Şimdi Ara

Thor (2011) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
0
Favori
20.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görkemli afiş olmuş.
  • Harbi güzel olmuş afiş.
  • Fragman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 11 Aralık 2010; 3:21:15 >
  • HD 1080P fragman

http://www.hd-trailers.net/movie/thor/

Fragman müthiş gözüküyor.Film gerçekten de iyiye benziyor.Efektler falan şahane oyuncular iyi.Bize de 5-6 ay beklemek düşüyor.
  • güzele benziyor ama daha var ya
  • Fragman güzelmiş.
    İşte sinemada izlenebilecek bir film
  • fragmanı güzel yapmışlar. natalia portman'ın olması da ayrı bir artı film için. bu arada daha önce de denmiş ama brad pitt'in truva'daki hali iyi gidermiş thor'a. marvel'in süper kahramanlarını da severim iyi bir iş olacaktır.
  • fragmanda iş yok.bu film tutmaz...
  • Gelsin bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

fragmanda iş yok.bu film tutmaz...

Lol :)
  • Filmin iyi olacağı Natalie Portman'ın oynuyor olmasından garanti. Natalie Portman ve Viking Mitleri'nin hastası olarak ilk gününden gideceğim filme. Yalnız fragman pek de içime sinmedi. Tek umut verici tarafı Odinn'in ayarı vermesi ve Natalie.
  • Bence fragman oldukça etkileyici sinemada 3d izlemeye değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 12 Aralık 2010; 12:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Filmin fragmanı çok iyiydi. Güzel bir film olacağa benziyor. Bu arada Captain America rolüne Chris Evans oturmuş ama şimdi Human Torch yanı da var Chris Evans'ın unutmayalım ki. Ama film Fantastic Four'dan yeni olduğu için Captain America diye anılır artık.

Fantastic Four yeniden çekilecekmiş sanırım. Çok iyi oldu Captain America'yı oynaması yine de ben Jensen Ackles'in oynamasını isterdim.

@SouL InvictuS

Hocam Avengers çıkınca düşüncelerin değişir büyük ihtimalle.

Avengers'ta dediğin gibi olabilir ama Thor'un modern dünyada olması çok saçma geliyor bana. Tamam spiderman dir süperman dir bi nebze kabul ediyorsun onları. Ama Thor tanrı lan diyesi geliyor insanın. O halini görenlerin tapması filan gerekir ona. Öyle radyasyondan almıyor ki bu adam güçlerini ya da Wayne Tower'de icat yapıp gece siyah slipi çekip ortamlara akmıyor. Bildiğin doğarken kulağına üflemişler işte sen tanrısın diye.

Bu bana uymadığı için sevemedim belki de.

Oho sen thora takıldı isen, marvel evreninde Ares, herkül alayı mevcut. Hatta çooook eskilere gider isen conan vs thor bile yapılmış zamanında.

Adamlar buldukları her egzantrik materyali çizgi roman dünyasına kazandırdı

• Fragman fena..
  •  Thor (2011)
  • Yok abi ısınamadım ben bu filme. Çok gay bi görüntüsü var Thor'un.
  • quote:

Yok abi ısınamadım ben bu filme. Çok gay bi görüntüsü var Thor'un.

Gay görüntü nerde bi göstersen de bilse herkes :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rundown

quote:

Yok abi ısınamadım ben bu filme. Çok gay bi görüntüsü var Thor'un.

Gay görüntü nerde bi göstersen de bilse herkes :S

Fragmanlardaki hali posterde göründüğü gibi gelmiyor bana. Ayrıca film kötü demiyorum. Ha desem bile ekliyorum "bence" diye. Savunmaya geçmenize gerek yok hemen.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.