Şimdi Ara

Thor: Love and Thunder şimdiye kadarki en iyi Marvel filmi olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şimşek yıldırım çekiç balta havada uçuşan yeraltından fırlayan yaratıklar görmek istiyoruz. Avengers infinity war da groth ve rakun ile wakanda ya gelişleri harikaydı

• En iyi Thor filmi olabilir şansı baya bir yüksek. En iyi marvel filmi bence CA Winter Soldier filmidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wandavision ve falcon winter soldier dizisinin son bölümü efsane olacak dediler fos çıktı. diziler genel anlamda güzeldi ama hype olmasa daha güzel olurdu. bundan önceki thor filmleri de pek güzel değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Thor: Ragnarök ortalama bir yapımdı. Sıkmıyordu, fena değildi ama tabi bence önceki Thor filmlerinin gerisinde kalmıştı. Marvel filmleri genellikle ortalama çıkıyor ne iyi ne kötü. Ama Avengers Infinity War ile çıtayı inanılmaz yükseğe taşıdılar ki çizgiroman filmlerini sevmeyen biri olarak benim bile çok hoşuma gitmişti. Endgame'i izleyeceğim zaman önceki Avengers filmlerini doğru düzgün izlemediğim için baştan sona izleyeyim demiştim. Avengers ve Avengers Age of Ultron filan inanılmaz derecede beni sıkmıştı. Neyse konuya dönersek bence yeni Thor filmi için çok fazla iddialı cümleler. Infinity War gibi devasa bir çıta var ki Endgame bile bunun gölgesinde kaldı.

Doğrudur . Marvel evreninde infinity War ile endgame filmlerinin yeri farklıdır. Marveli farklı bir noktaya taşımıştır bu filmler. Çünkü bu filmleri russo kardeşler yönetmiştir. Özellikle infinity War gibi bir süper kahraman filmi kolay kolay çıkmaz. Yani marvel'ın bu noktaya gelmesinde russo kardeşlerin payı çok büyük .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avengers ardından böyle gazlamaları normal.

• Sonsuzluk savaşı veya kış askerini pek geçeceğini sanmıyorum.

• Thor ölürse filmde iyi söverim ztn en sevdiğim heroyu endgamede ne hale getirdiler bir de bu filmde ölürse marvel biter artık benim için

• Thor'un veda filmi olmaz bence Chris Hemsworth daha 1500 yaşında anlatılacak hikayesi var filan demişti

• Winter soldierin yaninda gecemez muhtemelen, umarim jojo rabbitteki cizgisini bozmaz da sasirtir bizi

• Merhaba ben can kibaroğlu 17 yaşındayım ve Thor GOD blası çekiç olmadan yaparmı

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Acaba thor godblastı çekiç olmadan yaparmı

• Lütfen cevap verirmisiniz

• Yapar

• Hepsi çöp olduğu için :d

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.