Şimdi Ara

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
17
Favori
34.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aldım oyunu artık heyecanla yamayı bekliyorum  yama için çalışan emek veren herkesin de şimdiden emeğine sağlık  

• bende aldım indirimden beklemedeyim . umarım bu sefer oynayabiliriz :)

• İndirimlerden aldım oyunu yamasını bekliyorum ben de. Umarım kısa sürede halledersiniz sorunları uzun süredir yamasını beklediğim bir oyundu.

• Yamayı paylaşıyoruz. İyi oyunlar.

• İlginiz alakanız uğraşınız için kendi adıma teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık.

• Allahım geldi.  Gog son sürümle uyumlu mu acaba?

• Yapımda emeği geçen herkesin eline sağlık. Font sorununu da çözeceğinize şüphem yok. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler 

• bütün uğraşınız ve çabanız için teşekkürler.

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

Cansın hocam, cansın sen, çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize sağlık hocam saygılar

• elinize saglik

• Şu oyunu ilk çıktığında fiyatı düşükken satın almıştım belki biri çevirir diye sağolun sayenizde oynayabileceğim teşekkürler

• Keşke hazırda kurulu bekletseydim oyunu inmek bilmedi. Bir de yama gog sürümünde çalışmazsa. 

• Emeğinize sağlık arkadaşlar. Acaba oyunu satan var mı? Steam öncelikli yoksa ps4 pri hak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dımmışali -- 1 Kasım 2021; 15:14:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellerinize, emeğinize sağlık.

• Çok teşekkürler ellerinize sağlık

• hocam emeğine sağlık valla helal olsun  

• Çeviri gayet güzel olmuş elinize sağlık. Yine de kart açıklamaları olmayınca oyunun ileriki evrelerinde aşırı zorlaşıyor oyun. Hangi kart ne işe yarıyor, hangisi ne yapıyor bunlarıda bilmek gerek. Keşke oralarda çevrilseydi. Umarım ilerde çevirirsiniz tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 1 Kasım 2021; 20:45:41 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.