Şimdi Ara

Ticwatch 2 Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim saat sonunda geldi arkadaşlar,ticwatch S.Ben Geekbuying'ten 169 dolara aldım ozaman dolar kuru 3.80 idi
    640lira ya geldi,kargo gelmesi 15gün sürdü.Şu an deneme aşamasındayım.

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 12 Nisan 2018; 15:13:56 >

• Daha 2 hafta öncesine kadar 169dolara satılıyordu Ticwatch S hocam, şimdi 199dolar ve dolar 4.10 ticwatchs
    820lira ediyor sıfır fiyatı.Tahimince 450-550 civarlarına satabilirsin çok meraklısına.

Şöyle düşünelim Samsung ta dahi Samsung Gear s3 1300 sıfırfiyatı 500-600 e gidiyor,2.ci eli,bir marka
    imajı çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 12 Nisan 2018; 15:17:12 >
  • Bende S modeli düşünüyorum..Bakalım E de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 18 Nisan 2018; 9:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Daha 2 hafta öncesine kadar 169dolara satılıyordu Ticwatch S hocam, şimdi 199dolar ve dolar 4.10 ticwatchs
    820lira ediyor sıfır fiyatı.Tahimince 450-550 civarlarına satabilirsin çok meraklısına.

Şöyle düşünelim Samsung ta dahi Samsung Gear s3 1300 sıfırfiyatı 500-600 e gidiyor,2.ci eli,bir marka
    imajı çok iyi.
    Yurtdışı fiyatı 820 tl olan ürün burda 450 500 tl komiksin gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Daha 2 hafta öncesine kadar 169dolara satılıyordu Ticwatch S hocam, şimdi 199dolar ve dolar 4.10 ticwatchs

imajı çok iyi.
    Bu arada yaşın kaç 500 600 tl nerde gear s3 link versene

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Gear s3 500 tl nerde link yok herhalde

• S modelinde ve E modelinde Türkçe DİL desteği varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

S modelinde ve E modelinde Türkçe DİL desteği varmı?
    var
  • S modelinde karar aldım ..

Ali Express uygun gibi alacam kısmetse Türkçe olması da güzel
    Limon renk ve beyaz alıp deneyen varmı nasıl duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 19 Nisan 2018; 10:43:9 >
  • Arkadaşlar saati 1 haftadır kullanıyorum ticwatch s birkaç deneyim paylaşayım,faydası olur sizler için.

Saat bildirimleri alması,cevapmalak konusunda yeterli,konuşmada ses çok iyi geliyor diyorlar,Sesli ortam dışarda çarşıda vs.konuşamazsınız tabiki.

Arayüzler facer programını satın aldım ordan ekleyebiliyorsunuz.Şarj konusunda gerçekten sıkıntılı ben bunu yaşıyorum.

Sabah 6 da şarjdan aldım, bluetooth açık,wifi kapalı ,ekran kapalı saate %5-7 şarj düşüyor,fazla bir bildirimde almadan.Yani 16 saatte filan

günü bitirmeden saatin pili bitiyor. Bluetooth nasıl böyle şarj götürüyor anlamadım,mobvoi forumlarını okudum pil ile şikayet 19 sayfa forum var,

2 gün şarjı gidenler var onlar da nasıl oluyor bilemedim,zamanla pil oturur diyorlar.

Birde şöyle birşey denedim ekran hep açık bluetooth kapalı,tabi böyle akıllı saat olmuyor.çok ilginçtir, böyle olunca şarj çok iyi dayanıyor 12saatte %10-15

şarj düştü sadece,Nisan ayı sonunda andorid 8 vereceklermiş,pil ile ilgilide düzeltme var.Pil dışında memnunum,

Android oreo da gelecek yenilikler.

The Oreo update will include

1. Notification vibration strength setting

2. Touch lock option for wet conditions

3. Support for 7 new countries/languages

4. Notification Channels

5. Battery saving background limits

Yours sincerely,

The Mobvoi Team

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Ticwathc E 'yi 2 haftadır kullanıyorum, gün içerisin de sabah 8:30 akşam 7 e kadar bluetooth açık kullanıyorum ,geri kalının da bluetooth kapalı uçak moduna alıyorum 44 saat kullanımdan sonra %10-%5 arasında kalıyor batarya, bitirmek için kurcalıyorum ve % 1 de şarja koyuyorum. Bataryanın oturması için en az 2-3 kez saat kapanana kadar pilini boşaltıp şarj etmek gerekiyor. Ben 3 kez denedim ve biraz önce bahsettiğim batarya performansına kavuştum. Fakat uygulamalardan kullanmadığım yazılımları zorla durdur yaptım ,hatta google fiti devre dışı bıraktım ,health ve Fitness aplikasyonlarını kullanıyorum. wifi ve gps kapalı, ekranı sabah 10 ile öğleden sonra saat 4 e kadar hep açık kullanıyorum, geri kalan zamanlarda hep kapalı kullanıyorum. Hep açık kullandığım zamanlar da uyandırmak için yana yatır hareketini kapatıyorum.
  • Teşekkür ederim hocam, sabah 8 ile akşam 7 arasında tam olarak % kaç tüketiyor bunu söyleyebilirmisiniz.

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum, ama dün saat 18:30 da şarjdan aldım , şuan da saat 14:19 %58 şarjı var görünüyor. Fakat bu gün deneme amaçlı gps yazılımı kurup harita yükledim o yüzden şarjı biraz daha çabuk harcadı. Ayrıca söylemeyi unuttum kendi saat yüzünü kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skysoblue85 -- 20 Nisan 2018; 14:20:58 >
  • En güvenli nerden alalım tavsiye nedir arkadaşlar..
    S modeli Beyaz renk düşünüyorum..
  • quote:

En güvenli nerden alalım tavsiye nedir arkadaşlar..
    S modeli Beyaz renk düşünüyorum..
    Geekbuying'dan alabilirsin,bütün çin siteleri güvenli aliexpress ten de alabilirsin kardeş.

• DışardAN alınan alışverişe banka taksit yapmıyor...
  • gİTTİ Gİdiyor dan satan larda var

9 taksite kadar Fiat uçuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 23 Nisan 2018; 9:55:17 >
  • Arkdaşlar gece uykuda belirli aralıklarla kalp atışını kontrol edebilecek bir uygulama varmı ?
    kendi uygulamasında böyle birşey yok galiba görmedim.
  • Beyaz S olan geldi bakalım test edelim

Burdan yazarım...
  • quote:

Beyaz S olan geldi bakalım test edelim

Burdan yazarım...
    bekliyoruz :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.