Şimdi Ara

The Wolverine (2013) | Hugh Jackman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
472
Cevap
8
Favori
22.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 208
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 9 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jeolog. (22 mesaj) Shadow in the Dark (20 mesaj) ktulgar (19 mesaj) Ambarad (18 mesaj) Sylargray (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (304 mesaj) Mobil (45 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> The Wolverine (2013) | Hugh Jackman
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16920 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    “X-Men Başlangıç: Wolverine”nin (X-Men Origins: Wolverine) devamı niteliğinde olacak “Wolverine 2“, Japonya’da çekilecek

Geçtiğimiz hafta sonu ‘Teen Choice Awards’ etkinliğinde konuşan filmin başrol oyuncusu ve yapımcısı Hugh Jackman, “Wolverine 2”nin kesinlikle Japonya‘da çekileceğini belirtmişti. Bu arada Jackman, MTV kanalına verdiği bir demecinde “Japonya‘ya gideceğiz. Filmin çalışmalarına yeni başladık. Ve şu an hikayenin gelişimi üzerine çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

“X-Men Başlangıç: Wolverine”nin devamı niteliğinde olacak “Wolverine 2”nin hikayesi, 1982 yılında Chirs Claremont ile Frank Miller tarafından kaleme alınan ve toplam dört bölümden oluşan ‘Wolverine’ isimli çizgi romana dayanacak.

Çizgi roman serisinde Wolverine, büyük aşkı Mariko Yashida‘yı bulmak için Japonya’ya gider ve Mariko‘nun soğuk kalpli bir iş adamıyla evlendiğini öğrenir. “X-Men Başlangıç: Wolverine 2”nin, 2011 yılında vizyona girmesi planlanıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

0
    |
    |

• Yarbay
    2219 Mesaj
    Magnetoda çıkıcak.X-Men çocuklarımıza kadar gider herhalde.
    ölen sevgilisi vardı karısıda nereden çıktı hadi sevgilisi diyelim bu adamın sevgilisi filmde öldü romandaki konuyu filme nasıl bağlayacaklar acaba merak ediyorum
    |
    |

DH Anime Çizim ve Tasarım Kulübü

MyAnimeList
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    ne ara Japonya'da manitası çıktı adamın. ölmemişmiydi bunun sevgilisi neyse wolverine 20 çıksın hepsini izlerim. izletiyor abi film kendini.
    |
    |

• Yarbay
    2219 Mesaj
    Bir aralar Jackman'la anlaşamamşlardı,anlaşmaları iyi olmuş.Wolverine başkasına yakışmaz.
    quote:

Orijinalden alıntı: Dunham

Magnetoda çıkıcak.X-Men çocuklarımıza kadar gider herhalde.

Harbi böyle giderse
    |
    |

Victoria II - Crusader Kings II - Hearts of Iron III
  • Yarbay
    26018 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    WOLVERINE YAZARINI BULDU

“X-Men Origins: Wolverine” filminin devamı hakkında haberler çıkmaya devam ediyor. Wolverine 2′nin Japonya’da geçiceğine dair Hugh Jackman’ın yaptığı açıklamalardan sonra dün de hollywoodreporter.com önemli bir haber yayınladı. Habere göre 1994 senesinde çevrilen “The Usual Suspects” filminin senaristi Christopher McQuarrie ile 20th Century Fox arasında Wolverine serisi için anlaşma yapıldı. Christopher McQuarrie son olarak 2008 yapımı “Valkyrie” filminin senarist ekibinde yeralmıştı.

“The Usual Suspects” filminin yönetmeninin Bryan Singer olması eski bir soruyu yeniden gündeme taşıdı: Bryan Singer’ı yeniden X-Men ailesi içerisinde görecek miyiz?

not: Bryan Singer’ın adı çevrilmesi düşünülen “Battlestar Galactica” filmi için de geçiyor!
    |
    |
    |
    |
    ilk filmi kadar güzel olur umarım
    |
    |

Bu arada arkadaşlar X-Men 'le alakalı bütün filmlerde fark ettiniz mi bilmiyorum ama ben hiç "Apocalypse" karakterini görmedim?
    |
    |
    1713 Mesaj
    İlk filmi seyretmedim, hiç yorumlarına bile bakmamıştım, buraya mesaj yazan arkadaşlar tarafından beğenilmiş. Di
    kkatimi çekti hemen izleyelimde 2.sini izlerken bilgimiz olsun
    |
    |

“X-Men Origins: Wolverine” filminin devamı hakkında haberler çıkmaya devam ediyor. Wolverine 2′nin Japonya’da geçiceğine dair Hugh Jackman’ın yaptığı açıklamalardan sonra dün de hollywoodreporter.com önemli bir haber yayınladı. Habere göre 1994 senesinde çevrilen “The Usual Suspects” filminin senaristi Christopher McQuarrie ile 20th Century Fox arasında Wolverine serisi için anlaşma yapıldı. Christopher McQuarrie son olarak 2008 yapımı “Valkyrie” filminin senarist ekibinde yeralmıştı.

“The Usual Suspects” filminin yönetmeninin Bryan Singer olması eski bir soruyu yeniden gündeme taşıdı: Bryan Singer’ı yeniden X-Men ailesi içerisinde görecek miyiz?

not: Bryan Singer’ın adı çevrilmesi düşünülen “Battlestar Galactica” filmi için de geçiyor!

kaynak:http://www.kahramanlarsinemada.com/wolverine-yazarini-buldu/
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    wolverinede yazık ya sevdi kızlar hep ölüyor.
    |
    |
    2. filmide ilki gibi mükemmel olacak buna inanıyorum. Liev Schreiber'de umarım film kadrosundadır.
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yarbay
    2219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tubejh

Ben hiç öldüğünü görmedim..
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar dün ilk filmin BRRip ini indirdim filmin sonunda wolverine japonyadayken bir sahne eklenmişti bir barda içiyordu. Bir de William Stryker'ı askerler buluyordu böyle ayakkabılarının ucu falan parçalanmış.
    |
    |

Kocaeli Üniversitesi - İngiliz Dili ve Edebiyatı
    Türkçe'ye Çevirdiğimiz Çizgi Romanlar
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dunham

quote:

Orijinalden alıntı: tubejh

Ben hiç öldüğünü görmedim..

x-3 te filmin sonunda dünyayı kurtarmak için bıçaklarını sokuyor, wolverinde doktor tabancayla başka bir kızı vuruyor.
    |
    |
Reklamlar
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.