Şimdi Ara

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
17
Favori
34.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Hex workshop veya veya notepad++ ile büyük arşivleri açıp kartlarda geçen bazı spesifik terimleri arayabilir kart metinlerinin hangi dosyalarda olabileceği hakkında seçenekleri daraltabilirsiniz. Bu şekilde dosyaları bulma şansınız çok yüksek.

Edit: Dosyalara bakma fırsatım oldu, yanılmışım. Benim daha önce uğraşıp da düzenleyebildiğim oyun Gwent'miş. Bu oyundaki kart metinlerine ben de ulaşamadım. Dosya tarama ve düzenleme editörleriyle kart metinlerine ulaşılamıyor. Ancak fontlar düzenlenebilir görünüyor, yalnız çok sayıda font dosyası var ve imkanlarım kısıtlı olduğu için onunla bir süre ilgilenemem.

Edit2: Programcı bir arkadaş halletti, düzgün araçlarla çalışmadığımızdanmış, bazı en-us dosyaları sıkıştırılmış ve uyumsuz sürümle açınca metinler düzgün okunmuyor. bana özelden ulaş yardımcı olayım.

Thronebreaker: The Witcher Tales Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEndBeqins -- 16 Haziran 2022; 20:27:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hunistbey kullanıcısına yanıt

reis bakar mısın son gelişmeye ?

• Hadi bakalim rastgele

Umarim dosyalara ulaşıp,sorunsuz halledersiniz.

Bir de resmi Türkçe dil destegi gelmesi için anlaşırsaniz, ne müthiş birşey olur

Kolay gelsin,iyi çalışmalar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheEndBeqinsins ile iletişime geçtim. Eğer bir sorun çıkmazsa en kısa sürede kart çevirilerini hazırlayıp sizlerle paylaşacağım. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

O kadar uğraşmışsın, yapılabileceklere kayıtsız kalınmaması lazım. Ne demek, çaban ve sunduklarının yanında lafı bile olmaz, asıl ben teşekkür ederim.

İban vs paylasabılırsen öğrenci oldugum ıcın 100tl destek olmak isterim. emeğine teşekkürler

• Bu projeye gönüllü olarak, karşılık beklemeden başladık ve öyle de bitireceğiz. Yapıcı mesajlarınız en büyük destek bizim için. İnce düşüncen için teşekkür ederim.

eyvallah. teşvik, zaman emek babında ugrasınıza bir katkı olsun ıstedim. en kısa sürede biter umarım haber bekliyoruz sizden <3

• Fonttaki eksik türkçe karakterlerde de sorun yok, hepsi düzenlendi. Sadece anlam veremediğim şekilde tüm I harfleri İ harfine dönüştü. Çeviri tamamlandığında muhtemelen sırıtmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEndBeqins -- 19 Haziran 2022; 19:11:28 >

• Oyuna ısınmak için şuan bile oynuyorum merakla beklemedeyiz kardeşim tekrar elinize sağlık sana yardıma edene de sana da . Beklemedeyiz gidişat hakkında ara ara bizi bilgilendirirsen çok güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HamzaSas -- 18 Haziran 2022; 21:47:26 >
  • Kart açıklamaların bulunduğuna çok sevindim. Sabırsızlıkla bekliyorum yeni sürümü şimdiden uğraşan, çaba gösteren herkese kendi adıma teşekkür ederim. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 23 Haziran 2022; 21:43:6 >
  • Kart çevirilerine başladık. İlerledikçe sizleri bilgilendireceğim.

• Eline sağlık kardeşim

eline saglık

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.