Şimdi Ara

Three Days Grace Fan Club ##Yeni Albüm 'Human' Çıktı## [2015] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
4
Favori
13.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fail3d

I hate everything about you dinledim sadece. Diğerlerine de göz atayım bu akşam.

Bak tabi bak.One-X albümüne bak bence ilk önce çok güzel şarkılar var o albümde
  • biraz geç oldu ama beni de ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: vortigon

biraz geç oldu ama beni de ekle

Ekledim efenim
  • ekle hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

ekle hocam

Ekledim
  • Şöyle bi şarkı ekliyimde canlansın ortalık yahu
  • beni de ekle hocam..(take me all the way:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoronoaZoro

beni de ekle hocam..(take me all the way:))

Ekledim sizide.
    Bu arada grubun ilk single'ı Break'tan sonra 2. single'ı "The Good Life" şarkısıymış.Break'e klip çekildi The Good Life'ın klibide yakın zamanda geliyor

• ekle bebek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalFortress

ekle bebek.

Ekledim bebek
  • Benide ekleyebilirsin... İlk 2 albümü son albümden daha iyiydi ama yinede çok iyi parçalar var.. 2.single Good Life yerine World So Cold veya Life Starts Now olabilirdi bence..
    Şu sıralar Breaking Benjamin ile ortak turne yapıyorlar yada yeni bitmiş olabilir. TDG severlere Breaking Benjamin'i de tavsiye ederim. Bence çok daha başarılı bir grup ve istisnasız tüm parçaları mükemmel. Tarzları birbirine yakın sayılır ve ayrıca grup üyeleri de yakın arkadaşlar.. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Benide ekleyebilirsin... İlk 2 albümü son albümden daha iyiydi ama yinede çok iyi parçalar var.. 2.single Good Life yerine World So Cold veya Life Starts Now olabilirdi bence..
    Şu sıralar Breaking Benjamin ile ortak turne yapıyorlar yada yeni bitmiş olabilir. TDG severlere Breaking Benjamin'i de tavsiye ederim. Bence çok daha başarılı bir grup ve istisnasız tüm parçaları mükemmel. Tarzları birbirine yakın sayılır ve ayrıca grup üyeleri de yakın arkadaşlar.. .

Breaking Benjamin'de çok güzel grup ama TDG'nin yeri ayrı bende.Son albümleride güzeldi bence.Single şarkılarıda biraz hareketlileri çıkartıyorlar.Bence Good Life şarkısının diğerlerinden eksiği yok çok iyi oda.

• Ekle benide, sevdiğim bir gruptur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.
    Ekle benide, sevdiğim bir gruptur.

Ekledim
  • Yeni klip geldi
  • Klip güzel olmuş.. Ama embed'e kapatılmış sanırım
  • Evet niye kapatmışlar anlamadım
  • son klibi daha yeni gördümhttp://www.youtube.com/watch?v=NYIGwsaGp7w güzel olmuş.ayrıca 1:38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 6 Haziran 2010; 4:19:28 >
  • Ekle benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

son klibi daha yeni gördümhttp://www.youtube.com/watch?v=NYIGwsaGp7w güzel olmuş.ayrıca 1:38

Klibi bende çok beğendim Bu arada nicklerimiz çok mu benziyor ne

@onur*

Ekledim efenim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.