Şimdi Ara

TicWatch Pro 3 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
4.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendileri bana havalarin sicak oldugu bi zamanda mail atmislardi bu konu ile ilgili.resim olarak paylaşıyorum.

TicWatch Pro 3 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 18 Ekim 2021; 20:46:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • doğru bi bilgi bu yağmurdan havuzdan bahsediyor dal denize 30 mt çık 3 saat yüz demiyor :)))

türkiyeye ilk sony telefonlar geldiğinde su geçirmeyecek ibaresi vardı üzerinde onlarca insan telefon değişti iade detti sonra onlarda kaldırdı

su geçirmez değil su geçirmeye dayanıklı ibaresi geldi ..

bu arada "ticwatch pro 3 ultra" duyurmuşlar fiyat olarakta hemen hemen aynı bi 15 gün bekleme kararı aldım fibet görüntüsü daha güzel bir kaç ekstra özellik daha eklemiştir batarya bi tık düşmüş kalan herşey ram rom işlemci ekran aynı.

• TicWatch Pro 3 [ANA KONU]

Bu seçenek tam olarak ne işe yarıyor? Kapatıp açınca Bluetooth kendini açıp kapatıyor. Telefon konuşmalarını ise almaya devam ediyoruz. Bilgisi olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona cagri geldigin de saat uzerinden sesli bir sekilde cagri tonu calmasina yariyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yok onla alakalı değildir bence çünkü kapatınca da çalıyor

• Arkadaşlar mobvoi uygulamasındaki yürüyüş kalp vs veriler nasıl sıfırlanıyor bilen var mı?

• Veriler için mail atmamız lazımmış. Kendileri siliyor.

Geçtiğimiz hafta oksijeni kendi kendine ölçüyordu. Şimdi manuel bile ölçmüyor. Arada sırada şansa ölçüyor. 24 saat takip açık. Kalibrasyon yapılı, ölçmüyor arkadaş. Format dahi attım

• özellikle oksijen ölçümü için saatin tamamen temas halin olması gerektiğini söylüyorlar. saatinizi biraz kayış olarak geniş sıkmdan kullanıyor olabilirmisiniz.

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Valla hocam şuan bayağı sıkı. Ölçüyor böyle. Arada ölçmesede. 24 saatlik takipte kolumuzun sürekli sabit mi kalması gerekiyor oksijeni ölçülebilmesi için geçtiğimiz hafta ben kullanırken böyle değildi. gün içinde de benim her saat başı oksijenimi ölçüyordu bakalım sıkınca nasıl olacak.

• kan akışınızı etkilemeyecek şekilde sıkmanız yeterli olacaktır diye zannediyorum.

yok yok kesinlikle sorunlu. her türlüsünü denedim. sizde 24 saat takip açık mı oksijen için? yetkililerle iletişim halindeyim.

• Rootsuz Premium Facer!

Merhaba herkese tekrar. Benden de size bir yarar dokunsun.
    Yapmanız gerekenler çok basit.
    1-https://files.fm/f/6qb6vycph indirin ve telefona kurun.
    2- Saatinizde kurmak için saatinizdeki olay storeden girin ve saate orijinal programı kurun.
    Daha sonra premium kullanmaya başlayın. :) Her ihtimale karşı otomatik güncelleme kapalı olsun.

• Bu saat adam olmaz ya. Almayın aldırmayın.
    uygulamaya giden veride sadece dakikayı dikkate almış. 24 saat oksijen izleme sadece sabah kalktığımda ölçüm yaptı. gerçekten çıldırmak üzereyim. fotoğraflara bakın!

• Geceleri Essential modda mı kullanıyorsunuz ? İlk bir kaç gün zaman ayarlı olarak ben de kullandım ama uyku takibi ve diğer verilerde uyku zaman diliminde sorunlar olmuştu. Kapatınca uykuda da her saat başı ölçüyor şuan.

• dostum uygulamayı indirdim kurdum fakat saate bi türlü iletemedim nasıl yapıyoruz bunu :)

Saatte de telefonda da silin uygulamayı. Daha sonra saatteki play storeden indirin uygulamayı sadece saate. Telefona ise verdiğim apkyi kurun. Yüzü seçin sağ üstte premium yazıyor. Ona tıklayın saate aktaracaktır yüzü.

• Ben saate kurmadan telefona kurdum sadece. Teşekkür ettim hocam.

• Arkadaşlar bu saatti 11.11 de aliexpresten almayi dusunuyorum ciddi bir indirime girecek ama cekiniyorum saglam gelecekmi gelse bile garantisi dusunduruyor saate birsey olsa bi kac ay sonra muhattap olucagim kimse yok.Turkiyede varmi bu saatin garantisine bakan bir firma

• Arkadaşlar rehber nasıl gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.