Şimdi Ara

Ticwatch 2 Kullanıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürün elime geçti , android 7.0 olan mi 5 prime türkçe telefonuma eşleştirdim türkçe bildirim aldım cevapda yazdım kopma sorunu dil sorunu bulunmuyor arayüzü sadece ingilizce buda çok problem değil açar açmaz direk update geldi ,

Saat arayüzleri için kendi marketi var ek olarak oradanda isterseniz indire biliyorsunuz sadeced içindekiler dışında, hoporlor ile konuşmayı test ettim sorun yok rehberi direk görüp arayıp konuşula biliyor whatsapa hızlı cvp yaza biliyorsunuz , gprs den konumdan hava durumu kendi buluyor , şimdilik bu şekilde pil ekran v.s gibi 1 hafta test ettikden sonra yazmak istiyorum ,

Ancak dil bildirim v.s gibi sorun u bulunmamakta , kablosuz olarak sarj oluyor şu an =)
  • ahmet3777 kullanıcısına yanıt
    iphone ile çalışması önemli benim için. şuan android kullanmıyorum.
    Yahu eyvallah da ben amazfiti bunun yarı fiyatına aldım. 2 kat para vermeye değer mi sizce? Arama yapma yok sadece...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burada aldığım ürünü abartmak değil niyetim yada amazfit abartmak da değil mi nin facebook gruplarınada bakıyorum ve facebook gruuplarında bile pek oneren yok ( mi türkiye 20 000 kusur kişi ) dil ve senkron sorunu sebebi ile ,

ki sende ingilizce kullanıyorsun amazfiti başka kullanma şansın yok çünkü,

ben gördüğüm amazfit ile arasında ki bariz farklar , bildirimlere cevap vermek whatsap sms mail , siri google asistan desteği (ingilizce ), dilden kaynaklı senkron sorunu olmaması , dilden kaynaklı bildirim sorunu olmaması ve türkçe karakter sorunu olmaması ,

Genel özellikleri aynı bu konuda haklısın ben saat arayışına amazfit ile başladım ancak o kadar şey okudum ki nerdeyse iyi yorum yok ingilizce yada çinçe kullanmıyorsan ,

Eksi yanıda var tabiki de uyku takibi yok ve eğzersiz takibi biraz basit kaçmış ,mi fitten pek farkı yok yani yetersiz,

hayatibebek

Umarım iphone ile test ede bilirsem haber vere bilirim siri ile test etmek gerçekden istiiyorum , ama dil sorunu olmaması bağlantı koptu bağlandı ve karakter sorunu yok hatta sms de hızlı cevap olanları saat gösteriyor ordan seçip cevap veriyor otomatik v.s

iphone ile sorun bence ios 11 ile ilgili, sitesinde öyle yazıyor ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3777 -- 7 Şubat 2018; 16:49:33 >

iphone ile deneyimini bekliyorum birkaçta ekran görüntüsü koysan fena olmaz hani, mesela hava durumu nasıl menüler nasıl. Hatta video inceleme yapsan süper olur.
  • Birde sana amazfit konusunda cevap yazan arkadaz amazfit bip kullanıyor , amazfit pace değil ,

Amazfit pace ile karşılaştırıyorum ben,

ilk bende amazfit alacaktım da türkçe sorunu mi band 2 den yaşadığım için vaz geçmiştim ,
    Hocam pil sureleri hakkinda bilgi verir misiniz? Gear s3 almak var kafamda onceden finox x5 plus kullandigim icin cinli saatlere karsi bi antipatim var sarj surelerinden hicmi hic memnun degildim. Ticwatch 2 icin soyle tum kullanicilar icin genis bi inceleme yazisi veya videosu cekseniz

• merhaba ,

Aslında işden kaynaklı pek firsatım olmadı ama bir kaç resim ekleye bilirim ,

pil de şu durum var ekran hep açık kalsın dersen 1 gün akşama bitiyor ama birde ekran kapanma ayarı var sadece elini cevirince yada ekrana çift tıklama ile açılması var, bu ayarı açarsan 2 gün gidiyor tabi gece güç tasarrufuna ayarladım ben gece 10 ile sabah 7 arasında güç tasarrufu saati giriyor bildirim v.s gelmiyor ,

alarm çalışıyor ama ,

menüler hakkında videoda var ayn zaten önemli kısmı bildirimler , onlarla ilgili resim koyuyorum ,
    gelen çağrı cevaplama direk saaten konuşma da var, saaten aramada da yapıla biliyor ,

resimler aşağıdaki gibi ,

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3777 -- 25 Aralık 2017; 11:56:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3777

merhaba ,

Aslında işden kaynaklı pek firsatım olmadı ama bir kaç resim ekleye bilirim ,

pil de şu durum var ekran hep açık kalsın dersen 1 gün akşama bitiyor ama birde ekran kapanma ayarı var sadece elini cevirince yada ekrana çift tıklama ile açılması var, bu ayarı açarsan 2 gün gidiyor tabi gece güç tasarrufuna ayarladım ben gece 10 ile sabah 7 arasında güç tasarrufu saati giriyor bildirim v.s gelmiyor ,

alarm çalışıyor ama ,

menüler hakkında videoda var ayn zaten önemli kısmı bildirimler , onlarla ilgili resim koyuyorum ,
    gelen çağrı cevaplama direk saaten konuşma da var, saaten aramada da yapıla biliyor ,

resimler aşağıdaki gibi ,

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Ticwatch 2 Kullanıcıları

Hocam ozellikleri cok hosuma gitti. Ama dedigim gibi oncedende cin üretim akıllı saat kullandim ve bu 1 gun giden sarj suresi hatta sabahtan aksama diyelim beni cileden cikariyor. Bu yuzden pek guvenemiyorum:/

• Dediğim gibi aslında şu an benim kullanımımda 2 gün ,

saat saate benzediği için böyle kalın değil ince dış görünüşü de batarya bu sebeple böyle gece zaten çıkarıyorum ,

tek kötü gördüğüm uyku takibi yok =( o yüzden yatarken çıkarıyorum gece 11 ile sabah 7 arasıda batarya tasarufuna geçmesini ayarlıyorum yetiyor 2 gün ,

forumunda da ilgili firma yazınca cevap veriyorlar ,

Başka merak ettiğin bir özelliği varsa sora bilirsin yardımcı olmaya çalışırım ,
  • Hocam gümrükten geçerken sorun oldu mu ? Ek vergi falan istendi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3777

Dediğim gibi aslında şu an benim kullanımımda 2 gün ,

saat saate benzediği için böyle kalın değil ince dış görünüşü de batarya bu sebeple böyle gece zaten çıkarıyorum ,

tek kötü gördüğüm uyku takibi yok =( o yüzden yatarken çıkarıyorum gece 11 ile sabah 7 arasıda batarya tasarufuna geçmesini ayarlıyorum yetiyor 2 gün ,

forumunda da ilgili firma yazınca cevap veriyorlar ,

Başka merak ettiğin bir özelliği varsa sora bilirsin yardımcı olmaya çalışırım ,

Aktiviteleri otomatik algiliyor mu? Mesela bisiklet surmeye basladiginda otomatik algilar mi yoksa manuel aktivite mi baslatmak gerekli?
  • koray ,

Malaesef öyle bir durum yok aktivite başlatıyorsun , fitness kısmı var oradan seçiyorsun ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3777 -- 7 Şubat 2018; 16:50:47 >
  • Mrhabalar bende yenl bir ticwatch 2 kullanicisiyim. Iphone 6s ile entegre ettim. Uygulama saati 60dakika geriden geliyor. Bir turlu ayni saati gosteremiyorum? Yardimci olabilecek blr arkadasim var midir? Simdiden cok tesekkurler

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    ticwatch e veya s tavsiye ederim. E kullanıyorum ekran sürekli açık 1 günü çok rahat çıkarıyor.
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Selam, tizen ve android wear işletim sistemlerini karsilastirirsaniz hangisini tercih edersiniz? Gear s2 ile ticwatch arasinda kararsiz kaldim açıkçası. Teşekkürler

• merhabalar,

bu pazar günü son derece temiz ve az kullanılmış bir ticwatch 2 yi 600 TL ye bir arkadaştan satın aldım. Saatten son derece memnunum, hızı gayet iyi. Bir tek applewatch da olduğu gibi Türkçe komutları anlasa yada en azından konuştuğun metni Türkçe olarak yazsa çok daha süper olacakmış. Şu an İngilizce komutları ve İngilizce kelimeleri doğru bir şekilde yazabiliyor. Hoparlörü ve ses kalitesini beğendim. Ekranı applewatch 2 ile kıyaslayınca o kadar iyi değil ama moto 360'dan daha iyi ve tepkileri daha hızlı geldi.

Bu arada Türkiye'de doğru saat ile kullanabilmeniz için iphone yada android telefonunuzda saat-tarih kısmında otomatik seçmeyin, manüel olarak Suudi, Arabistan yapın mesela, saat düzelecektir. Bunun tek sebebi devletimizin, yaz saati uygulamasını kaldırması maalesef. Aslında saat doğru olan saati gösteriyor ama biz ülke olarak enteresan olduğumuzdan saat hatalı gözüküyor.

• madmexx M kullanıcısına yanıt
    Ticwatch 2 de android wear işletim sistemi yok. Kendine has bir işletim sistemi var (Android 5.1 üzerinden birtakım değişiklikler yapılarak) yani Tizen gibi hatta marketi Tizen'den daha kısır bence.
    Şayet Android Wear kullanmak istiyorsanız Ticwatch 2 değil, Ticwatch E yada Ticwatch S modellerinden birini almalısınız.
  • Merhaba arkadaşlar bende ticwatch 2 e sipariş ettim 152dolara ,umarım sağ salim gelir.Sertyadams arkadaşın
    yazdığı yorumlarda etkili oldu.Ekran koruyucuda alacağım da karar veremedim.Spor yapıyorum fakat alma
    nedenim sadece spor değil,saat alacaktım teknolojik cihazarla çok ilgim var seviyorum akıllı saat olmasını
    istedim.

edit:Şu an saati alamıyorum 10gün kargo süresi veriyorlar,siyah model e versiyon çinde dahi yok ellerinde.
    beklemek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 13 Mart 2018; 20:7:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu forum ölü galiba. Ben saati çinden sipariş ettim ama saat Çin de bile yok stoklarda ik hafta beklemem gerekiyor alırken satıcı ya sorun elinde olmayan ürün satıyorlar ön satış gibi düşünün. Herhalde bir ay beklicem saate kavuşmak için. Çok satılıyor herhalde bu saat hiçbir yerde yok. Satıldığına bakmayın ellerinde yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.