Şimdi Ara

Thumbdata Dosya Açılımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum geçenlerde foruma resimlerim silindi diye konu açmıştım naptıysam ne programlar denediysem resimler gelmedi ancak geçenlerde bu thumbdata nedir diye yedeğini almıştım pcye allahtan almışım işime yaradı ancak bu uzantıyı hangı program duzgun calıstırıyor bılmıyorum bı programla actım ama cozunurlukler cok dusuk dosya boyutu 600 mb ıcınden kac tane resım cıkardı toplam resımlerın boyutlarına bakıyorum 10 mb sacmalık yanı anlıyamadm

• Geçmiş olsun.
    Thumbdata galeri önizlemelerini olduğu klasördür.
    Benzer bir durumu geçen gün bozuk flash bellek taktığımda yaşamıştım. Sd kartı pc den recovery ile kurtarmıştım. Sizde direk telefon hafızasında olduğundan biraz daha zor.
    Cihazınızda twrp var ise twrp den dosya sistemine girip bakmayı deneyin. Bir de ne olur ne olmaz diye komple yedek alırsınız hem twrp den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Geçmiş olsun.
    Benzer bir durumu geçen gün bozuk flash bellek taktığımda yaşamıştım. Sd kartı pc den recovery ile kurtarmıştım. Sizde direk telefon hafızasında olduğundan biraz daha zor.
    Cihazınızda twrp var ise twrp den dosya sistemine girip bakmayı deneyin. Bir de ne olur ne olmaz diye komple yedek alırsınız hem twrp den.

var olup olmadığını nasıl anlicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXe1aNs

quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Geçmiş olsun.

var olup olmadığını nasıl anlicam

Twrp nin kendi içerisinde tarayıcısı(dosya yöneticisi) vardır. Onunla DCMI ve diğer resim klasörlerinize bakarsanız belki dosyalarınız kazara veya bir virüs yüzünden gizlenmiş de olabilir.
    Bazı virüsler pc için klasör isimlerini .xxx olarak değiştirip gizliyor ve asıl klasörün yerine de xxx.exe şeklinde virüslü klasör bırakıyor. Benzer bir durum telefonunuza bağladığınız cihaz yüzünden resim dosyalarınızda oluşmuş olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.