Şimdi Ara

Ticwatch 2 Kullanıcıları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarz konusunda haber hiç de iyi değil arkadaşlar..
    Öğle saatinde tekrar dolduruyorum.. Hiç kurcalamadığım halde erken bitiyor
    Ama Ekran konusunda Gear Sport a ON çeker çok net başarılı piksel aralığı var.
    Ekran büyük olması güzel görüntüleme açısından da tavsiye edilir.
    Türkçe dil desteği var..GPS var ama ALtimetre ve barometre sensör yok
    800 leri hak ediyor ama 1600 leri hiç haketmiyor...

Mail Whatsapp benzeri mesajlar geliyor resim gelirse oda görüntüleniyor..

Sesligörüşme var ama ses çıkışı biraz konuşma da düşük..

Tavsiye ederim ama kordonu değişmiyor BEYAZ ve diğer renkler de güzel
    Kısacası şarz sorun etmezseniz alınır..
  • Ticwatch E şarj konusunda daha başarılı sanırsam GPS olmadığı için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ticwatch e almak istiyorum ticpodsla birlikte Indiegogo Dan güvenilir mi

• teratom01 T kullanıcısına yanıt
    ticwatch e de gps var, yanlış biliyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap verin Indiegogo Dan bağış yapsam güvenilir mi kargo falan gelirmi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: teratom01

Ticwatch E şarj konusunda daha başarılı sanırsam GPS olmadığı için
    Alakası yok,ben mesela konum kapalı kullanıyorum.
  • Sve E modeli;

Bluetooth Bluetooth v4.1/BLE
    Wifi 802.11 b/g/n
    GPS Glonass+GPS+Beidou,Agps supported
    Sensor Heart-rate monitor,Proximity sensor,Accelerometer,Gyroscope,e-Compass

S modeli farkı GPS S de Anten kordona entegre buda bağlantıda bir tık önde demek
    E modelinde dahili GPS var

GPS integrated watch band √
    Watch bezel for superior display √

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 14 Mayıs 2018; 10:49:2 >
  • Arkadaşlar ticwatch s ve e modellerine birkaç güne Android 8 gelecek mobvoi forumları takip ediyorsanız şirketin kendisi yazdı bunu, 8 ile şarj durumu daha iyileşecek.

• Hi all!

Great news! We will start rolling out the update starting tomorrow. Do note that this will be done OTA in waves. The dates are as follows.

10%: 11th May 2018

50%: 14th May 2018

100%: 16th May 2018

Thank you so much for your support and patience.

Yours sincerely,

The Mobvoi Team

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 8 güncelledi bakalım şarj da bir iyileşme olacak mı? Hiçbir yerden indirme yapmadı ik dakika da nasıl güncelledi hayret.

• Evet güncelleme geldi..

İlk gün de fark ettim akşama kadar yetiyor artık şarz
    Başka da bir fark göremedim..
  • Fitbit ionic ve ticwatch 2 arasında kararsızdım. Ancak burda yazan batarya şarj süresi nedeniyle fitbit almaya karar verdim.

Siz ne düşünürsünüz?

• ticwatch 2 de android wear olmadığı için arkadaşların yukarıda paylaştıkları güncelleme ticwatch 2 ye gelmedi. Ticwatch E ve S'ye geldi. Ticwatch 2 deki işletim sistemi TicOS diye geçiyor ve marketi gerçekten çok kısır.

Saati şekil, ekran çözünürlüğü-parlaklığı, ve sahip olduğu diğer tüm özelliklerle beğensem bile malesef market kısırlığı sebebiyle pek birşey yapamıyorsunuz. Mesela saatte gps var ama saat üzerinden çalışan bir harita programı yok. Ben o sebeple ticwatch alacaksanız Ticwatch 2 yi önermiyorum. Benim düşünceme göre ölü doğmuş bir bebek.
  • Arkadaşlar Ticwacth S saatimi Çin fiyatının oldukça altına satıyorum,ilgilenen olursa mesaj yazabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-ticwatch-s-cok-temiz-kusursuz-android-8-2-haftalik-576600166/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 7 Haziran 2018; 8:37:56 >
  • Ticwatch e veya s de gelen mesajlari görme ve cevap yazma var mı

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Neden satıyorsunuz ? Pil süresi ne kadar ? Ben Apple Watch kullanıyordum önceden günlük yoğun kullanımda akşamı buluyordu 12-14 saat arası yetiyordu pili. Ticwatch e aldım daha gelmedi sizce yetermi bana pil süresi ? iPhonela uyumluluk konusunda sorun yaşarmıyım? Son olarak kullanımı nasıl vatsap, günlük adım km kalp hızı gibi özellikler düzgün çalışıyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibos51

Neden satıyorsunuz ? Pil süresi ne kadar ? Ben Apple Watch kullanıyordum önceden günlük yoğun kullanımda akşamı buluyordu 12-14 saat arası yetiyordu pili. Ticwatch e aldım daha gelmedi sizce yetermi bana pil süresi ? iPhonela uyumluluk konusunda sorun yaşarmıyım? Son olarak kullanımı nasıl vatsap, günlük adım km kalp hızı gibi özellikler düzgün çalışıyormu ?
    Birçok özelliğini kullanmıyorum bunu farkettim, çin fiyatının 300lira altına satıyorum sıfır gibi herşeyiyle .Şarj durumuna gelirse, her akşam mutlaka şarja takarsın

hocam.Ben birde ekran açık özellik seviyorum kullanırken.Ekran kapalı,bluetooth kapalı takılırım dersen 2gün gider herhalde.Android 8 ile biraz daha iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahemer

Ticwatch e veya s de gelen mesajlari görme ve cevap yazma var mı
    Tabiki var dostum hem mikrofondan konuşarak metin cevap yazabilirsin hem klavye ile.

• Tam akıllı bir saatten yarımakıllı bir saate geçiş :) amazfit bip aldım arkadaşlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Tam akıllı bir saatten yarımakıllı bir saate geçiş :) amazfit bip aldım arkadaşlar,

neden bipe geçtiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.