Şimdi Ara

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
17
Favori
34.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yaması yayınlandı. Test için vaktim olmadı. Uzun bir süre tatilde olacağım. Dönüşte baştan sona oynayıp test edeceğim. Hatalı yerleri de ondan sonra düzelteceğim. İyi oyunlar.

• Eline sağlık hocam, umarım çok göze batan hata yoktur, kolay gelsin iyi tatiller.

• Yarın sabah ilk iş oyunu tekrardan oynamak olacak. Elinize sağlık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkürler harikasınız

• Sorun bende mi başkasında da var mı bilmiyorum, yamayı yapınca oyun yükleme ekranında takılı kalıyor. Oyun orjinal steamde.

• yabqu22 Y kullanıcısına yanıt

Şuan tekrar baktım ama sorun yok gibi görünüyor.

• Oyunu tekrardan 20 dk kadar oynadım bende de sıkıntı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet_cahit -- 17 Temmuz 2022; 12:11:25 >
  • Yama içinde ki resourcess.assest dosyasını atmazsam yama mükemmel çalışıyor, onu attığım zaman yama çalışmıyor. Umarım sorun çıkarmaz böyle. 1 tane mod yüklü ondan mı kaynaklanıyor acaba? Neyse şimdilik sorun yok sorun çıkarsa oyunu siler tekrardan yüklerim. Tekrar teşekkürler emeklerinize sağlık.

Büyük ihtimal kuruduğunuz mod ile alakalı bir durum. Modu kaldırıp deneyebilirsiniz yada esourcess.assest i atmasanız da olur. Diyalogları vs. etkileyen bir dosya değil.

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam ilginize teşekkürler sağ olun.

• Türkçe yama harika olmuş , Ellerine saglik :) Muhteşemsin. Böylesi harika bir oyunu kazandırman ve cabalaman muhteşem..Ellerine saglik hakkın ödenmez..Bu oyuna kendini vermen muazzam..Tekrar teşekkür ederiz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 18 Temmuz 2022; 0:43:55 >

Aynısı bende de oldu. O dosyayı atmasam ne kaybederim acaba? Lüzumsuz olsa paylaşılmazdı sonuçta. Siz bir eksiklik hissettiniz mi o dosyayı atmayınca? Bende mod falan da yok bu arada Gog üzerinden oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 18 Temmuz 2022; 9:3:50 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

İlk bölümün sonlarına geldim sayılır her hangi bir eksiklik şuan çıkmadı. Kart açıklamaları, diyaloglar vs herşey çevrilmiş durumda. Diğer bölümlerde sorun çıkarsa silip tekrar yüklerim, modu kuralı baya oldu nerde ve nasıl kurduğumu bile hatırlamıyorum o yüzden kaldıramıyorum.

• Çeviri güzel olmuş eline sağlık. Oyun otuz saat civarı sürüyormuş galiba o kadar vakit ayırır mıyım bilmiyorum ama Gwent'e dönmek keyifli. Keşke Gwent'in oyununu da Türkçe yapsaydı Cd Projekt ama yanaşmıyorlar nedense.

• elinize sağlık usta 10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snmelih -- 21 Temmuz 2022; 19:30:51 >
  • Öncelikle yama için çok teşekkürler, ellerinize sağlık. Orjinal Gog sürümünde diğer arkadaşlarda olduğu gibi yamayı kurduktan sonra oyuna giremedim ama ' resourcess.assest ' atmadan kurunca problem olmadı. Bende herhangi bir mod yok.

Yanlış anlamazsanız yama çok iyi ama ben yıllardır Gwent oynayan birisi olarak kartlar Türkçe olduktan sonra tuhaf oldu benim için :D

O yama klasöründe kartları türkçeleştiren klasörü silip veya orjinali ile değiştirip ing. yapmak mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 24 Temmuz 2022; 20:3:12 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Thronebreaker_Data\StreamingAssets klasörünün içinde olan data_definitions dosyasını atmazsanız kartlar İngilizce kalır.

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

Teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.