Şimdi Ara

Thor: Love and Thunder şimdiye kadarki en iyi Marvel filmi olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thor: Love and Thunder şimdiye kadarki en iyi Marvel filmi olabilir

Disney'in yarattığı Marvel Sinematik Evreni'nin yeni dönemi bildiğiniz gibi Black Widow ile başlayacak. Bu yeni dönemde en çok merak edilen filmlerden biri de şüphesiz Thor serisinin yeni filmi Thor: Love and Thunder. Geçtiğimiz saatlerde de Thor: Love and Thunder'dan heyecanlandıran bir açıklama geldi.

Ayrıca Bkz.Marvel'ın sıradaki dizisi Loki'den yeni bir video yayınlandı

Filmin yönetmeni olan Taika Waititi, bir röportaja katıldı. Röportajda çekimlerin bitmesine yaklaşık 4 hafta kaldığını söyleyen Waititi, "Bu, şimdiye kadarki en iyi Marvel filmi olabilir." cümlesini kullandı. Daha öncesinde ise Marvel tarafından, barındırdığı karakterler ve filmin büyüklüğü açısından Endgame ile benzer bir film olacağı söylenmişti. Şu ana kadar duyurulan oyuncular da aslında bu durumu destekliyor.

Bu filmin ayrıca Chris Hemsworth'a bir veda olması ve yerini Natalie Portman'a bırakacağı bir film olması bekleniyor. Aynı şekilde filmin kötüsünün Christian Bale olması da heyecanı arttıran detaylardan birisi.

Thor: Love and Thunder'ın vizyon tarihi ise 6 Mayıs 2022. Filmin şu an için oyuncu kadrosu şöyle: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson, Chris Pratt, Sean Gunn, Karen Gillan, Matt Damon ve Russell Crowe. 

Kaynak:https://www.gamesradar.com/taika-waititi-says-thor-love-and-thunder-could-be-the-best-marvel-film-ever/

• Onlar vıcık vıcık espri bulamayınca kendileri yapmak istedilerde ondan.

Hangi Thor filmi güzeldi şimdiye kadar. Asgard yok ediliyor hala orada bile vıcık vıcık espri içeren sahne çekme derdindeler.

Infınıty War'da Thor 'un Stormbreaker yapımı sırasında ve Wakanda'ya indiğindeki Thor çok farklı hava kattı filme.

Doğrudur çünkü infinty War'ı russo kardeşler yönetti . Russo kardeşlerin yönettiği Marvel filmlerine baktığımız da kaptan Amerika kış askeri , kaptan Amerika iç savaş , infinty War ve endgame. Marvel'ın şuan bu noktaya gelmesinde russo kardeşlerin payı çok büyüktür. Ondan önceki Marvel filmleri ortalamadır. Thor'un kendi filmlerini başka yönetmenler çekti .

• Yönetmen filmle alakalı ''9 yaşında bir çocuğa sorsak ve nasıl olmasını istediğini söylese aynısı olurdu.'' gibisinden şeyler söylüyordu. Endgame ayarında bir film olacağını sanmıyorum, hatta ragnaroktan bile cıvık olabilir film.

• Kaç yönetmen görüldü yaptığı filme "bu olmadı, beceremedik; bir şey beklemeyin" diyen?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Yönetmen filmle alakalı ''9 yaşında bir çocuğa sorsak ve nasıl olmasını istediğini söylese aynısı olurdu.'' gibisinden şeyler söylüyordu. Endgame ayarında bir film olacağını sanmıyorum, hatta ragnaroktan bile cıvık olabilir film.

Fazla önyargılı siniz bence . Thor Ragnarok cıvık bir film değildi yerine göre Güzel espriler vardı . İnsanlar artık karanlık süper kahraman filmlerini çok sevmiyor buna örnek olarak sizin de bildiğiniz Batman v Superman filmini örnek verebiliriz. Film karanlık ve ciddi olmasına karşın sosyal medyada espri ve alay konusu olmuştu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Fazla önyargılı siniz bence . Thor Ragnarok cıvık bir film değildi yerine göre Güzel espriler vardı . İnsanlar artık karanlık süper kahraman filmlerini çok sevmiyor buna örnek olarak sizin de bildiğiniz Batman v Superman filmini örnek verebiliriz. Film karanlık ve ciddi olmasına karşın sosyal medyada espri ve alay konusu olmuştu .

Alıntıları Göster

Onlar vıcık vıcık espri bulamayınca kendileri yapmak istedilerde ondan.

Hangi Thor filmi güzeldi şimdiye kadar. Asgard yok ediliyor hala orada bile vıcık vıcık espri içeren sahne çekme derdindeler.

Infınıty War'da Thor 'un Stormbreaker yapımı sırasında ve Wakanda'ya indiğindeki Thor çok farklı hava kattı filme.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Onlar vıcık vıcık espri bulamayınca kendileri yapmak istedilerde ondan.

Alıntıları Göster

Doğrudur çünkü infinty War'ı russo kardeşler yönetti . Russo kardeşlerin yönettiği Marvel filmlerine baktığımız da kaptan Amerika kış askeri , kaptan Amerika iç savaş , infinty War ve endgame. Marvel'ın şuan bu noktaya gelmesinde russo kardeşlerin payı çok büyüktür. Ondan önceki Marvel filmleri ortalamadır. Thor'un kendi filmlerini başka yönetmenler çekti .

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alıntıları Göster

Ben filme önyargılı değilim. Yönetmenin söylediği 9 yaşındaki çocuk muhabbetine önyargılıyım, onu da yine bu forumda okudum. Batman v Superman filminin karanlık ve ciddi olmasını eleştirenler pek şeyimde değil yani dostum herkesin kendi düşüncesidir, bana göre de en iyi çizgi roman filmlerinden biridir isteyen istediğini desin.

• Marvel'in ismi 500milyon dolar + gişe yazdırıyor. Orta ayar bir iş çıkardılarsa milyar dolar'ı buluyor.

• Dişi thor sonrasında zenci 3.dalgada da artık gay thor gelir Disney mi netflix mi çekiyor belli değil.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Sinema versiyonu için evet ama BVS'nin uzun versiyonu, şimdiye kadar izlediğim en iyi süper kahraman filmidir. Uzun versiyonu olduğunu bilmiyordum ve bir sinema sitesinde tavsiye üzerine izlemiştim. Film efsane.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özger

Sinema versiyonu için evet ama BVS'nin uzun versiyonu, şimdiye kadar izlediğim en iyi süper kahraman filmidir. Uzun versiyonu olduğunu bilmiyordum ve bir sinema sitesinde tavsiye üzerine izlemiştim. Film efsane.

Öyle mi bilmiyordum . Justice league filminin de kısa versiyonu berbattı . En son yayınlanan uzun versiyon da öyle ahım şahım bir film değildi ama genel olarak ortalamaydi. Sanırım Warner bros filmlerin süresini kısaltmak için o kadar sahne kesiyor ki filmler çok kötü oluyor.

• Tavsiye üzerine izlediğim 3 saatlikti ve sinema için kısaltıp berbat ettikleri pek çok sahne daha açıklayıcı olmuştu. Kim bilir daha bilmediğimiz nice film, yönetmenlerinin anlatmak istediklerini anlatmasına engel seviyede süre kısıtlamasına kurban oldu sinemalarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Dişi thor sonrasında zenci 3.dalgada da artık gay thor gelir Disney mi netflix mi çekiyor belli değil.

Anladık çizgi roman cahilisiniz ama bu kadar belli etmeyin bence.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Thor: Ragnarök ortalama bir yapımdı. Sıkmıyordu, fena değildi ama tabi bence önceki Thor filmlerinin gerisinde kalmıştı. Marvel filmleri genellikle ortalama çıkıyor ne iyi ne kötü. Ama Avengers Infinity War ile çıtayı inanılmaz yükseğe taşıdılar ki çizgiroman filmlerini sevmeyen biri olarak benim bile çok hoşuma gitmişti. Endgame'i izleyeceğim zaman önceki Avengers filmlerini doğru düzgün izlemediğim için baştan sona izleyeyim demiştim. Avengers ve Avengers Age of Ultron filan inanılmaz derecede beni sıkmıştı. Neyse konuya dönersek bence yeni Thor filmi için çok fazla iddialı cümleler. Infinity War gibi devasa bir çıta var ki Endgame bile bunun gölgesinde kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Mayıs 2021; 3:51:32 >
  • Gelsinde izleyelim nasıl bir film olduğunu .
  • Sadece Thor'un ismi bile yeter gişe yapmak için

• Thor her türlü izlenir ama en iyi çok iddalı olmuş

• Bu benim görüşüm katılmayabilirsiniz yalnız saygısızlığa gerek yok.

• Bırakında ona biz karar verelim. Gerçi bunlar"kimse ayranına ekşi demez" sözünü bilmez😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence tom hiddlestons (loki) da olmaliyidi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.