Şimdi Ara

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
17
Favori
34.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emeğinize sağlık türkçe yama %100 el çevirisi mi?

• Parsalihan kullanıcısına yanıt

Bir çok translate yama kullanmış biri olarak bu oyun translate gibi gelmedi. Bariz elle çevrilmiş gözüküyor. Yalnız yama %100 değil, kart savaşlarında en önemli yer olan 'kart açıklamaları' ingilizce kalmış. Diyaloglar, seçimler, eventler geri kalan heryer Türkçe.

Kart açıklamalarını da buradan bakıp çözüyorum. Benim gibi hiç ingilizce bimeyenler varsa kullanabilirler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 2 Kasım 2021; 0:58:15 >
  • Emeğe saygım var ancak kart temelli oyunda kartları çevirmemek nedir? Dahası bir iki gün önce yüzde 99 yazmıyor muydu açıklama kısmında ben mi yanlış hatırlıyorum? Vasatı normalleştirmeyi ne zaman bırakacağız acaba. Bunca insan çeviriye güvenip oyunu alıyor oynamak için.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Vasatı normalleştirmek mi? Aylardır ayrı ayrı 500 den fazla metin dosyasını çevirmeye uğraşıyorum. Uğraşımız bitmiş de değil. Elimizden geldiğince tamamlamaya çalışıyoruz. Sizleri daha fazla bekletmemek için bu şekilde ve yamayı sorunlarını belirterek paylaşıyorum. Ama ortadaki iş vasat oluyor. Anlıyorum.

Ayrıca biz kimseye oyun almaları konusunda fikir beyan etmedik. Yamadan ücret- bağış talep etmedik. Yama şu zaman çıkacak diye taahhüt vermedik. herkesin kendi kararı. Oyunu alır almaz. Bi hırsla şu yorumu yapıyorsunuz ya yakın zamanda ücretsiz elle çeviri yapan birini bulamayacaksınız.

Neyse umarım bu vasat işten keyif alırsınız. İyi oyunlar...

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

Çeviri kesinlikle vasat değil. Bu tarz diyalog ağırlıklı bir oyunu çevirmekte her babayiğidin harcı değil. Emeğinizi kötüleyenler illaki olacaktır, bu gün dünya barışına, küresel ısınmaya çözüm bulsan bile eleştirenler olacaktır. Hiiiiç kafanızı takmayın. Eleştirenlere değil destekleyenlere bakın. Elinizde ki imkanlarla bu kadar çıkmış buna da şükür oyunun neredeyse yarısına geldim. Anlamadığım tekk bir yer olmadı. Emeğinize sağlık tekrar, kolaylıklar dilerim.

• Kraldan çok kralcılar da damladığına göre tamamdır. Uzun uzun yazacaktım esasında ama gerek yok. Bir işin gönüllü yapılıyor olması o işin özensiz yapılabileceği anlamına gelmiyor. Her şeyden önce özsaygı ve yapılan işe verilen değerle alakalı. Aylardır çeviri yapılıyorsa bu ayların ziyan olmaması adına ortaya eksiksiz bir ürün çıkarılmalı. Kimse kafanıza silah dayayıp çevir ulan da demiyor. Kaldı ki ben çeviriye vasat demedim. Belli ki emek var. Ancak kartların şu saatten sonra çevrilmesi ne ifade edecek. Oyunu bu çeviriyle oynayıp bitirecek herkes, hem hoş ne güncellemesi. O kart çevirilerinin hiçbir zaman gelmeyeceğini de biliyoruz.

İyi geceler.

Elinize sağlık hocam, yama çok kaliteli, özellikle diyalogları müthiş çevirmişsiniz, gwent çevirisini de inş yapıp çıkartırsınız hocam, gwent i çok sevmiştim witcher 3 te ve bu oyunda bambaşka bir seviyeye çıkmış gwent oyunu ama ingilizce olunca pek anlayamadım hangi kart ne işe yarıyor, inş en kısa zamanda o kısımları da çevirip çıkarırsınız hocam, 4 gözle bekliyoruz, şimdiden teşekkürlerimi sunarım

• Kart açıklamarınıda bekliyoruz oda tamam olunca oyuna başlarım artık 😄
  • Oohh be sonunda be kardeşim. Yıllardır bekliyoruz anasını satayım. Ellerinize kollarınıza sağlık kardeşim ❤️
  • Emeğinize sağlık kart çevirisi ne zaman gelir acaba tahmini bir süre var mı acaba?

• RUSH_07 R kullanıcısına yanıt

Çeviri dosyalarını bulmaya çalışıyoruz. Yoksa çevirmesi 1-2 günde yapılır.

Dosyaları açamıyom yardımcı olmak isterim ama şu yolda ki klasör değil dimi? Premium ve Standart kart textureleri burada dil dosyalarıda burada olsa gerek: Thronebreaker\Thronebreaker_Data\StreamingAssets\bundledassets\cardassets

• Biz bir sonuç alamadık. yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için araçları paylaşıyorum.

https://drive.google.com/file/d/1puRAI09rueZ3SZ403fPs8hWEgwIs8i8z/view?usp=sharing

Doğru yeremi bakıyorum bilmiyorum ama bazı dosyaları açamıyorum hata veriyor, baya bi dosyaya baktım, şuana kadar bulamadım :D

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakuza0 -- 3 Kasım 2021; 18:48:16 >
  • Yakuza0 Y kullanıcısına yanıt

UnityEx ile açılıyor.

• Cücelerin şehri 'Mahakaman' sanırım bu haritada ki çoğu event, diyalog, ilgi alanları vs çevrilmemiş hocam.

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama
  • 3 cü bölüm mahakam da hikaye için önemli yerler ingilizce hocam bilginize.

• 4ncü Bölüm bataklıkların olduğu yerde de önemli yerler, eventler, diyaloglar çevrilmemiş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.