Şimdi Ara

Ticaret Bakanlığı E-ihale

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.eihale.gov.tr/Kullanici/Ihale/Detay/224285

TAGHEUER CARERA marka saat.. izmirde olan varsa güzel fırsat gibi duruyor.
    Orjinal olduğunu tahmin ediyorum en ucuz ürünü 20 binden başlıyor..
    Gerçek bir sıcak fırsat

• Aman beyler ihaleye fesat karıştırmayın
  • Bizde kalirsak bizzar gidip izmirden teslim mi almam gerek
  • Bende telefon var işimi görüyor
  • giriş yapmadan birşey göremiyoruz. kaldı ki ihaleler sıcak fırsat sayılamaz. çünkü adı üstüne ihale. fiyatı sürekli birileri arttıracak yada arttırmayacak. yani ortada belirsiz bir fiyat var.
  • ihale başlangıç tutarı 150tl şuan.. herhangi bir teklif veren yok.. ihale sizde kalırsa elden teslim almak zorundasınız o yüzden izmirde olan varsa kaçırmasın dedim..

Ticaret Bakanlığı E-ihaleTicaret Bakanlığı E-ihale

• Önce 30 tl teminat yatırmak gerek herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 21 Temmuz 2020; 12:53:54 >
  • Bir e ihale kalmıştı el atmadığımız.
  • Araba falan düşüyor mu ihaleye
  • Kaydolmaya çalıştım ama doğrulama kodu gelmiyor. Kayıt olabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4h062020 -- 21 Temmuz 2020; 12:53:46 >
  • hasansio kullanıcısına yanıt
    Evet var.
  • bu siteden bir şey alan var mıdır?
  • Ayrıca vergi vs. tahsil edilecektir dediği tutarlar ne kadar tutuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

ihale başlangıç tutarı 150tl şuan.. herhangi bir teklif veren yok.. ihale sizde kalırsa elden teslim almak zorundasınız o yüzden izmirde olan varsa kaçırmasın dedim..

Ticaret Bakanlığı E-ihaleTicaret Bakanlığı E-ihale
    Bence ilani silin hocam bu ürün orijinal olsaydı ihaleye çıkmadan aralarında kaparlardı. İnanıyormusunuz ki arabalar ipadler vb kullanıcıya halka gidiyor? Araç işini mafyatik galericiler tutuyor ihalede adam akıllı bilgi yok kimse geçmişini bilmediği arabayı ihalede almıyor. Japonyadaki ya da Avrupa ülkelerindeki gibi didik didik tramer ve boyanan değişen kırılan vb yazmıyorlar. Saatli bomba gibi dıştan 2 resim bitti teybimi yok taklami atti nerdeb çıktı hiçbir bilgi yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 21 Temmuz 2020; 15:7:29 >

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    sahte olması ihtimali de var bilgi eksikliğinden yanlışlıkla satışa koyulmuş olma ihtimalide ben sadece gördüm paylaştım.. istanbulda olsa ben teklifi verirdim sırf meraktan..
    zaten burda satılanlar iç etmeye değer bulunmayan mallar
    dediğim gibi sırf meraktan alırdım sahteysede birine hediye eder geçerdim izmirde olduğu için giremiyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 21 Temmuz 2020; 16:21:2 >
  • ürün sahteyse bunu belirtmek zorundalar
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Hiçbirsey belirtmiyorlar
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Yorumdaki ekspertiz vs kısımlarına katılıyorum, kullanıcı kitlesi de zaten daha çok al satçılardır ama mafya vs kısmı bol keseden gibi olmuş :) zaten eihale ye, yani elektronik ortama geçilme sebebi eskiden, fiziksel ihaleler zamanında yani, musallat olan mafyatik tiplerin önünü kesmek için değil mi?
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Devletin o biriminin satılan o malın sahte / orjinal olduğunu anlaması ayrı teknik bilgi gerektirir sanki. Eksper gibi bir doğrulama gerekir onu söylemek için, sanırım o yüzden "ibareli" terimi var orada :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.