Şimdi Ara

Ticwatch 2 Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saat var aslında ama siz şu anki fiyatına göre ucuz almışsınız. Mesela aliexpress de ticwatch 2 yi kendi üreticisi dahi 188.99 USD den satıyor. Aliexpress üzerşndeki en ucuz fiyat da bu şuan. Keza amazon.com fiyatı da 199 USD (+gümrük ve kargo da alıyor) bunun dışında güvenilir olup ürün gönderdiğini bildiğim gearbest ve banggood da bu saatler şimdilik out of stock durumunda. Bu saydıklarım dışında bir siteden almışsanız satıcı belki eski ve güncel olmayan bir fiyatı düzeltmediği için ve siz aldıktan sonrada o fiyata tedarik edemediği için göndermiyor olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coppermine kullanıcısına yanıt
    28 martta ticwatch e ve s indirime girecek. E 138 dolar olacak yazıyor ekstra kuponlar ile 130 civarına gelebilir.
  • Dediğinde haklısın ben Geekbuying ten aldım ,ticwatch e siyah, sonra bana dediler elimizde yok, ben alırken 24saat ship yazıyordu. Ellerinde Ticwatch S (sport) varmış 199dolar, kadın mailde

yanlışlıkla buına 169dolar dedi, sonra ben hem24hours hemde bu dediğinin üzerinden yazarak 169dolara ticwatch S yi aldım 1-2güne kargo yapılacak :)

Bu arada ticwatch s ile e arasında baya farklar varmış,ticwatch e de arama,mesaj,google destekli GPS yok, googleplay yok, şaşırdım bu kadar fark olmasına,dizayn olarak ta

ticwatch s bezel yapısı görüntü itibariyle daha yakışıklı ,sadece kayış değişmiyor.

Ellerinde gerçekten yok bu arada,siyah ticwatch e için konuşuyorum aliexpressten belki 10ayrı satıcı ile yazıştım,hepsi ilan koymasına rağmen elimizde yok diyor,2hafta diyorlar,

elinde olmayan ürünü satıyor yani. 640lira civarlarına almış bulundum umarım sorunsuz gelir.
    Ticwatch 2 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 20 Mart 2018; 15:28:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuz almama rağmen bu haber hiç olmadı hocam :) 130dolar çok iyi. Bu nerde yazıyor ,aliexpress ise onlara hiç güvenmiyorum,Hemde ticwatch resmi satıcısına dahi,

adam elinde olmayan ürünü satıyor 15gün diyor öpücük yapıyor , indirimden alınca ulaşması 1-2 ay bulur herhalde.

edit: neyse ticwatch s 174dolara iniyormuş, E ve S arasında kalırsanız kesinlikle S alın, özellikleri verdim diğer arkdaşlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 20 Mart 2018; 15:38:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Dediğinde haklısın ben Geekbuying ten aldım ,ticwatch e siyah, sonra bana dediler elimizde yok, ben alırken 24saat ship yazıyordu. Ellerinde Ticwatch S (sport) varmış 199dolar, kadın mailde

yanlışlıkla buına 169dolar dedi, sonra ben hem24hours hemde bu dediğinin üzerinden yazarak 169dolara ticwatch S yi aldım 1-2güne kargo yapılacak :)

Bu arada ticwatch s ile e arasında baya farklar varmış,ticwatch e de arama,mesaj,google destekli GPS yok, googleplay yok, şaşırdım bu kadar fark olmasına,dizayn olarak ta

ticwatch s bezel yapısı görüntü itibariyle daha yakışıklı ,sadece kayış değişmiyor.

Ellerinde gerçekten yok bu arada,siyah ticwatch e için konuşuyorum aliexpressten belki 10ayrı satıcı ile yazıştım,hepsi ilan koymasına rağmen elimizde yok diyor,2hafta diyorlar,

elinde olmayan ürünü satıyor yani. 640lira civarlarına almış bulundum umarım sorunsuz gelir.
    Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch e kullanıyorum. Yok dediğiniz özelliklerin hepsi var

• Aliexpres te özellikler de böyle yazıyordu dostum. Ticwatch sitesinde Birleşik gps s te var e de yok diyor google destekli gps ten mi bahsediyor sen google play map kullanabiliyormusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aliexpres te özellikler de böyle yazıyordu dostum. Ticwatch sitesinde Birleşik gps s te var e de yok diyor google destekli gps ten mi bahsediyor sen google play map kullanabiliyormusun?

Ticwatch s de gsp anteni kordonun içinde bulunuyor. Böylelikle daha kesin konum bilgileri hedeflenmiş. Bu yüzden ticwatch s 'nin kayışı değitirilemiyor.
    Ticwatch e de ise gps saat kasasının içerisinde

Diğer bir fark saat çerçevesinde Ticwatch s de saat çerçevesinde sayılar dakika çizgileri var. Ticwatch E ise sade görünümlü

Resmi sitesindeki açıklamalarda görüldüğü gibi bu iki özellik dışında teknik özellikler aynı

TICWATCH S&E TECH SPEC

Ticwatch Sport Ticwatch Express
    Size 45mm diameter,13mm thick 44mm diameter,13.55mm thick
    Weight 45.5g 41.5g
    GPS integrated watch band √ ×
    Watch bezel for superior display √ ×

OS Wear OS by Google
    Compatibility IOS 8.0+Android 4.3+
    Chipset MTK MT2601,1.2GHz dual-core
    RAM/ROM 512M/4G
    Glass Anti-scratch glass
    Touch Capacitive Multi-touch
    Display 1.4 inch OLED display,400x400,287dpi
    Bluetooth Bluetooth v4.1/BLE
    Wifi 802.11 b/g/n
    GPS Glonass+GPS+Beidou,Agps supported
    Sensor Heart-rate monitor,Proximity sensor,Accelerometer,Gyroscope,e-Compass
    Mic/Speaker Yes/Yes
    Battery life 48Hrs+(depending on the usage)
    Charging Magnetic connecting pin charging
    Waterproof IP67
    Others Vibrator,Fuel gauge

Kırmızı yazılan bölüm E de olmayan S de olan dediğim farklılıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier. -- 21 Mart 2018; 13:29:39 >

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Hepsi var, aradaki fark s te gps anteni daha güçlü ve kasa spor koşulları için tasarlanmış. Yalnız s te kayış değişmiyor çok sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Hepsi var, aradaki fark s te gps anteni daha güçlü ve kasa spor koşulları için tasarlanmış. Yalnız s te kayış değişmiyor çok sıkıntı.

Eğer 6-10 yıl kullanım hedeflenmiyorsa bence çok sıkıntı yaratmaz dostum. Çok hor kullanmamak gerek sadece.

• Arkadaşlar ticwatch s mı yoksa huawei watch 2 mı hangisini tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

Arkadaşlar ticwatch s mı yoksa huawei watch 2 mı hangisini tavsiye edersiniz

Huawei watch derim de 1.2 ile saat kadran küçük ben sevmiyorum,pek gösterişli durmuyor.Bakalım benim ticwatch yola çıktı ,bu arada aldığım ekran koruyucu temperli cam

11günde çin den geldi.

Ticwatch 2 Kullanıcıları

• Ticwatch S

Ticwatch 2 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 27 Mart 2018; 11:20:8 >
  • Huawei ekran küçük ticwatch alicam tşk

• Ticwatch S geekbuying te 169 dolara indi,haberiniz olsun.

Ticwatch 2 Kullanıcıları
  • Temperli cam ekran koruyucular geldi,saat ortada yok ama :) burda frosted dediği
    ortadaki mat mı demek acaba onu anlamadım.isteyen olursa bir tanesini satabilirim.
    saate tam oturuyormuş,yorumları çok iyi.

Ticwatch 2 Kullanıcıları
  • Hiç ticwatch alan kullanan yok mu beyler ?

• arkadaşlar iphone telefona geçtiğim için elimde olan ticwatch s saatimi satıyorum fiyat 800 tl nokta hata yoktur
  • istanbul avrupa yakasındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzmete -- 3 Nisan 2018; 12:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

arkadaşlar iphone telefona geçtiğim için elimde olan ticwatch s saatimi satıyorum fiyat 800 tl nokta hata yoktur
    Ben sıfırını dahi 800tl ye satabilsem,Çin'den ayda 3 tane getiririm :)

• quote:

Ben sıfırını dahi 800tl ye satabilsem,Çin'den ayda 3 tane getiririm :)

Alıntıları Göster
    yurtdışı fiyatu ne kadar acaba link alabilirmiyim

https://eu.mobvoi.com/cart/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.