Şimdi Ara

ThL W7 Phablet 5.7 mi ZOPO ZP950 mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
4.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: intifada54

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

aslında aklım ZOPO da kalmış olmasına rağmen hem aradaki 30-40 dolarlık fark hem de ekstra bataraya hediyesi olması sebebiyle THL yi tercih ettim.

http://www.banggood.com/Wholesale-Thl-W7-5_7-Inch-Android-4_0-1280x720-Dual-Camera-Mtk6577-Android-Phone-p-61368.html

buradan aldım. facebookta "begen"irseniz %5 indirim kodu veriyor.

237 dolara almış oldum

hayırlı olsun kargo seçenekleri neler bu sitede güzel fiyat gerçekten alınır

Telefonu almışınızda bu telefona uyan case yok bulduysanız söyleyin bizde alalım...

• @fearless_X ve @intifada54

kargo seceneklerini sormadım açıkcası ama ems yada dhl olduğunu zannetmiyorum, ektra bir ücret cıkmadı karsıma kargo ile ilgili. bu yüzden china, hongkong yada singapur falandır sanırım.
    kılıf konusunda ise bişey almadım acıkcası, site mailimde kılıf hediyesi rica ettim ama yollarlar mı bilmiyorum. ki ben hep çanta ile dolaştığımdan çok mühim değil genel anlamda.
  • Hocam telefon gelirse haber ver de bilgilenelim en son durumu...
  • quote:

En önemli kargo sen de sormamışsın, bence singapur dışında hiçbirini kabul etmemek lazım.
    Singapur dışında HK ve CN çok ama çok ağır işliyor, bilginiz olsun. Paketlemede çok önemli bu konuyu da belirtsen iyi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

quote:

En önemli kargo sen de sormamışsın, bence singapur dışında hiçbirini kabul etmemek lazım.
    Singapur dışında HK ve CN çok ama çok ağır işliyor, bilginiz olsun. Paketlemede çok önemli bu konuyu da belirtsen iyi olur...

sabah mail attım singapur la yollamaları hususunda. ha ama tabi dikkate alacaklar mı bilmiyorum. paketleme konusunu da anlattım. telefon ve bataryaları tek yollamalarını ve küçük bir paketle güvenli şekilde yollamalarını da söyledim.

her şeyi anlattım tekrar bakalım görelim neler olacak
  • arkadaslar bende bu iki urun arasindayim..bi yardimci olun lutfen.pil omru kasa kalitesi ve ekran kalitesini baz alirsak hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aslında aklım ZOPO da kalmış olmasına rağmen hem aradaki 30-40 dolarlık fark hem de ekstra bataraya hediyesi olması sebebiyle THL yi tercih ettim.

http://www.banggood.com/Wholesale-Thl-W7-5_7-Inch-Android-4_0-1280x720-Dual-Camera-Mtk6577-Android-Phone-p-61368.html

buradan aldım. facebookta "begen"irseniz %5 indirim kodu veriyor.

237 dolara almış oldum

arkadaslar bir uyarıda bulunmak istedim. daha önce banggood sitesinden aldığımı söylemiştim, ki stoklarımızda var demişlerdi bana.

ama 2 gün önce stoklarında olmadığını ve beklememi söylediler. siparişimi iptal ettim.

İlgilenenlerin dikkatine.

• Bende 5^ ustu dusunuyordum bu sefer.
    Bakalim takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takipdeyim zopo950 düşünüyorum anroid-sale.com nasıl sizce
  • benim hollandada akrabam var oraya gönder desem ordada gümrük sorun olurmu bilen varmı
  • 1000 TL yazsaymışın, yuvarlak olurdu hem :)
  • ThL W7 kullanan yok galiba.Tableti satıp bu cihazı almayı düşünüyorum.Kullanan varsa yorumlarını rica ediyorum.
  • Uzun zamandir istedigim thl w7 yi aldim nihayet.urun bekledigim kadar iyi cikti.kasa cok guzel oncelikle.ekran netligide oldukca iyi.bu fiyata oldukca guzel urun.real racing 3 u denedim oyun kasiyo gibi sank tam kavrayamadim bi garip.

• Belyler çinde kardeşinm var istediğiniz bir telefon olursa yardımcı olabilirim. Gümrük gibi bir sorununuz olmaz. 10 sonrada gelecek.
  • THL düşünen arkadaşlar bence ZOPO YA bir baksın kesinlikle pişman olmayacaklar .. çok daha kaliteli ve iyi bir telefon ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

Uzun zamandir istedigim thl w7 yi aldim nihayet.urun bekledigim kadar iyi cikti.kasa cok guzel oncelikle.ekran netligide oldukca iyi.bu fiyata oldukca guzel urun.real racing 3 u denedim oyun kasiyo gibi sank tam kavrayamadim bi garip.

hayırlı olsun öncelikle.
    pil performansı nasıl.? tek pille kaç gün kullanıyorsun.
    buradan yedek pil bulmak sorun olurmu?
    navigasyon denedinmi.?
    w7+ düşünüyorum. 4 çekirdek MTK6589 imei sorun olurmu?
    yoksa baska önerisi olan varsa .. bütcem 250dolar
    http://www.pandawill.com/catalog/product/view/id/51797

incelemeye çalıştıüım diğer modeller
    CAESAR A9600
    http://www.pandawill.com/caesar-a9600-smart-phone-mtk6589-quad-core-andriod-41-1g-ram-53-inch-ips-screen-50mp-front-camera-p71862.html
    IAYU G4 Advanced 2gb ram
    http://www.pandawill.com/jiayu-g4-advanced-smart-phone-mtk6589-quad-core-2g-32g-47-inch-hd-ips-retina-screen-android-41-13mp-camera-gyroscope-p71208.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitachi30 -- 18 Nisan 2013; 0:41:51 >

• Ben de thl w7+ a gönül verdim şu aralar imei sorun olur mu 6589 larda

• mtk6577 işlemcili zopo zp950 antutu test skorum: 5643
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

mtk6577 işlemcili zopo zp950 antutu test skorum: 5643

hocam telefon nasildir? tavsiye ediyor musunuz? ne gibi guzel yonleri var? sarji, foto cekimi nasildir?
    tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.