Şimdi Ara

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
17
Favori
34.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Aegirr A kullanıcısına yanıt

Discord sunucumuz yok.

• Arkadaşlar yamayı yavaştan test etmeye başladım. Türkçe karakter sorunumuz var ve font dosyalarını bulamıyoruz. Bu konuda yardımcı olacak biri var mı?

• umarım çözümü bilen bir yardımcı olurda en kısa zaman da kavuşuruz.

• Deneyimli arkadaşlar, hadi bi el atın lütfen, witcher hayranları çok bekledi bu oyun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraya kadar gelmişken kalmasın, çeviren arkadaşlara font konusun da yardımcı olabilecek bilen biri yok mudur?

• Çok uzun zamandır bekliyoruz, inşallah tamamlanır yama.

• heyecan ile bekliyorum uğraşınız için şimdiden çok teşekkürler

• Çeviri yüzdesi %99

Font dosyalarını bulur bulmaz test edip yamayı paylaşacağız. Ama önce Tr karakter sorununu çözmemiz gerekiyor.

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

Tam da şu an Thronebreaker Türkçe yama diye aratınca bu mesaja denk gelmem çok sevindirdi. Umarım fazla uzamaz. Gerekirse tr karakter olmasın yeter ki çeviri gümbürtüye gitmesin.

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

Sabırla bekliyoruz hocam, kolay gelsin

• Selam. Localization klasörüyle aynı yerde font diye olması lazım bir klasörün içinde base adlı bir dosyada fontlar.(base dosyasının uzantısı yok). Önceden çevirmeye çalışan arkadaşlar da orda takılmıştı yarım bi çevirisi var. onlar ş leri s, ı ları i yapıp yayınlamışlardı. Şimdiden elinize sağlik bekliyoruz ...

• Sayfayı kontrol edip duruyorum feci gaza geldim ya umarım aksilik olmaz da çıkar şu yama. Oyunla alakalı yorumlar harika. Muazzam bir senaryo yazımı varmış ve kitaplara oldukça sadıkmış.

• oyun 1 kasıma kadar 35 tl ye düşmüş yamayı font sorununu çözülmese de yayınlayacak mısınız? oyunu almayı düşünüyorum.

• bayrakeri B kullanıcısına yanıt

Eğer tr karakter desteği olmadan hazırlayabilirsek evet yamayı paylaşacağız.

• CDPR egolu bi şirket değil aslında. Font sorunuyla alakalı yardım isteseniz geri çevirmezler diye düşünüyorum.

• Hazirlayabildiniz mi acaba? oyunu indirimdeyken aldim. Beklemedeyim. Emekleriniz icin tesekkurler :))

• İnş bugün yarın çıkartırsınız hocam yamayı, bizim için heyecan had safhada

• Valla üç gündür kafam bu konuda umarım aksilik olmaz ya. 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.