet yeterli şarjla güne devam ediyorum) Duşta saati takmama nedenim ise bir yerlerde sıcak suyun saati yıprattığını duydum, o yüzden.
    • Essential mod var saatte. Bu mod devredeyken bildiğin eski tip saat ara yüzü geliyor özel ekrana. İster kol hareketiyle istersen düymesine basıp aydınlatma fonksiyonu var. Gece yada istedim saatte (tek bir kurulum yapılıyor) devreye giriyor sabah işe gelince devreden otomatik çıkıyor. Bu şekilde baya tasarruf sağlıyor. Essential mod devredeyken kalp, adım sayıyor ve uyku durumu tespiti yapıyor. Devreden çıkınca ise tüm sensörler tam gaz çalışmaya devam.

Saçmalıkları:

• Essential modda şarj olurken tam şarjda kendini kapatıyor. (pili korumak için mi yoksa bug mı anlamadım.)
    • Uykuda bazen saçmalıyor ve hatalı ölçüm yapıyor. (saati sağ koluma takıyorum, belki o yüzdendir, çünkü internette bu konuyla ilgili benden başka şikayet eden kimseyi okumadım)

Tüm alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Son not. Saati 3000'e aldım, fakat mayıs ayında amazonda 2200 TL civarına indi. (Yani satılabiliyormuş bu fiyata, alırken aceleniz yoksa indirim bekleyin derim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgurcan -- 16 Ağustos 2021; 23:8:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cgurcan

Merhaba, yaklaşık nisan 2021 den beri kullanıyorum. Çok araştırdım ve aldım. Çok hızlı, wear os ile telefonda yapacağın neredeyse her şeyi yapabiliyorsun.

• Havuzda 1 saate yakın deniz suyunda ise 10 dakika civarı kolumda kaldı hiç bir sorun olmadı.
    • Saati en parlak güneş altında bile rahatça görebiliyorsun.
    • Bazı saatlerde olduğu gibi 5 dakika güneşte kalınca kendini kapatmıyor.
    • Konuşma sesi normal.
    • Freebuds 3 kulaklık ile bağlanıp sorunsuz müzik dinledim ( yakında spotify download özelliği geliyormuş, bu özellik müzik dinlemek için çok işlevsel olacak)
    • Yürürken, koşarşen otomatik sayma moduna geçiyor.
    • Saat üzerinden ödemeyi maalesef TR bankaları ve google desteklemiyor ve saati kandırıp bir türlü aktive edemedim.
    • Google sesli desteği var ve oldukça hızlı. Sor cevap versin, Emret ışıkları kapatsın falan
    • Koca cüssesine rağmen pek hafif.

(bunlar aklıma gelenler soracaklarınıza cevap vermeye çalışırım)

Gelelim sorduklarınıza;

• Saat üzerinden sesli yada yazarak cevaplayabiliyorsun destekleyen uygulamaları, gelen emojileri görmek ve emoji ile cevap vermek olağan şeyler bu saat için. (sesli ingilizce destekliyor sanırım, türkçe yazmayı başaramadım)
    • Wear os 3 gelince tic watch pro desteklenecek
    • Saatte herşey açık (wifi hariç) bu şekilde uygun saat arayüzü ile (yani koyu temalar) 3 gün gidiyor. Facer'ın cafcaflı temaları ile yaklaşık 2 gün. ( her gün duşa girerken saati şarja takıyorum ve 15-20 dakika sonra aldığımda gayet yeterli şarjla güne devam ediyorum) Duşta saati takmama nedenim ise bir yerlerde sıcak suyun saati yıprattığını duydum, o yüzden.
    • Essential mod var saatte. Bu mod devredeyken bildiğin eski tip saat ara yüzü geliyor özel ekrana. İster kol hareketiyle istersen düymesine basıp aydınlatma fonksiyonu var. Gece yada istedim saatte (tek bir kurulum yapılıyor) devreye giriyor sabah işe gelince devreden otomatik çıkıyor. Bu şekilde baya tasarruf sağlıyor. Essential mod devredeyken kalp, adım sayıyor ve uyku durumu tespiti yapıyor. Devreden çıkınca ise tüm sensörler tam gaz çalışmaya devam.

Saçmalıkları:

• Essential modda şarj olurken tam şarjda kendini kapatıyor. (pili korumak için mi yoksa bug mı anlamadım.)
    • Uykuda bazen saçmalıyor ve hatalı ölçüm yapıyor. (saati sağ koluma takıyorum, belki o yüzdendir, çünkü internette bu konuyla ilgili benden başka şikayet eden kimseyi okumadım)

Tüm alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Son not. Saati 3000'e aldım, fakat mayıs ayında amazonda 2200 TL civarına indi. (Yani satılabiliyormuş bu fiyata, alırken aceleniz yoksa indirim bekleyin derim)

Merhaba,

Uzun süredir Huawei Watch GT serisi kullanıyorum. 5 gün önce buradaki olumlu yorumları okuduktan sonra TicWatch Pro 3 satın aldım ve kullanmaya başladım.

Her sabah normalde 50 dk yürüyüşe çıkıyorum. TicWatch Pro 3’ü almadan önce yürüyüş bilgilerini aynı anda hem Huawei saatten hemde yanıma aldığım Samsung Note 20 Ultra’dan takip ediyorum.

% 95 olasılıkla her ikisinin de GPS algılaması birbirine yakın oluyor ve 50 dk’lık yürüyüşü yaklaşık 5.1 km ile bitiriyorum. Her iki cihazdan da aynı sonuçları alıyorum.

Ancak son 4 gündür yürüyüşe TicWatch Pro 3 ile çıkıyorum. ve TicExercise uygulamasını kullanıyorum. Ne yazıkkı bu saatin GPS algılaması nedense farklı ve 50 dk’lık yürüyüş sonucunu 5,5 – 5,7 km arası mesafe olarak algılıyor. Nerdeyse % 10 farkediyor mesafe olarak. Bu farklılık her seferinde oluyor.

Sizin kullanımızda böyle bir sapmaya rastladınız mı ?

xda-developers.com forumlarında şöyle bir yazı buldum ve uyguladım ama bir sonuç alamadım.

Wear GPS Fix: (Download here).​

There is a known bug from Google (not yet resolved) where when you start a training activity on the watch that requires GPS (e.g. running or walking) and at that time you are connected via bluetooth to the phone (you should note that the watch already had acquired GPS positioning from the phone at that time). If that happens the watch will not acquire the GPS position independently and the run will not be tracked. Normally to avoid this error what you do is to turn off the bluetooth of the phone every time you want to run a workout with the watch, but it is uncomfortable to do that. The app fixes this bug. What it does is that it gets a correction independent of the GPS positioning on the watch. While waiting for a GPS correction, the app shows you the satellite status in real time so you can see how many satellites have been found and how many are used in the correction. Once the correction is acquired, Wear GPS Fix immediately opens your preferred workout app (Google Fit, Runtastic, Strava...), transfers the GPS correction to the app and you are ready to start your workout and you can get accurate GPS tracking.​

At the moment, Wear GPS Fix works with the following sports apps and map apps: Google Fit, Ghostracer, Google Maps, Myzone, Nike Run Club, Runtastic (Adidas Running), Sporty Go, Strava, TicExercise, Viewranger.​

• imtr kullanıcısına yanıt

Merhaba, elimde referans olabilecek başka bir giyilebilir cihaz yok (şimdilik). Haftaya eşime apple watch s6 alacağım. Bu durumu inceleyip sizi haberdar edeyim.

• ticwatch pro 3 uzun süredir piyasada ve bir sürü güncelleme aldı. Bu hata varsa ve bu yama sorunu çözüyorsa pes demek istiyorum.
  • Ok Google ve asistanla arama yapma çalışmıyor. Sorunun Google kaynaklı olduğu kesinleşmiş. Essential mod parlaklığı çok düşük hiçbir şey göremiyorum. Kulaklığı telefona mı bağlasam kulaklığa mı bilemiyorum arada şaşırıyor saatte. NFC ile ödeme çalışmıyor ülkemizde.
    İlk yazıdaki yöntemle flashbonus yüklemeye çalıştım olmadı.
    Saati genel olarak beğendim. Alınabilir

• arkadaşlar merhaba uzun süredir takip ettiğim bi saat daha önce samsung watch2 46 mm kullandım çok memnundum ama artık eskidi değiştirmek istiyorum ne zamandır watch 4 çıkmasını bekledim fakat bana beklediğimi vermedi halen aynı işlemci ram arttı ve ne yazıkki batarya ufaldı ben 3 senelik saat ile 2-3 gün rahat kullanırken yeni bi saat ile bi günü tamamlayamacaksam ne anladım ondan

yorumlarınızı baştan aşağıya okudum güzel yorumlar var kötü yorumlar da var fakat bu elektronik böyle bişi sanırım 5 güzelde 1 kötüye alışacağız

saati saat ve saatten almayı düşünüyorum amazondan almaktan iyidir diye umuyorum.

Sizce nereden almalıyım amazon çok büyük bi firma garantide sıkıntı çıkartmazlar ama saat ve saat de türkiyede marka olmuş

teşekürler

TicWatch Pro 3 [ANA KONU]www.saatvesaat.com.tr
    TicWatch Pro 3 Akıllı Saat - Saat ve Saat
    https://www.saatvesaat.com.tr/akilli-saat/pro-3-akilli-saat?ref=akakce&v=0.16.2

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Güzel bir tercih, simdiden hayırlı olsun.Sahsen amazon uzerinden almanızı tavsiye ederim.Musteri deneyimi konusunda tr de ki en iyi firma.

• Hocam sizle oneplus9 pro başlığında karşılaştık :) setup aynı bizim :)) güncelde saatinizin şarjı ne kadar gidiyor? Bir de adım sayma fonksiyonu bayağı bozuk sanırım. Evde 300 adım attım Google fite göre tic 27 adım saymış. Paylaşmak istediğiniz tüm taktikleri duymaya hazırım.

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben saati hepsiburada.com'dan almıştım. Nerdeyse her gün bu saattle havuza girdim. Ancak bir süre sonra nabız sensörü arızalandı. Türkiye distribütörü olan "ELHELB SMART SOLUTIONS"'u aradım. Ve problemi ilettim. Telefonda bazı işlemler yaptırdı ancak düzelmeyince saati Antalya'daki merkezlerine yolladım. 1 hafta sonra yenisi ile değiştirdiler.

Yani demek istediğim nerden alırsanız alın - bir arıza durumuda yine başvuracağınız yer aynı.

Bana söyledikleri saatin içine su kaçtığı için sensörleri bozmuş.

Yanlız bu saatle kesinlikle denize girilmemesi lazım. Bu sebeple oluşacak bir aızada garanti dışı kalıyor.

• cevaplarınız için teşekkür ederim

telefon saat hepsi aynı zaten hiç birisinin deniz havuz suyu geçirmeyeceğine dair garanti yok sadece dayanıklı oldugunu söylüyorlar.

• Merhabalar stres ölçümü yaparken 2-3 dakikayı buluyor. ayrıyeten dün 7 saat uyumama rağmen 2.30 saatlik uyku süresi verdi biraz gevşek bırakmıştım belki ondandır. Stres ölçümü sizlerde de öyle mi yoksa benim cihazımda mı sorun var. Trendyoldan indirimle 3 gün önce aldım ve kutu açılışı ve incelemelerde gördüğüm kutudaki jelatin ve nem önleyici poşet çıkmadı saatin üstünde ki jelatinde de kabarcık vardı dolayısıyla iade ürün gönderilmiş mi diye düşünmedim değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.