Şimdi Ara

ThiEYE T5e Aksiyon Kamerası incelemesi ( 4K 30 Fps )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kayıpsız netlik örnekleri :

4Khttps://mega.nz/#!cGhGHRhZ!SGXA1bf-TaSeIZmotaGaQjVxEaUn0t3hHI8CPBdOxVQ

1080https://mega.nz/#!Q1hxWTwR!98z8av6_oud38fTZFSePt2PMoijysrnkKw6a4BAdD-s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 10 Ağustos 2017; 8:39:54 >

• 4K ve 1080P örnek :

• Rezerve

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Araç kamerası yerine bu tarz aksiyon kamerası uygun olur mu sizce? Bir taşla iki kuş vurmuş olurduk. 😅

Mesela bu cihazda 3 er dakikalık video ayarı yapılabilir mi? Sonuçta yazılımsal bir durum, ama üreticiler bunu yapar mı, bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: talbotlago

Araç kamerası yerine bu tarz aksiyon kamerası uygun olur mu sizce? Bir taşla iki kuş vurmuş olurduk. 😅

Mesela bu cihazda 3 er dakikalık video ayarı yapılabilir mi? Sonuçta yazılımsal bir durum, ama üreticiler bunu yapar mı, bilemiyorum.

O ayar mevcut, loop record menüsü var. Kullanabilirsiniz araçta.

Çok iyi o zaman, peki sıcaktan etkilenir mi sizce? Arabada sürekli tutmam tabi ki. Xiaomi Yi araç kamerası gibi olmasın da.

• quote:

Çok iyi o zaman, peki sıcaktan etkilenir mi sizce? Arabada sürekli tutmam tabi ki. Xiaomi Yi araç kamerası gibi olmasın da.

Araç giderken klima açık vs birşey olmaz, önüne direkt güneş görmesin diye gölgelik konabilir. Araçtan indiğinizde camda bırakamazsınız, sıkıntı olur. Sök tak olayı ve enerji alınca otomatik kayıt başlama özelliği ile kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Araç giderken klima açık vs birşey olmaz, önüne direkt güneş görmesin diye gölgelik konabilir. Araçtan indiğinizde camda bırakamazsınız, sıkıntı olur. Sök tak olayı ve enerji alınca otomatik kayıt başlama özelliği ile kullanılabilir.

pilsiz olarak kullanılıyor mu? sadece gücü verince açılıyormu?
  • Almak isteyen arkadaşlara yardımcı olması açısından yazıyorum,
    Bu ürünü 2 aydır kullanıyorum bir kaç hafta önce yeni firmware geldi, yeni güncelleme ile menüye FOV ayarı geldi ( Yazılımsal olarak Değişken açı 170, 120, 90 ) 120 derece olarak kullanıyorum bana daha güzel geldi, bu arada uzun bir süre şarj cihazı aradım bulamadım, bir ay önce Thieye firması T5e modeli için pil şarj aletini piyasaya sürdü, ben aldım. gayet güzel kaliteli bir ürün tavsiye ederim.
    https://m.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_667643.html

Son olarak Ben kendimce bir önlem olarak yedek su altı kabı aldım. olurda yere düşürür çatlatırsam kırarsam vs gibi durumlarda yeni kabın gelmesini 2,3 hafta beklememek için aldım.

( Malesef Thieye T5e nin uyumlu olduğu alternatif marka yok Xiaomi Yi de Kingma VS birçok alternatif olduğundan zamanında xiaomi yi için sualtı kabını ve pil şarj cihazını Kingma marka almıştım fakat Thieye da T5e uyumlu ürün almalısınız )

• Thieye t5e kullanıyorum

Artıları:

aydınlık ortamda yakın mesafeyi çok net gosteriyor netlik harika
    Yedek pil gelmesi iyi
    4k da 1 pille 1 saat çekim yapiyor
    1 saat 4k cekim yaklaşık 30 gb
    Açı ayarı gelmesi iyi olmus
    Fiyat performans ürünü
    Birsuru özellik var
    4k 1 saat çekimde aşırı ısınma sorunu yok ( lg cep telefonum 5 dakika çekip aşırı ısınmadan telefonu kapatıyordu)
    Renkler canlı
    Çabuk aciliyor çabucak kayda hazır
    4k da 60 mbps netlik var ( yi 1 kamera Script ile 35 mbps idi)
    yeni firmware ile açı seçme(fov) geldi çok güzel oldu 90, 120, 166 dereceden birini seçebiliyorsunuz

EKSİLERİ

Gearbest 40 tl gümrük ücreti ödememe neden oldu
    Alacak olanlar siteyle görüşmeden almasın üzerine yazılan fiyatı görüşün

koruma kabı sağlam görünse de hemen çatladi kilit yerinden
    Koruma kabı kamera bakan yeri temper cam vizore sahip olabilirdi hemen çiziliyor
    Aparatları kırık geldi aparat kalitesi dandik ticket açmak gerek

Mikrofon girişi var ama 3.5 değil: 2.5 mm ten 3.5 a dönüştürücü gerekli sanırım neden böyle saçma iş yapmışlar acaba? yer dar ondan olabilir

IS imaj sabitleme özelliği 4k da çalışmıyor sadece 1080p de çalışıyor o da çok başarılı değil

Kamera sallaninca goruntu çabuk buğulanıyor gimbal ile çekim yapmanizi oneririm
    Geniş açı nedeniyle yakın çekimde yanlardan bozulma oluyor yamuk yumuk görünüyorsun acı daraltilirsa sorun kalmayacağını düşünüyorum

cihazını güncellemek isteyen bu linke tıklasınhttp://www.thieye.com/support.html

NASIL GÜNCELLENİR?
    MİKROFON GİRİŞLİ olan olmayan diye iki dosyadan cihazınıza uygun olanı seçin
    güncellemek için dosyayı indirin
    hafıza kartına format çekip bu dosyayı karta atın
    cihazı açıp ayarlardan firmware bölümüne gelin ve seçin
    güncelleme için onay verin

ThiEYE T5e Aksiyon Kamerası incelemesi ( 4K 30 Fps )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 23 Ağustos 2017; 19:9:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• thieye i60 çok başarılı bir kamera değildi. ondan da getirip satmıştım. t5e olgu bey güzel incelemiş. geçen sene xiaomi yi 4k ile kıyaslama videoları mevcuttu güzel kamera uygun fiyat düşünülebilir.
  • Bu kameraya alternatif önerebileceğiniz kamera var mı?
    Eken V8s Veya h8 pro
  • selim20 kullanıcısına yanıt
    Gearbest'te Eken H6s ön siparişte görünüyor, fiyatına göre fena değil gibi (99$, kuponla daha da düşer). Araç kamerası olarak da kullanılsa iyiydi.
    Banggood 'da %20 Eken indirim kodu ile 90$ civarına iniyor.
    Ayrıca Eken H5s modeli de çıkacakmış,126$ civarı fiyatlı (%20 Eken indirimiyle 105$ civarına iniyor).

İyice kafam karıştı.
    Soocoo S200 ve S300 de çıkacak yakında. S300 hisilicon yongalı, sony imx377 sensörlü üst seviye. Araç kamerası olarak kullanılabiliyormuş ve harici mikrofon takılabiliyor. 170-190$ civarı olur fiyatı.

Testlerini vs görseydik, iyi olurdu.

Bir de Elephone 4k lık yeni bir ürün çıkarıyormuş. Eis vs yok ama fiyatına göre güzel olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talbotlago -- 29 Ekim 2017; 13:54:29 >
  • Yeni indirim kuponu geldi,

https://goo.gl/x5bqqU İndirim kodu : TRGB101315 ( 89 $ )
    olgu bey;

2.5 mm jack ile mikrofon takılı olduğunda video çekiminde tık tık diye ses geliyor.Düzgün bir kayıt sesi oluşturamıyorum.
    2.5 mm jacki 3.5 mm çevirici ile yaka mikrofonu kullandım.
    Thieye t5e gayet güzel bir cihaz.
  • Çöl sıcağında 4K kayıt yapıyorum resmen taş gibi makina
    Sony Xperia z5 premiumun 1-2 dakika video çekip kapandığı sıcakta çekim yapıyorum bana mısın demiyor

Aksiyon kameranın yeri apayrı

Telefonun çekim açısı dar tat vermiyor bazen
    Geniş açı ile yakın çekimde manzarayı iyi alıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.