Şimdi Ara

The Wolverine (2013) | Hugh Jackman (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
8
Favori
23.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trailer bomba gibiydi. Costuracakk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaz süper kahraman filmlerine doyucaz
  • Bence Hugh Jackman Wolverine'yi oynayamaz duruma gelene kadar çekilsin ve sonrasında bitirilsin seri. Hugh'dan başkası yakışmaz abi şu role. Sanki Hugh'a göre yaratılmış bir karakter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Bence Hugh Jackman Wolverine'yi oynayamaz duruma gelene kadar çekilsin ve sonrasında bitirilsin seri. Hugh'dan başkası yakışmaz abi şu role. Sanki Hugh'a göre yaratılmış bir karakter.

Kesinlikle.Wolwerine çok benziyor adam yahu..Wolwerine ile özdeşleşti adam artık
  • Trailer harikaaa Vizyon tarihi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 28 Mart 2013; 14:45:14 >
  • Fragman müthiş merakla bekliyoruz Wolverine gene barlarda
  • fragmanı bi tek benmi beğenmedim
  • Şu Çinlilerden gına geldi artık, neyse söz konusu Wolverine olunca gerisi pek de önemli değil.
  • fragmanı yeni izledim harika bi daha film geliyor
  • Sıkı Wolverine hayranı olarak fragmanı ve yayınlanan resimler beni hayalkırıklığına uğrattı. Sanki bir şeyler eksik ama ne eksik çözemedim. X-men Başlangıç Wolverine filmini çok sevmiştim , keşke devamı olsaydı. Bu konu ve bilemediğim sevemediğim eksik bir şey var. Logan bile garip gözüküyor gözüme.
  • Bence gereksiz olacak bu son film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin dağıtımını yapan Tiglon türkçe altyazılı fragmanı da yayınlamış..http://www.magazinspor.com/video/26/the-wolverine-3d Filmin türkçe sloganı: "En zayıf olduğu an, en tehlikeli olduğu an olacak."
  • Fragmanı beğendim.Çok iyi bir film bizi bekliyor.James Mangold güzel iş çıkarmış.
  •  The Wolverine (2013) | Hugh Jackman
  • Yazınmı çıkacak mayıstamı
    Öf demir adam 3 wolverine avengers 2
    thor 2
  •  The Wolverine (2013) | Hugh Jackman
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

The Wolverine (2013) | Hugh Jackman

olmamış begenmedim bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

The Wolverine (2013) | Hugh Jackman

Bence en iyisi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

Şimdiye dek The Wolverine’den yayınlanan birçok fotoğraf gördük. Anladığımız kadarıyla Wolverine’i (Hugh Jackman) birden çok yerde göreceğiz. Bu yerlerden biri Japon Savaş Suçluları Kampı, yani filmin bir kısmı geçmişte geçecek, öyle değil mi? Böyle olsa bile, yine de filmin büyük bir kısmı günümüzde geçiyor gibi görünüyor. Filmin bağımsız olduğunu biliyoruz çünkü çok fazla mutant olmayacak ve X-Men Origins: Wolverine’e çok dikkat edilmeyecek. Ama şu soru hale gündemde: The Wolverine, X-Men’den önce mi yoksa X-Men: The Last Stand’ın sonrasında mı geçecek?

The Wolverine 26 Temmuz 2013’te vizyona girecek.

Jackman istemeden de olsa The Wolverine ile ilgili birkaç detayı açıkladı:

Başımın derde girmesini istiyorsunuz, değil mi? (Gülüyor) Pekâlâ, film X-Men: The Last Stand’ın sonrasında geçiyor. Karakterim en kötü halinde. Kendi kendisini iyileştirmesi gerekiyor ama onu gerçekten yaralamanın bir yolunu bulmuş biriyle karşılaşmış olabilir.

Last Stand’in nasıl bittiğini unutmuşum. Sadece Magneto’nun aslında gücünü kaybetmediğini fark ettiğini hatırlıyorum. Sanırım Jean Grey / Phoenix’i öldürmek zorunda kaldıktan sonra Wolverine’in cesareti kırılmıştı. Bu nedenle yeni filmde bir sure Japonya’da kendini bulmaya çalışacağını düşünüyorum.

Jackman şunları da ekledi:

Filmde eski bir X-Men’in küçük bir rolü de var.

The Wolverine’de bu küçük rolün sahibi kim olacak acaba? Bence Jean Grey olabilir ki öyle olursa izleyici için zaman çizelgesi kurulmuş olur.

İşte The Wolverine’in resmi özeti:

Dünyaca ünlü çizgi roman THE WOLVERINE'den uyarlanan filmde X-Men evreninin en ikonlaşmış karakteri Wolverine günümüz Japonya’sında. Bilmediği bir dünyada onu sonsuza dek değiştirecek ölüm kalım savaşında güçlü rakibiyle karşı karşıya geliyor. İlk kez yaralanabilir ve hem fiziksel hem de duygusal sınırlarının zorlandığı bir durumda olan Wolverine sadece ölümcül samuray çeliğiyle değil kendi ölümsüzlüğüyle mücadelesiyle de yüzleşmek zorunda kalıyor.(DP)

X-Men: The Last Stand’ın sonrasında geçeçek açıklaması yaptılar ama Jean grey ölmedi mi? Film The wolwerine origings devamında değil mi yani?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.